PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2019 – Dead or Alive 6, Devil May Cry 5, The Division 2

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2019 – Dead or Alive 6, Devil May Cry 5, The Division 2

Zabawa trwa w najlepsze! Rok 2019 ciągle rozpieszcza graczy w dobre tytuły! Niech taki stan rzeczy utrzymuje się jak najdłużej. Tymczasem nie zastanawiałeś się, na co ciekawego możesz liczyć w marcu? Jeżeli tak, to zapraszam do dalszej części tego artykułu!

1. Dark Souls Trilogy – PC/PS4/XONE 1 marca

Serię Dark Souls pokochali gracze z całego świata. Nie ma się co dziwić w końcu są to dobre i wymagające gry. Już na początku marca fani będą mogli kupić Dark Souls Trilogy.

Zestaw zawiera wszystkie trzy części, wyprodukowane przez studio FromSoftware. Edycja wzbogacona jest o komplet dodatków DLC. Muszę przyznać, że jest to nie lada gratka dla fanów serii, jak i osób, które zamierzają poznać Dark Souls.

Dark Souls Trilogy

2. Dead or Alive 6 – PC/PS4/XONE 1 marca

To już szósta część popularnej serii Dead or Alive. Najnowsza produkcja zaoferuje graczom dobrze znane mechaniki. Rozgrywka będzie nawiązywać do poprzednich odsłon tej serii. Dead or Alive 6 posiadać będzie obszerną plejadę wojowników, różniących się unikalnymi stylami walki.

Oprawa graficzna nadal będzie utrzymana w pełnym 3D. Twórcy postanowili jednak ułatwić grę początkującym. Sterowanie i wykonywanie kombosów ma być bardziej przystępniejsze, dla graczy niezaznajomionych z serią.

Dead or Alive 6

3. Devil May Cry 5 – PC/PS4/XONE 8 marca

Szykuje się wielki powrót serii Devil May Cry! Po niezbyt udanym reboocie, twórcy postanowili powrócić do korzeni. Akcja piątej części rozgrywa się po wydarzeniach znany z Devil May Cry 4. Gra przedstawi dalszy rozwój wydarzeń bohaterów Dantego, Nerona i zupełnie nowej postaci.

Devil May Cry 5 ma nawiązywać do poprzednich części. Ma być dużo siekania demonów, widowiskowej walki oraz rozbudowanego systemu ciosów. Twórcy dodadzą częściowo otwarty świat. To gracz ma decydować o kolejności przechodzenia misji i wypełnianiu aktywności pobocznej. Gra zapowiada się niesamowicie dobrze i warto dać jej szansę.

Devil May Cry 5

4. Tom Clancy's The Division 2 – PC/PS4/XONE 15 marca

Akcja Tom Clancy's The Division 2 rozgrywa się w Waszyngtonie. Stany Zjednoczone pogrążone są w chaosie i bezprawiu. Plotki głoszą, że szykowany jest zamach stanu. W takich okolicznościach wysyłani są specjalni agenci, którzy starają się zapobiec zagrożeniu.

Gracze wcielą się w jednego z żołnierzy, który będzie starał się wytropić terrorystów. Nie zabraknie wtapiania się w zwyczajny tłum ludzi, w celu zlokalizowania niebezpieczeństwa. The Division 2 jeszcze bardziej będzie nastawione na multiplayerową rozgrywkę. Elementy RPG zostaną bardziej rozbudowane i usprawnione. Nie pozostaje nic więcej, jak sięgnąć po grę i uratować upadający Waszyngton.

Tom Clancy's The Division 2

5. Sekiro: Shadows Die Twice – PC/PS4/XONE 22 marca

Marzec został zdominowany przez Japońskie gry. Mam nadzieję, że taki stan rzeczy Tobie nie przeszkadza. Ostatnim tytułem pochodzącym z Kraju Kwitnącej Wiśni jest Sekiro: Shadows Die Twice. Gra została stworzona przez studio FromSotfware, tych samych twórców, którzy są odpowiedzialni za serię: Dark Souls, Bloodborne i Ninja Blade.

W Sekiro: Shadows Die Twice gracze trafią do alternatywnej feudalnej Japonii. Rozgrywka ma być bardziej nastawiona na skradanie się, niż na otwartą walkę z przeciwnikami. Zadaniem gracza jest szukanie słabych punktów i atakowanie z zaskoczenia. To ciekawa różnica względem serii Dark Souls. Śmierć nie oznacza od razu końca zabawy. Twórcy umożliwiają wskrzeszenie bohatera i powrót do walki.

Sekiro: Shadows Die Twice

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Marzec 2019 – Dead or Alive 6, Devil May Cry 5, The Division 2