PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Październik 2018 – Assassin's Creed Odyssey, Call of Duty: Black Ops IIII

Najlepsze Premiery Gier Październik 2018 – Assassin's Creed Odyssey, Call of Duty: Black Ops IIII

Wrzesień był obfity w wiele dobrych tytułów. My jednak nie zwalniamy tempa i szykujemy kolejne propozycję. W październiku pojawi się sporo wyczekiwanych gier przez wielu graczy. Powrócą lubiane przez miliony fanów popularne serie oraz mniejsze produkcje, które zapowiadają się dość ciekawie. Nie zabraknie FPSów, sandboxów, survival horrorów, gier karcianych i klocków LEGO. Jesteście przygotowani? To zapraszam do przeczytania artykułu!

1. Assassin's Creed Odyssey – PC/PS4/XONE/SWITCH 5 października

Ostatnia gra z serii Assassin's Creed została bardzo ciepło przyjęta. Było to do przewidzenia, że musi pojawić się kolejna odsłona. Assassin's Creed Odyssey zabierze nas do starożytnej Grecji, dokładniej do roku 431 p.n.e. Już na początku zabawy, gracze wybierają jedną z dwóch postaci. Może to być Alexios lub Kassandra, a decyzja ta będzie miała wpływ na dalszy przebieg historii. Do tego gracze otrzymają olbrzymią mapę, wypełnioną po brzegi zadaniami pobocznymi, znajdźkami i sekretami.

Assassin's Creed Odyssey

2. Kursk – PC/PS4/XONE 11 października

Kolejna polska gra, która ma szansę podbić świat. Kurskto pierwszoosobowa produkcja utrzymana w klimacie szpiegowskim. Historia skupia się na tajemniczej katastrofie łodzi podwodnej K-141 Kursk. Zadaniem gracza jest infiltracja okrętu i zdobycie informacji na temat torped WA-111 Szkwał. Przebieg gry będzie w dużej mierze zależał od podjętych decyzji, które będą miały swoje konsekwencje. Gra zapowiada się niezwykle ciekawie! Będzie to też jedna z większych produkcji tego studia. Wcześniej Jujubee specjalizowało się w mniejszych grach na platformy mobilne.

Kursk

3. Call of Duty: Black Ops IIII – PC/PS4/XONE 12 października

Call of Duty w tym roku wychodzi szybciej, niż zdążyła przyzwyczaić nas marka. Żelazną datą premiery tego popularnego FPSa był początek listopada. Jednak Black Ops IIII oferuje nie tylko  te odejście od reguły. W najnowszym Call of Duty zabraknie trybu single player. Twórcy chcą wykorzystać potencjał sieciowy do granic możliwości. Oprócz klasycznych trybów, takich jak deadmatche czy zombie pojawi się battle royale. Blackout ma przyciągnąć graczy z całego świata i rywalizować z popularnym PUBGiem. Kto wygra tę batalię a kto polegnie? Dowiemy się w niedalekiej przyszłości. Do tego Call of Duty Black Ops IIII pojawi się na nowej platformie Battle.net, omijając Steama szerokim łukiem.

Call of Duty: Black Ops 4

4. Red Dead Redemption II – PS4/XONE 26 października

W tym miesiącu pojawi się także nowa gra od Rockstar Games. Red Dead Redemption 2 przeniesie nas na Dziki Zachód. Akcja gry rozgrywać się będzie w 1899 roku, kierować będziemy losami Artura Morgana. Napad w Blackwater kończy się fiaskiem. Przestępcy uciekają przed szeryfami i łowcami nagród. Zmuszeni są do walki o przetrwanie w trudnych dla nich środowisku. Jeżeli jesteście komputerowymi graczami, to możecie nie kojarzyć tej serii. Red Dead Redemption ma konsolowe korzenie i pierwsza część pojawiła się na X360 oraz PS3. Niestety twórcy starają się utrzymać tę tradycję i Red Dead Redemption 2 pojawi się tylko na konsolach nowej generacji. Gracze pecetowi będą musieli obejść się smakiem.

Red Dead Redemption 2

5. Call of Cthulhu – PC/PS4/XONE 30 październik

Dla fanów horroru także znajdzie się ciekawa propozycja. Call of Cthulhu to mroczna przygodówka w konwencji horroru. Historia bazuje na mitologii Cthulu stworzonej przez znanego na całym świecie Lovecrafta. Gracze wcielą się w postać Edwarda Pierce, prywatnego detektywa, który będzie musiał rozwiązać zagadkę, tajemniczej śmierci Sary Hawkins oraz jej rodziny. Rozgrywka skupi się na eksploracji oraz rozwiązywaniu zagadek. Wszystko będzie skąpane w ponurym klimacie z olbrzymią ilością scen grozy.

Call of Cthulhu

6. Inne

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Październik 2018 – Assassin's Creed Odyssey, Call of Duty: Black Ops IIII