PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2019 - Resident Evil 2, Tropico 6, Kingdom Hearts III

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2019 - Resident Evil 2, Tropico 6, Kingdom Hearts III

Nastał nowy rok, który ma zaoferować nam masę rozgrywki. Deweloperzy przygotują dla graczy, sporo hitów. Zanim to jednak nastąpi, musimy dać im trochę czasu. Nie wybiegajmy od razu w tak daleką przyszłość, warto rzucić okiem na to, czego możemy spodziewać się w styczniu. Zapraszam do dalszej części tego artykułu!

1. Onimusha: Warlords – PC/PS4/XONE/SWITCH 15 stycznia

Onimusha to japoński tytuł, który pojawił się 2001 roku. 17 lat jak na grę komputerową to bardzo dużo czasu. Nic dziwnego, że developerzy zamierzają stworzyć remaster.

Onimusha: Warlods to odświeżona edycja tego kultowego klasyka. Gra ponownie przeniesie nas do XVI wiecznej Japonii, w której uratować będziemy musieli księżniczkę. Na naszej drodze stanie przebiegły Nobunagi oraz jego armia demonów. Remaster ma zagwarantować poprawione działanie na nowych systemach operacyjnych. Gra będzie wspierać wysokie rozdzielczości i tekstury zostaną podbite. Poprawiony zostanie także angielski dubbing, który w oryginale nie należał do najlepszych.

Onimusha: Warlords

2. The Grand Tour Game – PC/XONE 15 stycznia

The Grand Tour Game  to ukłon dla prawdziwych fanów motoryzacji. Ta gra wyścigowa będzie zawierać prezenterów, pewnego popularnego programu.

Graczy zainteresują super samochody, którymi będzie można pokierować. Zagrać będzie można zarówno w trybie single player, multi i na podzielonym ekranie. Co prawda oprawa graficzna nie nawiązuje do popularnych ścigałek, jednak warto dać szansę grze The Grand Tour Game.

The Grand Tour Game

3. Resident Evil 2 – PC/PS4/XONE 25 stycznia

No to pora na wielki hit. Bez wątpienia jedną z gorętszych premier stycznia będzie Resident Evil 2. Remake zaoferuje graczom zupełnie nowe doświadczenie. Twórcy chcą skupić się na poprawieniu oprawy graficznej.

Nowe szaty mają być ostro podrasowane. Zmienione zostaną modele bohaterów i ulepszona animacja. Resident Evil 2 powstał na nowo. Twórcy musieli zaprogramować wszystko od początku, jedynie posiłkując się oryginałem. Fabuła pozostanie taka sama i twórcy nie wprowadzą żadnych poważniejszych zmian. Fanów serii na pewno nie muszę zachęcać do sprawdzenia!

Resident Evil 2

4. Tropico 6 – PC/PS4/XONE 25 stycznia

Z serią Tropico mam wiele ciepłych wspomnień. Nie tylko dlatego, że akcja tych gier rozgrywa się na tropikalnych wyspach. To interesująca strategia, w której buduje się miasta i nimi zarządza. Wszystko jest skąpane specyficznym poczuciem humoru, które momentami może prowadzić do łez.

Tropico 6 za bardzo nie odbiega od poprzednich gier z tej serii. Zadaniem gracza nadal jest utrzymanie się u władzy i zrealizować wszystkie cele. Nowością będzie zarządzanie nie jedną, a kilkoma wyspami na raz. Także możliwe będzie wysyłanie agentów w inne strony świata, w celu kradzieży technologii. Tropico 6 to interesująca gra na zimne styczniowe wieczory!

Tropico 6

5. Kingdom Hearts III – PS4/XONE 29 stycznia

Kingdom Hearts III to trzecia odsłona popularnej serii jRPG. Japończycy potrafią tworzyć interesujące gry i seria Kingdom Hearts bez wątpienia się do niej zalicza. Oprócz postaci znanych z innych serii Square-Enix, pojawiają się także bohaterowie Walta Disneya.

Fabularnie jest to zwieńczenie serii, która ma swoje korzenie w PlayStation 2. Gracze będą świadkami ostatecznej walki dobra ze złem. Co zatriumfuje? Tego dowiemy się po długich godzinach spędzonych nad Kingdom Hearts III.

Kingdom Hearts III

6. Inne

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2019 - Resident Evil 2, Tropico 6, Kingdom Hearts III