PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2018 - OnRush, Vampyr, Crash Bandicoot

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2018 - OnRush, Vampyr, Crash Bandicoot

Czerwiec kojarzy mi się z truskawkami, targami E3 oraz wakacjami. Przed sezonem ogórkowym, warto sprawdzić, co dla nas przygotowali deweloperzy. Dziać się będzie bardzo dużo, dlatego od razu przejdę do tematu. Postanowiłem przedstawić dla was najciekawsze propozycję, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jesteś zainteresowany? To zapraszam do dalszej części tego materiału!

1. OnRush –PS4/XONE 5 czerwca

To, że Codemasters, umie tworzyć świetne gry wyścigowe, wie każdy gracz. Jak przyjmie się OnRush? Developerzy postanowili odejść od symulacji, na rzecz zręcznościowego modelu jazdy. Tytuł ma być niezwykle zwariowany, pełny przedziwnych akrobacji oraz masy pojazdów. Będzie można zasiąść za sterami motorów i samochodów. OnRush trafi w pierwszej kolejności na konsole PS4 i XONE. Natomiast jest planowana konwersja na pecety, która ma trafić jeszcze w tym roku.

OnRush - Nowa gra od Codemasters

2. Vampyr – PC/PS4/XONE 5 czerwca

Fani gry Vampyr mogą odetchnąć z ulgą. Już nie będzie opóźniania tego tytułu i trafi do sprzedaży na początku czerwca. Vampyr to mroczny RPG akcji z interesującą fabułą. Historia przenosi nas do czasów epidemii, na ulicach Londynu zapanował prawdziwy koszmar. Zadaniem gracza jest powstrzymanie choroby i przywrócenie porządku. Mroczny brudny klimat i wampiry to jest to co lubię. Premiera na wiodące platformy do grania 5 czerwca.

Vampyr - Zapowiada się świetnie!

3. Jurassic World: Evolution – PC/PS4/XONE 12 czerwca

Jurassic World Evolution to kolejna ciekawa propozycja. Marka Jurassic Park nie miała łatwo na komputerach. Brakowało jej dobry gry, która przyciągnęłaby graczy na długie godziny. Teraz ma się to zmienić za sprawą Evolution. W tej grze wcielimy się w właściciela tytułowego parku. Naszym zadaniem będzie dbanie o dinozaury i infrastrukturę. Tworzenie nowych interesujących miejsc i pozyskiwanie pieniędzy na kolejne inwestycje. Premiera na komputery i konsole nowej generacji 12 czerwca.

Jurassic World: Evolution - Zawsze chciałem mieć swój park z dinozaurami

4. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy – PC/ /XONE/Switch 29 czerwca

Jest mi niezwykle trudno uwierzyć, że Crash Bandicoot trafi na komputery i inne platformy. Ta „maskotka” PSX zawsze będzie mi się kojarzyć z tą platformową. Twórcy jednak postanowili poszerzyć horyzonty tworząc konwersje. Muszę przyznać, że jestem z tego obrotu sprawy niezwykle zadowolony. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to remake pierwszych trzech przygód Crasha. Jeżeli wcześniej nie znaliście tej gry, bo nie posiadaliście szaraka, to świetna okazja, aby poznać jamraja osobiście. Wcześniej gra zadebiutowała na PS4 i została ciepło przyjęta, podobnie będzie z wersjami na komputer, XONE oraz Switcha. Premiera 29 czerwca.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Crash na komputery, to się porobiło!

5. The Crew 2 – PC/PS4/XONE 29 czerwca

Druga odsłona The Crew trafi do sprzedaży pod koniec czerwca. W sequelu ponownie zasiądziemy za sterami przeróżnych pojazdów taki jak: motocykle, łodzie, samoloty i samochody. Świat gry ma być ogromny i obejmować ma cały obszar Stanów Zjednoczonych. Twórcy dokonali zmian w stosunku do poprzedniej części. Zrezygnowali z opowiastki policyjno-gangsterskiej, na rzecz czterech motoryzacyjnych rodzin. Patrząc na rozmach twórców, w grze The Crew 2 na pewno nie będziemy się nudzić. Sporo misji fabularnych, poboczny oraz możliwość latania samolotem, może graczom przynieść sporo frajdy. Premiera 29 czerwca na blaszaki oraz konsole nowej generacji.

The Crew 2 - Nie może zabraknąć szybki fur

6. W tym miesiącu wyjdą także

Far Cry 3: Classic EditionThe Lost Pisces
Far Cry 3: Classic EditionThe Lost Pisces
Premiera: 29.06.2018Premiera: 30.06.2018
Gdzie kupić grę |►Gdzie kupić grę |►

__________________________________

Tani Latop Gamingowy

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2018 - OnRush, Vampyr, Crash Bandicoot