PODPOWIEDZI:

Seniorzy a nowinki technologiczne

Seniorzy a nowinki technologiczne

Dojrzała część społeczeństwa to wbrew pozorom jedna z najbardziej dynamicznie zmieniających się grup klientów. Seniorami zostają osoby, które przyzwyczaiły się do telefonu komórkowego jako stałego elementu życia codziennego. Jednak osoby takie posiadają inne wymagania co do telefonu i inaczej go postrzegają.

Firma Emporia w związku z potrzebami starszych klientów, postanowiła stworzyć nowy model telefonu komórkowego. Emporia Elegance Plus, wyróżnia się kilkoma ciekawymi dodatkami.

Model jest kontynuacją ciągle popularnego, wśród ceniących ciekawe wzornictwo konsumentów modelu ELEGANCE. Telefon nadal jest prosty w użyciu jednak wersja Plus dodała mu nieco funkcjonalności.

Telefon komórkowy został dodatkowo wyposażony w bluetooth, radio FM, oraz dyskretnie wyglądający przycisk alarmowy, na tylnej części obudowy. Pozwala on posiadaczowi telefonu szybko i bezpośrednio połączyć się z wybraną osobą w sytuacji wymagającej udzielenia pomocy.

emporia elegance plus

„Telefon emporiaELEGANCEplus to połączenie wszystkiego co w naszych produktach najlepsze. W najwyższej jakości wzornictwo opakowano funkcje, które mogą się przydać nowoczesnemu Seniorowi. Tradycyjna dla emporii intuicyjność sprawia, że komunikacja jest ciągle prosta, a inteligentny przycisk alarmowy, jako jedyny na rynku, weryfikuje rozmówców, zwiększając tym samym możliwość pomocy. emporiaELEGANCEplus to propozycja dla aktywnych znawców, ceniących bezpieczeństwo, wygodę, styl i prostotę" – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom w Polsce.

blog comments powered by Disqus
Seniorzy a nowinki technologiczne