PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2018 - Earthfall, Post Scriptum, The Persistence

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2018 - Earthfall, Post Scriptum, The Persistence

Po gorących zapowiedziach z E3 przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać, za nim zagramy w te gry. Developerzy potrzebują czasu, aby ukończyć i dopracować swoje produkcje. Tym czasem zapraszam was na listę premier lipca. Postanowiłem przedstawić dla was najciekawsze propozycję, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jesteś zainteresowany? To zapraszam do dalszej części tego materiału!

1. Earthfall – PC/PS4/XONE 13 lipca

Left 4 Dead było swego czasu bardzo popularną grą. Nic dziwnego, że developerzy Earthfall chcą stworzyć podobną produkcję. Jest to pierwszoosobowa strzelanina z trybem kooperacji dla czterech graczy. Grający będzie musiał pokonać falę tajemniczych obcych, korzystając z futurystycznych pukawek. Premiera na PC, XONE oraz PS4 już 13 lipca.

Earthfall - Powrót Left 4 Dead?

2. Post Scriptum – PC 18 lipca

Dobra wiadomość dla wymagających graczy, którzy lubią realistyczne strzelanki. Post Scriptum to produkcja dla nich pod każdym względem. Jest to gra wieloosobowa, osadzona w realiach II wojny światowej. Po raz kolejny przyjdzie nam prześledzić losy Operacji Market Garden. Rozgrywka skupi się na walce na ogromnych mapach, na których może pojawić się do 100 graczy jednocześnie. Twórcy starali się wiernie odwzorować bronie z tamtego okresu, implementując je w swojej grze. W Post Scriptum nie zabraknie więc poczciwego MP40 czy M1 Granda. Premiera tylko na blaszaki 18 lipca.

Post Scriptum - Drugowojenna ARMA

3. Mega Man X Legacy Collection 1+2 – PC/PS4/XONE/Switch 24 lipca

Wydania zbiorcze są niezwykle interesujące dla osób, którzy nie posiadają wszystkich części. Mega Man X Legacy Collection to kompletne wydanie, które zawiera gry od X1 do X8. Jest to nie lada gratka dla fanów i nie tylko. Jest to kolekcja wydana z okazji 30 urodzin serii. Wszystkie produkcje zostały wzbogacone o wirtualne muzeum. Można prześledzić przedmioty kolekcjonerskie czy artworki z serii Mega Man X. Premiera 24 lipca na komputery, konsole nowej generacji i Switcha.

Mega Man X Legacy Collection - Wszystkie części Mega Man X

4. No Man's Sky – XONE 24 lipca

Przemierzanie kosmosu miało wyglądać zupełnie inaczej. No Man’s Sky, który trafił do sprzedaży w 2016 roku był sporym rozczarowaniem. Na szczęście twórcy, nie porzucili swojej gry i ulepszyli ją. Teraz No Man’s Sky jest zdecydowanie lepsze i daje więcej frajdy. Z tej okazji ma trafić na konsolę Xbox One. Wcześniej produkt zadebiutował jedynie na pecetach i PS4. Jeżeli jakimś sposobem omijała was ta gra, a macie konsolę Xbox, warto dać szansę temu ogromnemu sandboxowi. Premiera na Xboxa One 24 lipca.

No Man's Sky - Niebo jest limitem

5. The Persistence – PS4 24 lipca

The Persistence to survival horror stworzony zmyślą o technologii gogli wirtualnej rzeczywistości. Gracz trafia na opanowany przez obcych statek kosmiczny. Naszym zadaniem jest ucieczka z tego okropnego miejsca. Po drodze przyjdzie nam rozwiązać kilka zagadek logicznych, powalczyć z przeciwnikami czy poszukać niezbędnych do przeżycia przedmiotów. Gra ma gwarantować nowe wyzwania, po każdej śmierci głównego bohatera. Układ pomieszczeń oraz rozmieszczenie mutantów ma ulec zmianie. Premiera na konsolę PS4 z goglami VR 24 lipca.

The Persistence - Horror na PS VR

6. Tower 57 – PS4 31 lipca

Tower 57 to świetna produkcja, która przypomina złote czasy Amigii. Rozgrywa skupia się na eksplorowaniu otoczenia oraz na walce z ogromnymi ilościami  przeciwników. Grać możemy zarówno w trybie kooperacji oraz samotnie. Tower 57 zagościł już na komputerach w zeszłym roku, teraz stara się podbić rynek konsolowy. W pierwszej kolejności gra trafi na PS4, jednak jest w planach port na XONE. Jeżeli tęsknicie za takimi produkcjami jak Chaos Engine, dajcie szansę Tower 57.

Tower 57 - Chaos Engine naszych czasów

Tani Latop Gamingowy

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2018 - Earthfall, Post Scriptum, The Persistence