PODPOWIEDZI:

Uniwersalne prezenty świąteczne z OleOle!

Uniwersalne prezenty świąteczne z OleOle!

Święta już za kilka dni, a razem z nimi oczywiście to, co tygryski lubią najbardziej, czyli prezenty. Wybór dobrego podarunku nie jest rzeczą łatwą. Każdy chce, by wybrany przez niego upominek był trafiony i dobrze służył bądź wywołał uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Razem ze sklepem OleOle stworzyliśmy dla was przedświąteczny materiał zakupowy z uniwersalnymi prezentami, które przydadzą się w każdym domostwie.

Jeśli brak Ci czasu bądź nadal głowisz się nad wyborem prezentu dla rodziców, teściów czy znajomych sprawdź ten tekst. Poniżej znajdują się propozycje uniwersalnych prezentów last minute. Pośród tych 5 produktów na pewno znajdziesz coś przydatnego i to wszystko w cenie do 500 złotych!

Proponowane AGD na prezent

Typ urządzenia

Nazwa

Cena

Link do sklepu

Opiekacz do kanapek

Tefal Snack Time 3w1 SW342D38

259 zł

Tefal Snack Time 3w1 SW342D38 w ofercie OleOle

Oczyszczacz powietrza

Xiaomi Mi Air Purifier 3C

422,56 zł

Xiaomi Mi Air Purifier 3C w ofercie OleOle

Filtr nakranowy

Philips AWP3753/10

199 zł

Philips AWP3753/10 w ofercie OleOle

Waga kuchenna

Zwilling Enfinigy 53011

199 zł

Zwilling Enfinigy 53011 w ofercie OleOle

Zestaw patelni

Tefal Ingenio Emotion L9484S55

259 zł

Tefal Ingenio Emotion L9484S55 w ofercie OleOle

Tefal Snack Time 3w1 SW342D38

Kto nie lubi sandwiczy? Ciężko odpowiadać mi oczywiście za całą populację ziemi, niemniej nie spotkałem jeszcze takiej osoby. Opiekacz to urządzenie, które przydatne jest więc w każdym domostwie i niejednokrotnie bywają to sprzęty, które służą w danym domu od lat. Jeśli uważasz, że ktoś z twojej rodziny lub przyjaciół powinien wymienić opiekacz na nowy, to przyszedł na to najwyższy czas. 

Tefal SW342D38 to sprzęt, który oferuje coś więcej niż tylko opiekanie sandwiczy. Jest reklamowany przez producenta jako urządzenie 3 w 1. To oznacza, że oprócz wyżej wymienionej funkcji oferuje on także przygotowanie gofrów i panini. Pozwoli to przede wszystkim na więcej możliwości kulinarnych, a także zaoszczędzi miejsce, które zajmowałyby 3 urządzenia. Dodatkowo jest wyposażony w nienagrzewający się uchwyt. Będzie to przede wszystkim bezpieczne dla dzieci, ale który z dorosłych nie oparzył się w kuchni chociaż raz?

Grafika przedstawia opiekacz Tefal 3 w 1

Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Niezależnie od miejsca zamieszkania, powietrze w domu zawsze może być czystsze i lepszej jakości. Wynika z tego wiele plusów. Przede wszystkim czystsze powietrze to łatwiejsze życie dla alergików, a także małych dzieci, które są wrażliwsze na jakość powietrza. Jeśli przychodzi Ci do głowy, kto skorzysta z oczyszczacza powietrza, nie zastanawiaj się! Ten produkt od Xiaomi dostępny jest niskiej cenie.

Urządzenie to będzie skuteczne nawet w pomieszczeniu o wielkości 40 m2 - czyli w niewielkim mieszkaniu dwupokojowym. Filtracja 3-stopniowa z filtrem HEPA sprawia, że powietrze staje się przyjazne dla alergików. Dzieje się to dlatego, że wysokowydajne filtry zatrzymują kurz i alergeny, które są wszędzie wokół nas. Kolejnym aspektem, który przemawia za tym modelem, to cicha praca - maksymalnie 61 dB, a minimalnie 31 dB. To sprawia, że Air Purifier 3C nie będzie przeszkadzał podczas snu.

Grafika przedstawia oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi 3C

Philips AWP3753/10

Czystość powietrza jak najbardziej, a co z czystością wody? Coraz więcej mówi się o udziale plastiku w zanieczyszczeniu naszej planety. Jednym z rozwiązań, które można zastosować w celu redukcji jego zużycia w domu, to rezygnacja z plastikowych butelek. Ok, ale co gdy przyjdzie ochota na odświeżający napój? Najzdrowszym rozwiązaniem jest oczywiście woda, niemniej ta z kranu w wielu miejscach nie należy do najczystszej.

Wtedy z pomocą przychodzą filtry do wody, a w tym konkretnym przypadku filtr nakranowy Philips. Takie urządzenie sprawi, że sławna kranówka zyska na jakości. Warto podarować taki przyrząd swoim bliskim, żeby zadbać o ich zdrowie, a także kondycję naszej planety. AWP3753 wyposażony jest w filtr X-Guard Ultra, którego budulcem są włókna z węgla aktywnego. Zmniejsza zawartość chloru, ołowiu, pestycydów czy mikrodrobin plastiku do 0,01 mikrometra. Na urządzeniu znajduje się także zegar, który przypomina o wymianie filtra.

Grafika przedstawia filtr nakranowy Philips AWP3753

Zwilling Enfinigy 53011

Jaki prezent może być idealny jednocześnie dla ukochanej babci i przyjaciela kulturysty? Waga kuchenna! Dzięki takiemu urządzeniu nie umknie żadna kaloria, a z ciasta nigdy nie wyjdzie zakalec. Choć kuchnia to nie apteka, to podczas przygotowania potraw warto zachowywać gramatury przepisów, co oczywiście ułatwi proces gotowania, likwidując problemy związane z tym procesem robionym “na oko”.

Urządzenie Zwilling Enfinigy 53011 charakteryzuje wysoki poziom maksymalnego obciążenia, który wynosi 10 kilogramów. Pozwoli to na odmierzanie dużej ilości składników jednocześnie, na przykład podczas przetwarzania dużej ilości owoców na dżemy i kompoty. Waga wyposażona jest w 2 jednostki wagowe: gram oraz uncje. W tym modelu zasilanie zachodzi z poziomu akumulatora, regularna wymiana baterii nie będzie więc potrzebna. Wyposażony jest w dotykowy panel sterowania, co sprawia, że wygląda elegancko bez zbędnych wystających przycisków.

Grafika przedstawia wagę kuchenną Zwilling

Tefal Ingenio Emotion L9484S55

Patelnia to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Jedyną rzeczą lepszą od dobrej patelni jest kilka dobrych patelni. Z połączenia 3 o różnych rozmiarach i odpinanego uchwytu powstał model Tefal Ingenio Empotion L9484S55. Plusem wynikającym z takiego rozwiązania jest przede wszystkim kompaktowość. Trzy naczynia, które wchodzą w siebie, zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż 3 osobne patelnie.

Poza tym te produkty oferują nieprzywierającą powłokę wewnętrzną. To sprawia, że gotowanie jest przyjemniejsze, a także zdrowsze - nieprzywierająca powłoka wymaga mniej tłuszczu do smażenia. Na każdej z patelni znajduje się znacznik, który informuje o tym gdy sprzęt się nagrzeje. Ułatwi to smażenie potraw, które wymagają odpowiednio rozgrzanej patelni. Tak samo, jak w przypadku wagi jest to prezent AGD, który będzie dobrze służył jednocześnie babci i koledze kulturyście.

Grafika przedstawia patelnię z zestawu Tefal Ingenio Emotion

Oferty zakupowe w OleOle

Poza ciekawymi propozycjami na uniwersalny prezent AGD, w OleOle obowiązuje także kilka ciekawych promocji, które pomogą Ci w zakupach. Przede wszystkim warto pamiętać o ofercie “Do maja nie płacisz!”. Wybierasz produkt z dostępnych kategorii powyżej 300 złotych i rozkładasz na raty, pierwszą należność zapłacisz dopiero w maju. Idealnie rozwiązanie, jeśli świąteczne zakupy przetrzebiły twój portfel.

Oferta "Do maja nie płacisz!" w Ole Ole

Tych kilka uniwersalnych prezentów AGD sprawdzi się idealnie dla różnych osób, poprawiając ich standard życia czy ułatwiając codzienne obowiązki. Warto postawić na praktyczne prezenty, które będą służyć przez lata. Dbajmy o swoich najbliższych nie tylko w Boże Narodzenie, choć niewątpliwie jest to okres, w którym możemy zrobić to właśnie przez podarunki. Wraz z rozwojem technologii jest to coraz łatwiejsze i coraz tańsze.

Materiał powstał we współpracy ze sklepem OleOle.pl

blog comments powered by Disqus
Uniwersalne prezenty świąteczne z OleOle!