PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2018 - Just Cause 4, Wojna Krwi, Cooking Simulator

Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2018 - Just Cause 4, Wojna Krwi, Cooking Simulator

Zbliża się końcówka roku. Największe premiery przygotowane na 2018 już wyszły. Jednak to nie znaczy, że w grudniu będzie wiać nudą. Pojawią się interesujące gry, z których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Będą RPGi, symulatory, platformówki, karcianki i gry przygodowe. Jesteś przygotowany? To zapraszam do dalszej części tego artykułu!

1. Just Cause 4 – PC/PS4/XONE 4 grudnia

Szalona gra z otwartym światem powraca! Mowa o Just Cause 4, które w tym miesiącu trafi do sprzedaży. Za tytuł odpowiedzialne jest Avalanche Studios, które przygotowało poprzednie odsłony Just Cause oraz świetnego Mad Maxa. Po raz kolejny wcielimy się w rolę Rico Rodrigueza, który będzie starał się zaprowadzić pokój w Solis. Fikcyjne państwo zmaga się z krwawym reżimem, prowadzonym przez organizację Black Hand. Gra oferować będzie ogromny otwarty świat, w którym wykonamy masę misji. Do podróży Rico wykorzystuje swoją linkę z hakiem, tak jak to było w poprzednich częściach.

Just Cause 4

2. Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści – PC/PS4/XONE 4 grudnia

Co prawda nie jest to nowa gra z Geraltem, jednak utrzymana w uniwersum Wiedźmina. Mowa o najnowszej produkcji studia CD Project Red. Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści to połączenie gry karcianej, strategicznej i RPG. Historia rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w trylogii Wiedźmina. Główną bohaterką jest Meve, która prowadzi wojnę z Cesarstwem Nifgaardu. Podczas rozgrywki gracz podejmuje decyzje, które będą miały wpływ na dalszy rozwój opowieści. Gra od jakiegoś czasu jest dostępna na GOGu i Steamie. Teraz zagrać będą mogli konsolowi gracze, którzy posiadają PS4 i XONE.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści

3. Cooking Simulator – PC 6 grudnia

Symulatory nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Z miesiąca na miesiąc pojawiają się coraz to ciekawsze propozycje. Tym razem zagrać będziemy mogli w Cooking Simulator. To humorystyczna produkcja, w której wcielimy się w kucharza, pracującego w restauracji. Naszym zadaniem będzie przyrządzanie posiłków dla naszych gości. Wybieranie najlepszej jakości produktów, smażenie kotletów i gotowanie przepysznych dań to główne obowiązki. Do tego dojdą dbanie o higienę miejsca pracy, zlecanie napraw uszkodzonego sprzętu i pilnowanie, aby nie puścić z dymem naszej kuchni. Cooking Simulator zapowiada się ciekawie, szczególnie dla osób, które lubią gotować.

Cooking Simulator

4. Jagged Alliance: Rage! – PC/PS4/XONE 6 grudnia

Fani Jagged Alliance nie mają ostatnio powodów do radości. Co prawda powstają nowe gry z tej serii, jednak nie są to produkcje, na które czekają od wielu lat. Miejmy nadzieję, że Jagged Alliance Rage powróci na właściwe tory. Gracze pokierują grupką najemników, którzy zapolują na bossa narkotykowego. Akcja gry będzie rozgrywać się na tropikalnej wyspie, bez wsparcia z zewnątrz oraz w trudnych warunkach pogodowych. Za tytuł odpowiedzialne jest niemieckie studio HandyGames, developer ten słynie z mobilnych gier.

Jagged Alliance: Rage!

5. Book of Demons – PC 13 grudnia

Zastanawialiście się kiedyś, jakby wyglądała gra Diablo z system kart? Jeżeli tak, to bardzo dobrze, bo Book of Demons może was zainteresować. To inspiracja wielkiego hitu od Blizzarda, w którym karty grają główną rolę. To dzięki nim bohaterowie stają się silniejsi i dysponują magicznymi mocami. Głównym zadaniem jest pokonanie Demona, który to zadomowił się na najniższym stopniu Katedry. Po drodze przyjdzie nam się zmierzyć z innymi bossami takimi jak: Rzeźnik czy Arcybiskup. Wszystko utrzymane w klimacie Diablo 1. Book of Demons było dostępne od jakiegoś czasu w usłudze wczesnego dostępu. Teraz twórcy są gotowi, aby wypuścić swoje dzieło jako finalna gra.

Book of Demons

6. Inne

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2018 - Just Cause 4, Wojna Krwi, Cooking Simulator