PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2018 - Spider-Man, FIFA 19, Tomb Raider

Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2018 - Spider-Man, FIFA 19, Tomb Raider

Przed nami prawdziwy wysyp premier gier. Dla graczy wakacje nie są dobrym okresem. Nowych tytułów jest jak na lekarstwo oraz sprzyjająca aura, zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Tym czasem zbliża się jesień, która otwiera worek z premierami gier. Postanowiłem przedstawić dla was najciekawsze propozycję, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jesteś zainteresowany? To zapraszam do dalszej części tego artykułu!

1. Spider-Man – PS4 7 września

Posiadacze PS4 mają powody do radości. Na ich konsolę trafi oczekiwana gra ze Spider-Manem w roli głównej. Najnowsza produkcja oferuje rozbudowany otwarty świat. Człowiek Pająk doczeka się gry jakiej jeszcze nie było. Historia nie bazuje na filmach czy komiksach, twórcy stworzyli od podstaw nową fabułę. Fragmenty rozgrywki są obiecujące i zapowiada się naprawdę interesująca gra. Niestety przygody Człowieka Pająka trafią tylko na konsolę PS4. Posiadacze komputerów czy Xboxów będą musieli obejść się smakiem.

Spider-Man

2. Shadow of the Tomb Raider – PC/PS4/XONE 14 września

Lara Croft powraca z nową grą Shadow of the Tomb Raider. Nowa część zaoferuje to, do czego gracze zostali przyzwyczajeni, w przypadku pozostałych dwóch odsłon. Historia rozbudowuje wątki z Rise of the Tomb Raider i dodaje nowe. Lara trafi do Ameryki Południowej gdzie będzie poszukiwać cywilizacji Majów i Azteków. Nie zabraknie wartkiej akcji, eksplorowania otoczenia oraz walki z przeciwnikami. Jak dla mnie bomba i nie mogę się doczekać kolejnej odsłony.

Shadow of the Tomb Raider

3. FIFA 19 – PC/PS4/XONE/SWITCH/X360/PS3 28 września

W poprzednim miesiącu był nowy PES, teraz kolej na FIFĘ 19. Twórcy skupili się na ulepszeniu oprawy graficznej, na zmianach w fizyce oraz zatroszczyli się o licencje. Oczywiście nie może  zabraknąć, coraz to bardziej realistycznych wizerunków piłkarzy. Jedną z ważniejszych zmian w FIFA 19 jest powrót Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Zapraszajcie znajomych i grajcie razem na jednej konsoli! Gra wychodzi praktycznie na każdą platformę, nawet konsole poprzedniej generacji otrzymają swoje konwersje.

FIFA 19

4. Life is Strange 2 – PC/PS4/XONE 27 września

Pierwsza część Life is Strange zyskała sporą grupę fanów. Było to do przewidzenia, że będzie musiała pojawić się kontynuacja. Life is Strange 2 to epizodyczna przygodówka, w której bohaterami są Sean oraz Daniel Diaz. Postacie zostają zmuszone do opuszczenia rodzinnego miasta Seattle i ucieczki przed wymiarem sprawiedliwości. Na pewno nie zabraknie trudnych wyborów, ciekawej historii oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przed przystąpieniem do gry warto zagrać darmowy dodatek, który rozgrywa się przed wydarzeniami w Life is Strange 2.

Life is Strange 2

5. Forza Horizon 4 – PC/XONE 28 września

Dla fanów wyścigówek także się coś znajdzie. Forza Horizon 4 to kolejna odsłona popularnych ścigałek z otwartym światem. Tym razem seria zabierze nas do malowniczej Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy walczyć o zwycięstwo. Czwarta część zawiera ponad 450 licencjonowanych samochodów, dlatego na niedobór aut nie ma co narzekać. Gra zapowiada się niesamowicie dobrze!

Forza Horizon 4


Warto również przeczytać ▼

Gadżety do szkołyTanie drukowanie w domutest taniego laptopa do gier

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2018 - Spider-Man, FIFA 19, Tomb Raider