PODPOWIEDZI:

Powroty mają różne kształty i rozmiary – Internet Explorer 9

Powroty mają różne kształty i rozmiary – Internet Explorer 9

Za sprawą funkcji przypinanych witryn i interfejsu zorientowanego na strony internetowe, IE9 jest doskonałym uzupełnieniem dowolnej przeglądarki używanej do codziennych zadań. Internet Explorer 9 stawia witryny na pierwszym miejscu i zapewnia do nich dostęp jednym kliknięciem myszy.

Ostatnio jednym z bardziej interesujących trendów jest rosnąca liczba osób, które „dodają” Internet Explorer 9 do dotychczasowej kolekcji przeglądarek, zawierającej Chrome’a i Firefoksa. Choć nadal używają Chrome’a lub Firefoksa do ogólnego przeglądania, to kilka kluczowych, codziennie odwiedzanych witryn - takich jak Facebook i Pandora - wyświetlają w IE9 z użyciem funkcji przypinanych witryn po prostu dlatego, że przypomina to korzystanie z aplikacji. Ich pasek zadań w Windows 7 często wygląda tak:

Dzięki funkcji przypinanych witryn dostępnej w Internet Explorer 9 można przypiąć do paska zadań systemu Windows 7 dowolną stronę. Przypięta strona integruje się z Windows 7 i działa jak zainstalowana na komputerze aplikacja. Dzięki temu użytkownik otrzymuje szybki i stały dostęp do ulubionych stron, poczty internetowej czy serwisów społecznościowych bez konieczności otwierania nowego okna i wpisywania adresu www.

Film wideo prezentujący opisaną funkcję dostępny jest na stronie: https://windows.microsoft.com/pl-PL/internet-explorer/products/ie-9/features/pinned-sites

Trend powrotu do Internet Explorer jest obecnie tak powszechny, że postanowiliśmy założyć małą stronę na Tumblrze, aby pokazać innym, jak IE9 przyczynia się do powrotu IE9, pośmiać się z samych siebie i zachęcić tych, którzy dawno nas nie sprawdzali, żeby „dodali” przypiętą witrynę IE9 do paska zadań Windows 7.

Strona jest dostępna pod adresem www.browseryoulovedtohate.com

internet explorer 9

Internet Explorer 9 pod wieloma względami okazał się punktem zwrotnym. Byliśmy pod wrażeniem jego rosnącej popularności w Windows 7 i reakcji naszych klientów. I choć można powiedzieć sporo zabawnych rzeczy o przeszłości IE, miło jest zobaczyć tych samych entuzjastów wracających do IE9. W rzeczywistości używanie wielu przeglądarek jest obecnie normą dla miłośników sieci.

Dowiedz się więcej o przeglądarce, którą kochałeś nienawidzić, i o tym, jak zmieniła się od czasu, kiedy ostatnio jej używałeś. Sprawdź, co mówią inni o powrocie IE9. Nie musisz rezygnować z bieżącej przeglądarki, ale prawdopodobnie znajdzie się kilka witryn, takich jak Facebook, które możesz przypiąć do paska zadań, żeby przekonać się, jak to działa. Niewykluczone, że spodoba Ci się to, co odkryjesz. Jest wiele powodów, dla których IE9 jest znakomitą przeglądarką w Windows 7. Zastanów się, czy nie dodać go dziś do swojej kolekcji przeglądarek.

blog comments powered by Disqus
Powroty mają różne kształty i rozmiary – Internet Explorer 9