PODPOWIEDZI:

Urządzenia i gadżety jako prezent - Propozycje firmy Lenovo

Urządzenia i gadżety jako prezent - Propozycje firmy Lenovo

Prezenty lubi każdy z nas. Jeden woli dawać, a inni wolą dostawać, jednak w dzisiejszym tekście wraz z marką Lenovo chciałbym Wam pokazać parę ciekawych propozycji od tej właśnie firmy. Myślę, że pozytywnie Was zaskoczę i zobaczycie tutaj rzeczy, o których nawet nie myśleliście, że robi je Lenovo.

Telefony i Tablety czyli Moto Z2 Force oraz Lenovo Tab 4 10

Takie rzeczy jak smartphone’y czy tablety to pierwsza myśl w przypadku technologicznego prezentu. Do pokazania Wam dostaliśmy Lenovo Moto Z2 Force oraz Lenovo tab 4 10. W aktualnym świecie poruszanie się bez smartphone’a to prawdziwa rzadkość, więc dzięki ogromnej ilości producentów do wyboru mamy multum marek i modeli.

Aktualna CENA Moto Z2 Force >>>

Aktualna CENA Lenovo TAB 4 10 >>>

Lenovo Prezenty Moto Z2 Force

W praktyce każdy znajdzie coś dla siebie lub dla kogoś. Z2 Force to modularny smartfon, do którego możemy dokupić co nam się podoba. Od dedykowanych padów, przez specjalne baterie czy moduły z lepszym aparatem, a nawet projektorem. Tablety to jednak urządzenia, które już zakończyły swój złoty wiek. Coraz częściej możemy znaleźć bardzo małe (np. 12-calowe) laptopy, które ważą niewiele więcej niż przeciętny tablet, a jednak pozwalają nam na więcej interakcji. Testowany przeze mnie tab 4 10 to nic innego jak całkowicie podstawowy tablet do podstawowych zastosowań - można obejrzeć film, spędzić czas przeglądając strony internetowe czy pograć w mało wymagające gry.

Lenovo Moto Z2 Tyl

Laptopy i komputery AIO od Lenovo - Lenovo IdeaPad 320S i Lenovo Yoga

Następne 3 rzeczy, które dostałem do przetestowania to Lenovo Yoga 520-14IKB, Lenovo IdeaPad 320S-14IKB oraz Lenovo Ideacentre AIO 520-24IKL.

Ceny:

Lenovo Yoga 520-14IKB

Lenovo IdeaPad 320S-14IKB

Lenovo Ideacentre AIO 520-24IKL

Lenovo AiO 520

Zaczniemy od komputera AiO czyli All in One. Jeśli ktokolwiek z Was nie wiedziałby czym są komputery AiO to już tłumaczę. Taki sprzęt to nic innego jak swego rodzaju trochę grubszy monitor, w którym znajdują się również wszystkie podzespoły typowego komputera. Dzięki takiej opcji bardzo mocno oszczędzamy na miejscu, gdyż jedyne co potrzebujemy zrobić to ustawić komputer AiO na biurku i podłączyć go zasilania. Tego typu urządzenia wydają się być ciekawym wyborem dla osób, które mają mało miejsca, bądź do pracy biurowej. Testowany model pozwala bez problemu grać w mniej wymagające gry w Full HD, takie jak chociażby Fortnite.

Granie w Fortnite na Lenovo AIO

Ciekawszymi urządzeniami wydają się dla mnie być sprzęty mobilne. Lenovo Yoga to “laptop”, który pozwala nam ustawiać ekran w każdym kącie. Możemy zamienić go w tablet, możemy ustawić go by stał w kształcie litery “V” lub cokolwiek innego. Ciekawy gadżet, który łączy mobilność, elastyczność z typowymi dla laptopów podzespołami.

Granie na laptopie Lenovo Ideapad 320

Najbardziej spodobał mi się IdeaPad 320S, głównie ze względu na stosunek cena - wydajność. Za około 2800 zł otrzymujemy najnowszy procesor intela I5-8250U o taktowaniu 1,6GHz, 8GB RAM’u, szybki dysk SSD o pojemności 256GB oraz kartą graficzną 920MX. Połączenie takich podzespołów w bardzo małym, lekkim i przenośnym 13-calowym laptopie daje uśmiech na twarzy. Bez żadnego problemu możemy pograć w GTA V w ponad 60 klatkach na niskich ustawieniach w 720p, więc raczej nikt nie będzie narzekał na wydajność w tak małym laptopie za tak niską kwotę. Dodatkowo pochwalić trzeba design oraz bardzo małe ramki po bokach monitora. Jak za taką kwotę laptop z pewnością robi wrażenie, chociaż ekran czy jakość wykonania nie są na wysokim poziomie.

Czerwona obudowa Lenovo IdeaPad 320

Gadżet do zabawy - Star Wars Jedi Challenges

Na sam koniec zostawiłem perełkę, którą zarówno ja, jak i znajomi pokochali. Sprzęt idealny do sporadycznych zabaw bo jest to coś innego i bardzo łatwego w użyciu. Mowa tutaj o “Jedi Challenges”, czyli specjalnym systemie AR (Augmented Reality) do zabawy w Jedi. Całość polega na tym, że po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji na telefonie oraz podłączeniu wszystkiego w goglach AR widzimy zarówno przeciwników jak i całą grę oraz otaczającą nas rzeczywistość. Dzięki temu walczymy z droidekami i sithami w naszym pokoju czy gdziekolwiek nam się zechce. Zestaw składa się z gogli AR, specjalnej tacki na smartphone, miecza Jedi, czyli kontrolera oraz specjalnego urządzenia, które tworzy nasze miejsce zabawy - Ustawiamy je przed goglami, aby pokazać im, że tutaj jest “centrum” gry. Podłączenie wszystkiego jest banalnie proste, a zabawa przednia, każdy kto chciał pomachać mieczem świetlnym w dzieciństwie może to zrobić teraz. Oczywiście tego typu sprzęty dosyć szybko się nudzą, więc raczej nie spędzimy w nim wielu godzin siedząc samotnie, ale w gronie innych ludzi można się nieźle pośmiać jak ktoś wymachuje mieczem świetlnym w powietrzu, kiedy sami nic nie widzimy, a osoba z goglami jest w innym świecie.

Cena Star Wars Jedi Challenges >>>

Lenovo Star Wars Jedi Challenge

Podsumowanie

Lenovo to ogromna firma, która ma w swojej ofercie wiele ciekawych urządzeń. Od tanich tabletów i ciekawych gadżetów do zabaw przez laptopy biznesowe aż do urządzeń stricte gamingowych. Wraz z Lenovo pokazaliśmy Wam parę ciekawych propozycji, które mogą do kogoś trafić i mamy nadzieję, że coś ciekawego tutaj znaleźliście dla siebie i innych.

Lenovo Star warsMiecz świetlny Lenovo StarWars

blog comments powered by Disqus
Urządzenia i gadżety jako prezent - Propozycje firmy Lenovo