PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Maj 2018 - Dark Souls: Remastered, Agony, Pillars of Eternity II: Deadfire

Najlepsze Premiery Gier Maj 2018 - Dark Souls: Remastered, Agony, Pillars of Eternity II: Deadfire

Weekend majowy zbliża się wielkimi krokami, podobnie jak nasz program o najlepszych premierach. Fani gier RPG na pewno nie będą narzekać na nudę, a także dla fanów horrorów się coś znajdzie. Postanowiłem przedstawić dla was najciekawsze propozycję, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jesteś zainteresowany? To zapraszam do dalszej części tego materiału!

1. Conan Exiles – PC/PS4/XONE 8 maja

Uniwersum Conana było lekko mówiąc pomijane w grach komputerowych. Jak już pojawiła się gra z tego świata, to nie była ona zbyt interesująca. Conan Exiles chce to zmienić, bazując na znanej marce, dodając to co kochają gracze. Rozgrywka koncentruje się na przetrwaniu, w ogromnym otwartym świecie. Naszymi przeciwnikami będą zarówno potwory oraz niebezpieczna fauna. Nie zabraknie możliwości budowania i systemu rzemiosła. Conan Exiles  zadebiutował we wczesnym dostępie i teraz stanie się pełnoprawną wersją. Premiera na pecetach i konsolach nowej generacji 8 maja.

Conan Exiles - Nowa gra w uniwersum Conana

2. Pillars of Eternity II: Deadfire – PC 8 maja

Pillars of Eternity powraca za sprawą nowej części z podtytułem Deadfire. Jest to kontynuacja ciepło przyjętego RPGa, od studia Obsidian Enterteiment. Świat gry jest pełen zróżnicowanych zadań, przedmiotów do zdobycia oraz obfity w rozbudowaną fabułę. Druga część ponownie powróci w klasycznym rzucie izometrycznym z aktywną pauzą. Pillars of Eternity powinni zainteresować się wszyscy fani komputerowych RPGów. Gra w pierwszej kolejności wyjdzie na komputerach (8 maja), jednak są planowane konwersje na konsole, które mają trafić do graczy jeszcze w tym roku.

Pillars of Eternity II: Deadfire - Powraca!

3. Neverwinter Nights: Enhanced Edition – PC 11 maja

Nie mało wam klasycznych RPGów? To bardzo dobrze, bo Neverwinter Nights powróci na komputery. Enhanced Edtion to odświeżona wersja Neverwintera z 2002 roku. Oprócz ulepszonej oprawy graficznej gra ma chodzić na współczesnych komputerach. Wydanie zawierać będzie wszystkie dodatki, poprawki oraz ma zachować kompatybilność z wcześniej wydanymi modyfikacjami. Za remaster odpowiedzialne jest studio Beamdog, które ma doświadczanie w tego typu konwersjach. Jest to znakomita okazja, aby przypomnieć sobie pierwszą część Nerverwinter Nights, bądź spróbować zagrać, jeżeli jakimś sposobem ominęła nas ta seria. Premiera na blaszaki 11 maja.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition - Odgrzewany Kotlet?

4. Dark Souls: Remastered – PC/PS4/XONE/Switch 25 maja

Seria Dark Souls dość szybko stała się wymagającą produkcją dla graczy. Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiego poziomu trudności. Remaster ma oferować poprawioną oprawę graficzną i wsparcie do rozdzielczości 4K. Dodatkowo zostaną wprowadzone wszystkie poprawki, głównie dla posiadaczy komputerów. Nie oszukujmy się, ale pecetowy port był koszmarny. Na szczęście ma się to zmienić, wraz z odświeżoną wersją. Gra trafi na konsole PS4, Xbox One i blaszaki 25 maja, trochę później na Switcha.

Dark Souls: Remastered - Komputerowa wersja będzie znacznie lepsza

5. Agony – PC/PS4/XONE 29 maja

Polski horror Agony ma zadebiutować pod koniec maja. W tej produkcji wcielimy się w nieszczęśnika, który trafił do piekła. Zadaniem gracza jest się wydostać z tarapatów. Historię poznamy z perspektywy pierwszej osoby. Rozgrywka polegać będzie na unikaniu bezpośredniego kontaktu z demonami, przemykając pomiędzy wrogami oraz rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych. Agony wykorzystuje najnowszą czwartą wersję popularnego silnika graficznego Unreal Engine. Osobiście nie mogę się już doczekać, aby zagrać w tę grę. Premiera na wiodące konsole PS4 XONE oraz na komputery 29 maja.

Agony - Szykuje się świetny horror

6. W tym miesiącu wyjdą także

Dragon's Crown ProHitman: Definitive Edition
Dragon's Crown ProHitman: Definitive Edition
Premiera: 15.05.2018Premiera: 15.05.2018
Gdzie kupić grę |►Gdzie kupić grę |►

__________________________________

Tani Latop Gamingowy

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Maj 2018 - Dark Souls: Remastered, Agony, Pillars of Eternity II: Deadfire