PODPOWIEDZI:

Tablety dla Kobiety

Tablety dla Kobiety

W naszym artykule przedstawiamy powody, dla których Panie powinny zaopatrzyć się w tabletowy przyrząd. Tablet oczami kobiety widziany jest jako atrakcyjny produkt o ogromnych walorach użytkowych. Kobiety również mogą być miłośniczkami interesujących gadżetów, potrzebują do tego tylko dobrego powodu.

Grupa analityczna Nielsen przeprowadziła badanie na grupie 12 tysięcy użytkowników tabletów, smartfonów i e-czytników na terenie Stanów Zjednoczonych. Miało to na celu zbadać kiedy, gdzie i w jakich sytuacjach osoby te lubią korzystać ze swoich gadżetów. Wyniki wyglądają następująco: 3-4 proc. używa urządzeń mobilnych w łazience, 21 proc. użytkowników tabletu korzysta z niego w łóżku, 37 proc. badanych w łóżku czyta.

Zobaczmy teraz gdzie tablety najlepiej się spisują z perspektywy kobiety.

W kuchni i w sypialni

Przeszłością jest kartkowanie tłustą dłonią książki kucharskiej szukając przepisu. Nie ma teraz na to czasu. Teraz wystarczy ustawić sobie tablet i oglądać jak Nigella przyrządza swoje dania. Możemy przeglądać przepisy online oraz tworzyć własną bibliotekę receptur.

Ponieważ kobiety starają się być wszechstronne, trzeba rozpatrzyć przydatność gadżetów również w sypialni. Tablet w łóżku jest poręczniejszy od notebooka. Możemy na nim oglądać filmy, czytać książki, rozmawiać przez internet.

"Niejednokrotnie mówi się, że tablet to gadżet częściej używany przez mężczyzn. Tymczasem okazuje się, iż świetnie odpowiada on na potrzeby kobiet, które ze swojej natury intensywniej korzystają z portali społecznościowych, rozmawiają ze znajomymi i robią przez internet zakupy. W dodatku chcą to robić w pełnym komforcie" – ocenia Tomasz Szacoń, przedstawiciel marki tabletów Kiano.

W ruchu

Zaletą tabletu jest jego rozmiar i kształt. Tablet to płaskie urządzenie mieszczące się w większości torebek. Dlatego wszystkie czynności jakie wykonujemy z tabletem w łóżku możemy przenieść do tramwaju, centrum handlowego lub poczekalni u lekarza. Również tam działa relaksująca moc seriali online, ipli i ulubionego portalu z wiadomościami.

Tablet sprawdzi się również na plaży. Nie musimy brać ze sobą masy książek i czasopism, ponieważ wszystko to znajdzie się w jednym urządzeniu.

tablet

Oprócz funkcjonalności z przymrużeniem oka, czysto rozrywkowych, zastosowanie można znaleźć dla spraw zawodowych. Obecnie musimy być mobilne w każdej dziedzinie życia. Tablety sprawią, że możemy poczuć się pewniej w wielu sytuacjach np. gdy trzeba na szybko przygotować prezentację, raport w oparciu o najnowsze dane lub zademonstrować coś multimedialnie.

"Możliwości wykorzystania tabletu jest wiele. Instalując aplikacje na Androidzie możemy dopasować gadżet w całości do swoich potrzeb, bez względu na to czy mają męski czy kobiecy charakter" – podsumowuje Tomasz Szacoń z Kiano.

Elektronika to wyjątek i większość pań bawiąc się jakimś gadżetem lubi mieć pewność co do jego funkcjonalności. W przypadku tabletów rachunek przydatności wychodzi na plus, zwłaszcza biorąc pod uwagę mały ciężar i ładny design. 


Sprawdź również:

blog comments powered by Disqus
Tablety dla Kobiety