PODPOWIEDZI:

Newline Naos IP - Nowe interaktywne monitory 4K dla biznesu

Newline Naos IP - Nowe interaktywne monitory 4K dla biznesu

Biznesowy monitor interaktywny musi mieć wiele zalet. Być wygodny w użytkowaniu, bardzo funkcjonalny, oferować wysoką jakość obrazu, a przy tym wszystkim zapewniać bezpieczeństwo danych. Czy nowa seria Newline Naos IP spełnia te założenia? Postanowiłem to sprawdzić!

Nie tak dawno prezentowałem Wam interaktywne rozwiązania biznesowe, jakimi są monitory Newline. Ogromna funkcjonalność tych urządzeń odpowiada praktycznie wszelkim możliwym potrzebom.

Ostatnio pojawił się jednak nowy produkt firmy Newline - monitor interaktywny, który - można powiedzieć - zrobił na przekór wszystkim i pokazuje, że mniej może znaczyć lepiej. Chodzi o to, że producent stawiając na prostotę urządzenia, zaoferował wygodę użytkowania, bezpieczeństwo i bardzo atrakcyjną cenę.

Nieoficjalnie wiem, że takie posunięcie zostało bardzo dobrze odebrane przez rynek biznesowy, a jaki to produkt, co potrafi i jakie daje korzyści? O tym w dalszej części materiału.

Nowe monitory interaktywne 4K

Newline Naos IP jest to nowa seria monitorów interaktywnych pracujących w rozdzielczości 4K Ultra HD. Dostępne są w wielkościach 65, 75 i 86 cali. Duży ekran obudowany jest cienką ramką, co dobrze pasuje do nowoczesnych powierzchni biurowych, a wbudowane głośniki dopełniają funkcjonalność urządzenia.

Nowa linia IP nadal korzysta z bardzo wygodnej technologii Optical Bonding. Dzięki temu rozwiązaniu utrzymujemy wysoki kontrast, duży kąt widzenia oraz precyzję pisania, z której tak bardzo słyną produkty firmy Newline.

Dodatkowo Optical Bonding to również trwałość. Wzmocniona przednia szyba potrafi się oprzeć nawet silnym uderzeniom.

Co zatem się zmieniło? Wyeliminowano system operacyjny Android.

Właściwie każdy producent monitorów interaktywnych wyposaża swoje urządzenia w system operacyjny. Android pozwala na połączenie się z internetem, korzystanie z funkcji sieciowych, kalendarza czy otwieranie dokumentów biurowych bez potrzeby podłączania dodatkowego komputera.

Jednak takie rozwiązanie wiąże ze sobą duże niebezpieczeństwo, na przykład to, że taki monitor zazwyczaj jest na stałe podłączony do sieci, co naraża go na ataki hakerów, włamanie się do sieci i tym samym do ważnych dokumentów. Newline IP eliminuje ten problem, oferując urządzenie łatwe w obsłudze, bardzo funkcjonalne i bezpieczne.

Jak zatem można korzystać z monitora Newline Naos IP?

Są dwa bardzo łatwe sposoby - pierwszy to wykorzystanie podłączenia kablowego z dowolnym komputerem. Każdy użytkownik korzysta przecież z laptopa - wystarczy podłączyć kabel HDMI oraz USB i już w pełni korzystać z dużego monitora interaktywnego.

Drugim rozwiązaniem jest komputer OPS. W tylnej bocznej części monitora jest specjalnie przygotowana przestrzeń do instalacji komputera OPS. Jest to standardowy komputer oparty o system Windows, który na stałe może być wbudowany w monitor, oferować wszelkie funkcjonalności systemu Widnows 10, będąc jednocześnie zabezpieczony w autoryzowane przez korporacje systemy antywirusowe. Takie rozwiązanie eliminuje potrzebę podłączania zewnętrznego urządzenia, utrzymując bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Jakie są kolejne zalety monitora Newline Naos IP?

Po pierwsze wygląd, który kojarzy się z klasycznym telewizorem; bardzo estetyczna, cienka ramka wygląda dobrze i nowocześnie. Jednocześnie nie rozprasza gości podczas konferencji swoim nietypowym wyglądem, jak to czasami bywa w przypadku innych monitorów interaktywnych.

Kolejną sprawą jest obsługa gestów - Newline Naos IP jest w pełni kompatybilny z programami biurowymi pakietu Office. Bez problemu otworzymy, a także zedytujemy dokumenty. Skorzystamy z Excela, będziemy w stanie w wygodny sposób pisać w Wordzie, zmazywać, dodawać notatki lub powiększać i zmniejszać otwarty plik. Wszystko działa łatwo, intuicyjnie i właściwie nie wymaga jakiejkolwiek nauki.

Ostatni plus, który przemawia za wyborem Newline Naos IP, to cena. Za sprawą optymalnego odbioru funkcjonalności producent zaoferował urządzenie o wysokiej jakości, łatwe w korzystaniu, oferując je w cenie, jaką trudną znaleźć w konkurencyjnych produktach.

Jak widzicie, Newline Naos IP to urządzenie, które wyznacza wysoką jakość, łącząc ją z prostotą oraz bezpieczeństwem użytkowania. Jest to jeden z niewielu przykładów, gdzie uproszczenie wyszło zdecydowanie na dobre.

Ceny nowych monitorów Newline:

Oferta Newline Naos IP

blog comments powered by Disqus
Newline Naos IP - Nowe interaktywne monitory 4K dla biznesu