PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2019 - Blair Witch, MXGP 2019, Ion Fury

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2019 - Blair Witch, MXGP 2019, Ion Fury

Sezon ogórkowy trwa w najlepsze. Najbardziej wprawieni gracze wiedzą od lat, że w wakacje nie ma co szukać wielkich premier. Deweloperzy w tym czasie ciężko pracują, aby zdążyć na końcówkę roku. To właśnie na jesień gracze są zasypywani największymi hitami. Przyjrzyjmy się jednak temu, co do zaoferowania będzie miał nowy miesiąc. Zapraszam Cię na najlepsze premiery gier sierpnia!

1. Age of Wonders: Planetfall – PC/PS4/XONE 6 sierpnia

Age of Wonders: Planetfall to spin-off popularnej serii gier strategicznych. Gracze pokierują imperium, które ma się ku upadkowi. To my jesteśmy ostatnią nadzieją naszej cywilizacji. Celem władcy jest doprowadzenie imperium do lepszych czasów. Niczym z powiedzenia od zera do bohatera.

Age of Wonders po raz pierwszy zagości na konsolach. Wcześniejsze gry z tej serii były znane jedynie pecetowym odbiorcom. Kolejną zmianą jest, że Planetfall nie nawiązuje do świata fantasy a SCI-FI. Są to spore zmiany względem poprzednich części serii. Oprócz rozbudowanej kampanii fabularnej gracze mogą sprawdzać swoje umiejętności strategiczne w trybie multiplayer.

Age of Wonders: Planetfall

2. The Lord of the Rings: Adventure Card Game – PC/PS4/XONE/SWITCH 8 sierpnia

Gry karciane całkiem niedawno przeżywały swoją drugą młodość. Tytułów z tego gatunku pojawiło się jak grzybów po deszczu. Z czasem rynek przesycił się i gracze decydowali się na inne gry.

The Lord of the Rings: Adventure Card Game to gra inspirowana serią Władcy Pierścieni. Te rozbudowane uniwersum nie mogło pochwalić się dobrą grą komputerową. To wszystko może się zmienić za sprawą tej karcianki.

Władca Pierścieni Gra Karciana zabierze nas w podróż do Śródziemia. Kraina ta jest zamieszkiwana przez różne rasy, którym zagraża Mroczny Władca Sauron. To właśnie jemu sprzeciwiają się trzej bohaterowie.

The Lord of the Rings: Adventure Card Game

3. Ion Fury – PC 15 sierpnia

Ostatnimi czasy niezwykle popularne stały się retro shootery. Wielu deweloperów ma swoje specyficzne podejście do tego, jak taka gra ma wyglądać.

Ion Fury jest jedną z takich produkcji, która garściami czerpie z kultowych strzelanin. W tej grze wcielimy się w Bombshell, która walczyć będzie z hordami kosmitów. Akcja osadzona jest w dalekiej przyszłości.

Ion Fury to rozwinięcie kultowego Duke’a 3D. Gra powstała nawet na tym samym silniku Build. Większość deweloperów pracuje na nowocześniejszych silnikach, starając się upodobnić grę do starych czasów. Firma Voidpoint działa na oryginalnym kodzie, jednak dokonuje szereg ulepszeń i modyfikacji, aby gra działała dobrze na nowych systemach operacyjnych.

Ion Fury

4. MXGP 2019 – PC/PS4/XONE 27 sierpnia

Fanów sportów motorowych powinna zainteresować gra MXGP 2019. Gracze powalczą o puchary w dwóch kategoriach MXGP oraz MX2.

Tytuł skupi się na prawdziwych zawodach rozgrywanych w sezonie 2019. Do MXGP 2019 trafią wszyscy najlepsi kierowcy i zespoły. Twórcy starali się wiernie odzwierciedlić ten sport w grze komputerowej. Niestety nie można tego powiedzieć o sposobie jazdy. Model ma być czysto zręcznościowy i nie będzie symulacją. Gracze nadal będą musieli umiejętnie balansować ciałem zawodnika, aby nie stracić równowagi podczas przeróżnych ewolucji.

Gra posiada kampanię dla pojedynczego gracza oraz możliwość ścigania się z innymi w sieci. Na bardziej wymagających czeka edytor tras, który pozwoli tworzyć własne oryginalne zawody.

MXGP 2019

5. Blair Witch – PC/XONE 30 sierpnia

Bez wątpienia najciekawszą propozycją sierpnia jest Blair Witch. To interesujący horror z pierwszej osoby, za które odpowiedzialne jest polskie studio Bloober Team.

Blair Witch zostało zapowiedziane na tegorocznych targach E3. Tytuł był nie lada niespodzianką, biorąc pod uwagę, że twórcy pracowali nad Layers of Fear 2. Tym czasem została zaprezentowana ich kolejna gra, która już pod koniec sierpnia trafi do graczy.

W grze wcielimy się w byłego policjanta, który poszukuje zaginionego chłopca. Ten był ostatni raz widziany w lesie, gdzie podobno mieszka wiedźma. Blair Witch charakteryzuje się ciężkim i gęstym klimatem grozy.

Blair Witch

Najlepsze premiery gier Lipiec 2019 - podsumowanie

Sierpień to ostatni miesiąc przed jesienną ofensywą. Jeżeli nie natrafiłeś na żadną interesującą grę, to warto zrobić sobie wolne i odpocząć. Prawdziwe hity jeszcze pojawią się w tym roku! Naszymi rekomendacjami na ten miesiąc są: Blair Witch oraz Ios Fury.

Tak prezentują się Najlepsze Premiery Gier Sierpnia 2019! W jaką grę chciałbyś najbardziej zagrać? Podziel się swoją opinią w komentarzu.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2019 - Blair Witch, MXGP 2019, Ion Fury