PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2018 - Yakuza 0, Dead Cells, PES 2019, WoW Battle for Azeroth

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2018 - Yakuza 0, Dead Cells, PES 2019, WoW Battle for Azeroth

Wakacje mijają powoli i leniwie. Wraz ze zbliżającym się nowym miesiącem, prezentujemy Wam gorące premiery sierpnia. Postanowiłem przedstawić dla Was najciekawsze propozycję, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jesteś zainteresowany? To zapraszam do dalszej części tego artykułu!

1. Yakuza 0 – PC 1 sierpnia

Yakuza 0 trafi na pecety! Wcześniej tytuł był dostępny jedynie dla posiadaczy konsol PS. Część zero przenosi graczy do roku 1988 i ukazuje wydarzenia, jakie miały miejsce przed pierwszą częścią. Jeżeli lubicie serię GTA i szukacie jakiś ciekawych alternatyw, Yakuza może przypaść Wam do gustu.

Yakuza 0

2. Dead Cells – PC/PS4/XONE/Switch 7 sierpnia

Kolejna gra, która opuszcza wczesny dostęp. Dead Cells to połączenie rouglike i metroidvanii, tworzone przez niezależne studio. Śmierć to dopiero początek i za każdym razem rozgrywka jest inna. Dead Cells to mroczna produkcja z proceduralnie generowanym światem i masą broni do odblokowania. Pozycja zyskała sporą popularność we wczesnym dostępie, po premierze raczej za wiele się nie zmieni.

Dead Cells

3. World of Warcraft: Battle for Azeroth – PC 14 sierpnia

Fanów serii World of Warcraft ucieszy nowy dodatek Battle for Azeroth. Rozszerzenie skupi się na rywalizacji dwóch najważniejszych frakcji: sojuszu i hordy. Zostaną wprowadzone nowe kontynenty, mapy, zadania, nowe potwory i rajdy. Maksymalny poziom postaci zostanie zwiększony do 120. Gracze na pewno nie mogą się doczekać dodatku. Dlatego nie zapomnijcie wykupić abonamentu, niezbędnego do grania!

World of Warcraft: Battle for Azeroth

4. Unavowed – PC 8 sierpnia

Tym razem coś dla wielbicieli gier typu point and click. Gatunek ten lekko zapominany, jednak nadal tworzone są ciekawe gry. W Unavowed gracz wcieli się w osobę, która była opętana przez demony. Wykorzystując ciało protagonisty, czarcie pomioty siały zniszczenie w Nowym Jorku. Gra zapowiada się niesamowicie dobrze, do tego ma charakterystyczną grafikę, przypominającą największe klasyki gatunku.

Unavowed

5. Pro Evolution Soccer 2019 – PC/PS4/XONE 28 sierpnia

Emocje po Mundialu lekko opadły. Dlatego firma Konami postanawia pierwsza wyprowadzić cios w postaci nowego PES-a 2019. Twórcy usprawnili rozgrywkę oraz zatroszczyli się o nowe licencje. Zmian doczekał się także tryb MyClub, który został znacznie przebudowany. Ten popularny symulator piłkarski stara się być jeszcze lepszy. Niestety zabraknie licencji na rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Pro Evolution Soccer 2019

test taniego laptopa do gier

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2018 - Yakuza 0, Dead Cells, PES 2019, WoW Battle for Azeroth