PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2018 - Spyro Reignited Trilogy, Fallout 76, Battlefield V

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2018 - Spyro Reignited Trilogy, Fallout 76, Battlefield V

Październik zaoferował nam graczom sporo dobrych gier. Tym czasem mamy już listopad i pora na kolejne zapowiedzi premier. Dziać się będzie dużo, dlatego od razu przejdę do tematu. Powrócą popularne marki, ale także pojawi się kilka nowych tytułów. Znajdzie się coś dla fanów FPSów, platformówek, RPGów, slasherów i symulatorów. Jesteś przygotowany? To zapraszam do dalszej części artykułu!

1. Spyro Reignited Trilogy – PS4/XONE 13 listopada

Bardzo lubię kiedy starsze marki powracają do łask. Remaster Crasha Bandicoota został ciepło przyjęty i gracze domagali się więcej. Firma Activision wyszła naprzeciw oczekiwaniom i zapowiedziała Spyro Reignited Trilogy. Jak sama nazwa wskazuje, tytuł otrzyma odświeżone trzy pierwsze części Spyro. Gra pozostanie wierna swoim poprzednikom, zmieni się jednak oprawa graficzna. Spyro otrzyma piękne kolorowe lokacje, wypełnione po brzegi detalami. Miejmy nadzieję, że Spyro Reignited Trilogy trafi także na pecety, tak jak to było w przypadku Crasha.

Spyro Reignited Trilogy

2. Fallout 76 – PC/PS4/XONE 14 listopada

W tym miesiącu pojawi się także Fallout 76. Nie jest to jednak pełnoprawna kontynuacja czwartej części, bardziej poboczna odsłona serii. Gracze po raz kolejny trafią do kultowej Krypty 76. Schron ten uratował resztkę ludzkości przed nuklearną zagładą. Fallout 76 otrzyma tryb multiplayer i skupi się na rozbudowie bazy. Oczywiście nie zabraknie dużego otwartego świata, elementu przetrwania i masy zadań do wykonania. Gra będzie chodzić na silniku Fallouta 4, dlatego o wymagania sprzętowe możemy być spokojni.

Fallout 76

3. Battlefield V – PC/PS4/XONE 20 listopada

Battlefield 5 zaliczył lekki poślizg. Ten popularny FPS miał pojawić się w październiku, ale premiera została przesunięta na listopad. Twórcy mieli trochę więcej czasu, aby dopracować tytuł. Battlefield 5 oprócz trybu dla wielu graczy otrzyma kampanię fabularną. Singiel będzie utrzymany w podobnej konwencji, jak to było w przypadku Battlefield 1. Gracze otrzymają kilka mniejszych rozdziałów, w których wcielą się w jednego z bohaterów. Battlefield 5 zaoferuje tryb Battle Royal, ten jednak nie pojawi się w dniu premiery. Jak dla mnie osadzenie akcji w trakcie II Wojny Światowej, jest zdecydowanie lepszym pomysłem. Nie mogę się już doczekać wizyty na polach bitew!

Battlefield V

4. Farming Simulator 19 – PC/PS4/XONE 20 listopada

Popularny Symulator Farmy doczekał się kolejnej odsłony. Farming Simulator 19 ma oferować trzy olbrzymie lokacje oraz wiele nowych przedmiotów. Nie zabraknie narzędzi do upraw i hodowli zwierząt. Dodane zostaną nowe modele pojazdów oraz konie, których nie było w poprzednich częściach. Oprócz typowych zajęć dla serii, dojdą takie jak: kupowanie terenów czy sprzedawanie plonów. Sztuczna inteligencja przeszła spore zmiany, dzięki temu gra Farming Simulator 19 ma być znacznie trudniejsza.

Farming Simulator 19

5. Darksiders III – PC/PS4/XONE 27 listopada

Czy pamiętasz jeszcze serię Darksiders? Jeżeli tak, to bardzo dobrze, bo wychodzi jej kolejna część. O Darksiders III było bardzo cicho, aż do tego momentu. Trójka zaoferuje to, za co pokochali gracze tę serię. W Darksiders III wcielimy się Furię, która musi przywrócić równowagę między dobrem a złem. Na jej drodze stoi Siedem Grzechów Głównych i pomniejszych rywali. Bohaterka w walce wykorzystuje swoją magię, którą będzie rozwijać. W poprzednich odsłonach bohaterowie używali broni do likwidacji maszkar. Jeżeli z jakiś względów nie słyszałeś o serii Darksiders, to znakomita okazja, aby nadrobić zaległości.

Darksiders III

6. Inne

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2018 - Spyro Reignited Trilogy, Fallout 76, Battlefield V