PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

Najlepsze Premiery Gier Luty 2019 - Metro Exodus, Anthem, Far Cry: New Dawn

Najlepsze Premiery Gier Luty 2019 - Metro Exodus, Anthem, Far Cry: New Dawn

Od dawna nie przypominam sobie tak intensywnego początku roku. Zazwyczaj deweloperzy bombardują graczy zapowiedziami swoich gier, które premiery mają w okolicach maja i czerwca. Tym czasem w lutym pojawi się wysyp interesujących gier. Na nudę nie ma co narzekać, szczególnie że pojawią się wielkie tytuły. W co zagramy w lutym? Zapraszam do dalszej części tego artykułu!

1. Crackdown 3 – PC/XONE 15 luty

Zestawienie otwieramy dość szaloną grą, jaką jest Crackdown 3. Trójka rozgrywa się dziesięć lat po wydarzeniach znanych z poprzedniej odsłony. Gracze pokierują stróżem prawa, który to pracuje dla organizacji Agencja.

Akcja gry toczy się w futurystycznym mieście New Providence, w który nie brakuje bandziorów. Ci sieją prawdziwy chaos w mieście. Agencja wypowiada wojnę zbirom, a gracze będą musieli przywrócić ład i porządek.

Crackdown 3

2. Far Cry: New Dawn – PC/PS4/XONE 15 luty

Nie spodziewałem się, że Far Cry tak szybko doczeka się kolejnej części. Z drugiej strony to dobrze, że fani otrzymają więcej swojej ulubionej gry. Far Cry: New Dawn to kontynuacja piątki, w której ponownie powrócimy do stanu Montana.

Jednak realia nie będą przypominać poprzedniego doświadczenia. Flora i fauna mocno się zmieniła, po wybuchu bomby atomowej. W roli złego charakteru pojawią się bliźniaczki. Nie brakuje im szaleństwa i specyficznego charakteru. Gracz do pomocy otrzyma sojuszników, przy pomocy których będzie likwidował zagrożenie. Czy Far Cry: New Dawn okaże się pełnowartościowym produktem czy może płatnym DLC?

Far Cry: New Dawn

3. Metro Exodus – PC/PS4/XONE 15 lutego

Jakby tego wszystkiego było mało, to także nowe Metro wychodzi 15 lutego. Najnowsza część Exodus rozbuduje wątki, rozpoczęte w pozostałych dwóch odsłonach. Gracze ponownie wcielą się w postać Artyoma, który stara się odnaleźć nowy dom.

Metro Exodus stanie się bardziej wymagającą produkcją. Seria zrywa z korytarzowego systemu na rzecz bardziej otwartego świata. Nie zabraknie eksploracji, szukania przedmiotów i wypełniania zadań. Większość czasu gracz spędzi na powierzchni, planując bardziej taktyczne ataki. Nasze decyzje będą miały wpływ na dalszy rozwój historii. Nowa odsłona Metro zapowiada się niezwykle interesująco!

Niestety, już wiemy, że gra nie pojawi się na Steamie w pierwszej kolejności. Twórcy planują wydać ją na zyskującej na popularności platformie Epic Store. Czy Twoim zdaniem to dobre rozwiązanie? Podziel się swoją opinią w komentarzu.

Metro Exodus

4. Yakuza Kiwami – PC/PS4 19 lutego

Seria Yakuza trochę mnie prześladuje. Dość często pojawia się w premierach miesiąca, jednak fani na pewno są z tego powodu zadowoleni. Yakuza Kiwami to remake pierwszej części, która miała swoją premierę jeszcze na konsoli PS2.

Akcja gry rozgrywa się w 1995 roku. Główny bohater Kazuma, aby uratować najlepszego przyjaciela, bierze na siebie winę za przestępstwo, którego nie popełnił. Po dziesięciu latach odsiadki zderza się z zupełnie nową rzeczywistością. Świat wygląda zupełnie inaczej a ze skarbca klanu Tojo znika 10 miliardów jenów. Główny bohater trafia w sam środek akcji i stara się odbudować dawny blask klanu. Remaster zaoferuje poprawioną grafikę, wsparcie do rozdzielczości 4K i odblokowany licznik klatek.

Yakuza Kiwami

5. Anthem – PS4/PS4/XONE 22 lutego

Po Mass Effect Andromeda studio BioWare prezentuje nową grę. Będzie nią Anthem, gra RPG akcji z elementami MMO. W tej kooperacyjnej grze gracze trafią na odległą planetę. Gdzie ludzkość jest ogrodzona przed strasznymi bestiami.

Gracze wcielą się wyszkolonych łowców, którzy będą polować na potwory. Jednak naszym celem nie będą tylko zwierzęta. Na celowniku znajdzie się inteligentna rasa Scars oraz wroga ludzka frakcja. Anthem pod kilkoma względami przypomina mi Destiny. Dlatego jestem niezwykle ciekawy tej gry.

Anthem

6. Inne

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Luty 2019 - Metro Exodus, Anthem, Far Cry: New Dawn