PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2018 – Skyrim VR, God of War, Frostpunk, Farm Manager 2018

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2018 – Skyrim VR, God of War, Frostpunk, Farm Manager 2018

Po świetnym ostatnim miesiącu, nie zwalniamy tempa. W kwietniu pojawią się kolejne perełki, które ucieszą graczy na całym świecie. Postanowiłem przedstawić dla was najciekawsze propozycję, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jesteś zainteresowany? To zapraszam do dalszej części tego artykułu!

1. The Elder Scrolls V: Skyrim VR – PC 3 kwietnia

The Elder Scrolls V: Skyrim nie da o sobie zapomnieć. Ta piąta część serii, nadal cieszy się ogromną popularnością. Nie ma się co dziwić, w końcu to dobra produkcja, z bogatym otwartym światem i obfita w questy. Po raz kolejny producent przygotował dla fanów coś nowego. Tym razem The Elder Scrolls V: Skyrim VR przeniesie graczy do wirtualnej rzeczywistości. Kontakt będzie jeszcze bliższy niż kiedykolwiek, za sprawą gogli VR. Teraz będziemy mogli poczuć się, jak prawdziwy poszukiwacz przygód, ograniczeniem będzie jedynie posiadanie odpowiedniego sprzętu. Jeżeli jednak nie obawiamy się wydatków, zdecydowanie warto przeżyć ponownie przygodę, z nieco innej perspektywy. The Elder Scrolls V: Skyrim VR oprócz podstawki, zawiera także wszystkie oficjalne rozszerzenia.

The Elder Scrolls V: Skyrim - O jaki ładny smoczek!

2. Farm Manager 2018 – PC 6 kwietnia

Farm Manager 2018 to kolorowa i interesująca gra komputerowa. Zadaniem gracza jest rozbudowa małego gospodarstwa do ogromnej farmy. Gra oferuje ponad 20 typów upraw, co bez wątpienia ubogaci rozgrywkę. Plony swojej ciężkiej pracy możemy zbierać przy pomocy przeróżnych pojazdów. Oprócz pracy na roli gracz może zająć się hodowlą zwierząt. Farm Manager 2018 to strategia ekonomiczna, która może przyciągnąć nie tylko młodszych odbiorców.

Farm Manager 2018 - Teraz tylko czekać na plony

3. House Flipper – PC 12 kwietnia

Kolejny symulator, którym mogą zainteresować się przedsiębiorczy gracze. House Flipper to gra, w której kupujemy zniszczone mieszkania. Te należy wyremontować i odnowić, następnie wyposażyć i odpowiednio sprzedać. Dzięki zarobionym pieniądzom, mamy kapitał do kupowania kolejnych nieruchomości. House Flipper wyróżnia się wierną oprawą graficzną i masą funkcjonalności. Wszystkie naprawy wykonujemy własnoręcznie, zadbać musimy także o odpowiednie narzędzia.

House Flipper - Burzenie ścian

4. God of War – PS4 20 kwietnia

Fani God of War musieli długo czekać na kolejną grę. Seria korzeniami sięga do czasów konsoli Playstation 2. Posiadacze PS3 mogli zagrać w nowe przygody Kratosa oraz w te odświeżone z wcześniejszej konsoli. Tym czasem dla posiadaczy nowej generacji konsol, God of War powróci do łask. Ponownie wcielimy się w postać Kratosa, jednak ta część będzie inna od pozostałych. Mitologia grecka zostanie zastąpiona mitologią nordycką. Bohater szuka spokoju na północy, gdzie znajduje miłość i zakłada rodzinę. Niestety sielankowe życie nie trwa zbyt długo. Kratos wraz z synem wyrusza w przygodę unicestwienia nordyckich bóstw, które dobrze znają przeszłość bohatera. Nowa część God of War zapowiada się niezwykle interesująco! Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji pograć w tę serię, to nic straconego. Warto nadrobić przed premierą poprzednie odsłony.

God of War - Kolejna bestia do zgładzenia

5. Frostpunk – PC 24 kwietnia

Gry 11bit studios są niezwykle wciągające. Firma zasłynęła z takich gier jak Anomaly i This War of Mine. Czy najnowsze dzieło także podzieli ten los? Frostpunk to gra strategiczna z elementem przetrwania. Akcja rozgrywa się w alternatywnej wersji XIX wieku, gdzie na Ziemi zapanowała epoka lodowcowa. Zadaniem gracza będzie zarządzanie grupką ocalałych oraz podejmowanie trudnych decyzji. Po raz kolejny twórcy wprowadzają nową mechanikę, która może przypaść do gustu graczom z całego świata.

Frostpunk - Trochę zimno...

6. W tym miesiącu wyjdą także

Flight Unlimited 2K18The BunkerGra Solo Maj 2018
Flight Unlimited 2K18The BunkerSolo
Premiera: 20.04.2018Premiera: 09.04.2018Premiera: 26.04.2018
Gdzie kupić grę |►Gdzie kupić grę |►

__________________________________

Tani Latop Gamingowy

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2018 – Skyrim VR, God of War, Frostpunk, Farm Manager 2018