PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2019 - Wolfenstein: Youngblood, Redeemer

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2019 - Wolfenstein: Youngblood, Redeemer

Targi E3 mamy już za sobą. Konferencje przyniosły zapowiedzi nowych gier, które trafią do nas dopiero za jakiś czas. Wakacje to znakomity okres do nadrabiania growych zaległości. Nowych dużych tytułów jest jak na lekarstwo i warto sięgnąć po produkcje, które nas ominęły. Jeżeli jednak jesteś ciekawy najlepszych premier gier lipca, to zapraszam Cię do dalszej części tego artykułu!

1. Redeemer – PS4/XONE 12 lipca

Redeemer to tytuł skierowany do wielbicieli brutalnych gier. Gra obfituje w przemoc, krew i morderczą walkę. Gracz całość obserwuje z rzutu izometrycznego, dzięki temu grający ma lepszy pogląd sytuacji. Do tego Redeemer przypomina klasyczne tytuły, które grało się lata temu.

Rozgrywka toczy się w połowie XXI wieku. Jako grający wcielimy się w potężnego Vasilyego, który ukrywa się przed dawnymi pracodawcami. Główny bohater pracował w największej korporacji przemysłu zbrojeniowego. Wysyłany był na niebezpieczne misje, które nie do końca były zgodne z prawem. Vasily to najemnik, który wykonywał całą brudną robotę. W pewnym momencie bohater zostaje zdradzony i cudem unika pewnej śmierci. Ucieka i szuka spokoju w klasztorze.

Po 20 latach Vasily zostaje odnaleziony i zła korporacja przypuszcza atak na klasztor. Bohater postanawia odkupić swoje winy i obronić te święte miejsce.

Redeemer - Krwawa jatka

2. Last Oasis – PC 15 lipca

Last Oasis to interesujący projekt, który może zainteresować fanów przetrwania. Otwarty świat tętni życiem za sprawą prymitywnych maszyn. Te wyróżniają się na polach bitew swoimi ogromnymi rozmiarami. Niektóre maszyny naprawdę robią wrażenie.

Rozgrywka skupiona jest na wieloosobowej zabawie. Gracze współpracują i rywalizują między sobą, w tym okrutnym świecie. Możliwe będzie zbieranie surowców, budowanie fortów, maszyn oraz walka z przeciwnikami. Autorzy przykuwają uwagę na walkę bezpośrednią i dystansową. Wraz z rozwojem naszej postaci, możemy zwiększać możliwości w preferowanym orężu.

Za Ostatnią Oazę odpowiedzialne jest polskie studio Donkey Crew, które do tej pory nie wydało żadnej gry. Tytuł pojawi się w ramach wczesnego dostępu na Steam.

Last Oasis - Niebezpieczne Maszyny

3. Warlocks 2: God Slayers – PC/Switch 18 lipca

Warlocks 2: God Slayers to nowy tytuł od polskiego studia Frozen District. Jak przystało na pełnoprawną kontynuację, gra zaoferuje więcej i lepiej. Spodziewać się można oryginalnej historii, usprawnionej walki oraz wielu nowości.

Twórcy wyciągnęli wnioski po Warlocks vs Shadows, dopieszczając swój tytuł. Wprowadzono podział na klasy, które otworzą przed graczami nowe możliwości walki. Podczas zabawy odblokowujemy nowe umiejętności w drzewku rozwoju oraz zdobywamy przedmioty. Na naszej drodze znajdą się hordy przeciwników, których będziemy musieli zgładzić. Oprócz usprawnionej walki twórcy przebudowali świat gry. Mapy są bardziej urozmaicone oferując więcej detali.

Kampanię fabularną można przejść samemu lub grając ze znajomymi. Tytuł oferuje co-op do czterech graczy, co może być ciekawą opcją podczas domowych imprez.

Warlocks 2: God Slayers - Klasyczna Platformówka?

4. Beyond: Dwie dusze – PC/PS4/PS3 22 lipca

Firma Quantic Dreams postanowiła wydać swoje wielkie hity na komputery. Wcześniejsze produkcje były dostępne jedynie dla posiadaczy platformy PlayStation. Teraz pecetowi gracze będą mogli zaznajomić się z grami od tego developera.

Beyond: Dwie dusze to interaktywny dreszczowiec, w którym poznajemy dziewczynę z niecodzienną mocą. Bohaterka jest w stanie komunikować się z tajemniczą istotą o imieniu Aiden. Znajomość ta oferuje Jodie wiele możliwości. Osoba za światów wpływa na otoczenie dziewczyny, co powoduje, że główna bohaterka często jest traktowana jako odmieniec.

Beyond: Dwie dusze posiada rozbudowaną fabułę, która kierowana jest do pojedynczego gracza. Produkcja przypomina interaktywny film, w którym możemy podejmować decyzje, te z kolei będą miały wpływ na zakończenie historii. Rozgrywka opiera się o wciskanie w odpowiednim momencie wymaganego klawisza i poruszaniu się po lokacjach.

Beyond: Dwie dusze - Twarz dziecka

5. Wolfenstein: Youngblood – PC/PS4/XONE/Switch 26 lipca

Wolfenstein: Youngblood to jedna z największych premier lipca. Jest to osobna część, która ponownie została stworzona przez Machine Games. Studio odpowiedzialne jest za restart serii Wolfenstein.

W tej odsłonie pokierujemy córkami Blazkowicza. Akcja gry osadzona została w latach 80. w Paryżu. Rozgrywka nie będzie różnić się od tego, do czego przyzwyczaiła nas seria. Będzie niesamowicie dynamicznie, krwawo oraz epicko. Twórcy zamierzają wykorzystać siostry do przejścia gry w kooperacji. Jest to jedna z największych różnic względem poprzednich odsłon serii.

Jakby tego było mało, pojawi się także Wolfenstein: Cyberpilot. To osobna gra, która przygotowana jest zmyślą o hełmach wirtualnej rzeczywistości. W tej części gracze pokierują losami hakera, który pomaga paryskiemu ruchowi oporu. Zadaniem gracza będzie włamywanie się do systemu i przejmowanie kontroli nad nazistowskimi robotami.

Wolfenstein: Youngblood - Zadyma

Najlepsze premiery gier Lipiec 2019 - podsumowanie

Lipiec to nie jest wiodący miesiąc dla developerów. Większe studia szykują swoje produkty, które pojawią się na jesień. Nie oznacza to jednak, że gracze będą się nudzić. To dobry czas, aby sięgnąć po starsze tytuły lub gry, na które nie mieliśmy wcześniej czasu. Bez wątpienia najgorętszą premierą lipca będzie Wolfenstein: Youngblood, ale nie zabraknie także mniejszych ciekawych produkcji.

Tak prezentują się Najlepsze Premiery Gier Lipca 2019! W jaką grę chciałbyś najbardziej zagrać? Podziel się swoją opinią w komentarzu.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2019 - Wolfenstein: Youngblood, Redeemer