PODPOWIEDZI:

Pralko-suszarka Candy RapidO - Szybka i skuteczna

Pralko-suszarka Candy RapidO - Szybka i skuteczna

Czego spodziewasz się po pralko-suszarce? Chcesz wyprać ubrania szybko i skutecznie, aby po suszeniu dało się je włożyć prosto do szafy. Dlatego wybraliśmy się redakcyjnie poznać pralko-suszarkę Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S.

Od jakiegoś czasu pralki i pralko-suszarki tej linii są już na naszym rynku. Ich modele mają bardzo wysokie oceny w porównywarkach cenowych - 5 gwiazdek na kilkaset opinii. To coś, co przyciąga zainteresowanie. Warto się więc przekonać, co kryje w sobie ten sprzęt i skąd właściwie bierze się tak pozytywny odbiór.

Już z frontu model Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S prezentuje się całkiem fajnie. Włoski design, czytelny wyświetlacz i pokrętło Smart Ring, którego projektem Candy bardzo się chwali. To smart design ułatwiający nawigację po możliwościach tej pralko-suszarki. Od razu dodam też, że sprzęt został stworzony nie tylko z myślą o wyglądzie, ale i żywotności. Producent daje 10 lat gwarancji na silnik.

Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S przyciski

Poza wyglądem i kwestią gwarancji warto zastanowić się, czym właściwie jest RapidO? Z języka włoskiego to znaczy po prostu szybki. Właściwie odpowiedź zawiera się już wyżej. Pranie powinno być szybkie, ale przy tym zrobione skutecznie. Po wszystkim w przypadku pralko-suszarki też wysuszone na tyle dobrze, by móc je włożyć bez problemu do szafy. 

Zainteresowała cię pralko-suszarka Candy? Kupisz ją tutaj:

CANDY RAPIDO ROW 4964DXH\1-S oferta w RTV Euro AGD

Wiele programów i aż 9 szybkich

W te założenia według producenta wpisuje się RapidO. Zobaczysz to oznaczenie przy pralkach i pralko-suszarkach wyposażonych w szczególne programy producenta. W całej pralko-suszarce znajdziesz ich aż 16. No, ale chodzi o RapidO. Powinno cię więc zainteresować 9 z nich - tych po niebieskiej stronie mocy. To właśnie one, dzięki wiedzy inżynierów i zrozumieniu nawyków konsumenta mają pozwolić wyjątkowo szybko i skutecznie zadbać o twoje rzeczy.

Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S pokrętło

Jednym z ciekawszych programów jest Codzienne 39’. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala w mniej niż 40 minut pozbyć się zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów z ubrań. Zazwyczaj programy codzienne sięgają godziny, a może nawet trochę ponad. Jak więc Candy udało się zredukować czas?

Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S bęben

To pewnie zasługa silnika Speed Drive Motor. Jednostka oczywiście inwerterowa została przeprojektowana i teraz w porównaniu do tradycyjnych konstrukcji osiąga wyniki o 50% lepsze. To tym bardziej imponujące, że wszystko odbywa się przy załadunku 9 kilogramóww przypadku prania i 6 kg przy wykorzystaniu funkcji suszenia. Taki wsad już w przypadku pralek jest ogromny, a co dopiero przy pralko-suszarkach.

Higiena i ekologia w Candy RapidO

Dobre urządzenie piorące nie tylko robi dużo piany i nadaje rzeczom zapach. Oczyszcza je również z drobnoustrojów, alergenów oraz wszystkich małych rzeczy, których nie dostrzeżemy bez mikroskopu, a które potrafią dać nam oraz naszym dzieciom w kość. Dlatego też Candy postawiło na program Higiena 59’.  W nieco mniej niż godzinę poddasz prześcieradła i ubrania dezynfekcji za pomocą pary. To ma znaczenie zwłaszcza dla alergików. 

Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S z boku

W nowoczesnym urządzeniu nie może także zabraknąć programów ekologicznych, a pralko-suszarka Candy RapidO pozwoli ci wybrać aż trzy długości ekoprania - 14, 30 lub 44 minuty. To wlicza się we wspomnianą serię szybkich cykli. Nic dziwnego, oszczędzasz nie tylko energię oraz wodę, ale i czas.

Aplikacja, która jest po to, aby ci pomóc

To wszystko jest jednak dla tych, którzy wiedzą, jak swoje rzeczy wyprać. Oczywiście nie jest to problemem, zwłaszcza z interfejsem maszyny w języku polskim. Nie zawsze jednak chce się kombinować nad odpowiednim trybem. Na szczęście, jak na 2021 rok przystało, wszystko da się załatwić za pośrednictwem smartfona - w łazience lub, dajmy na to, jeszcze z pracy. Na przykład nastawiając pranie tak, aby zgrało się z twoim powrotem do domu.

Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S snap and wash

W tym przypadku wystarczy aplikacja simply-Fi i funkcja Snap&Wash; lub asystent głosowy. Ta pierwsza opcja jest o tyle ciekawa, że polega na zrobieniu zdjęcia stercie ubrań położonych przed pralką. Aplikacja doradza program w oparciu o to, co widzi. To wygodne. Dla osób preferujących bardziej osobisty kontakt z pralką jest też asystent głosowy. Wystarczy odpowiedzieć na szereg pytań, aby system dobrał odpowiedni program.

Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S panel

Nawiasem mówiąc, przy pomocy aplikacji można włączyć zdalnie funkcję Refresh Touch. Przy pomocy regularnych ruchów bębna pralko-suszarka zachowuje świeżość ubrań, nawet jeżeli nie zdążysz ich wyjąć tuż po zakończeniu cyklu. Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy nie zapomniał o świeżo upranych ciuchach. Tutaj to nie jest już problemem.

Łatwe pranie i prasowanie - O technologiach Candy RapidO

Nowoczesność nie kończy się jednak na połączeniu pralko-suszarki Candy z aplikacją simply-Fi. Dla przykładu dzięki technologii KG Detector, urządzenie rozpoznaje wsad w pralce i w trakcie prania dobiera odpowiednią ilość wody oraz inne parametry cyklu. Robi to po to, aby jak najdokładniej wyczyścić tkaniny każdego rodzaju.

Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S program

Jeżeli lubisz prać w niższych temperaturach, to na pewno ucieszy cię obecność Mix Power System+. Technologia polega na tym, że detergent i woda rozrabiane są w specjalnym mikserze. Taka mieszanka następnie trafia do urządzenia przez dedykowaną dyszę. Roztwór łatwiej wniknie we włókna tkanin, efektywnie piorąc nawet w niskiej temperaturze.

Jest jeszcze jedna istotna technologia. Niezależnie od tego, jak szybkie i efektywne jest prania oraz suszenie - na końcu często twoje ubrania czeka prasowanie. Tu na scenę wkracza program Easy Iron. Wykorzystując parę, rozprostowuje włókna i gwarantuje mniej zagnieceń na ubraniach. O ile mniej? Aż o 80%. To może zaowocować nawet brakiem konieczności prasowania.Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S szuflada

Pralko-suszarka Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S jest również bezpieczna. Nawet dla twoich ulubionych swetrów. Wiesz, tych wełnianych - ciepłych i miękkich. Ma certyfikat Woolmark, który gwarantuje bezpieczeństwo wszelkich tkanin grubszych. Na przykład koców, szali i swetrów. 

Z pewnością rozwiązanie Candy jest jednym z ciekawszych wyborów na tej półce cenowej. Spora pojemność, ładny wygląd i nowoczesne rozwiązania - to przepis na dobrą pralko-suszarkę. Pozostają tylko dwa pytania: co wy sądzicie o Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S? Znalazłaby się w waszych domach?

blog comments powered by Disqus
Pralko-suszarka Candy RapidO - Szybka i skuteczna