PODPOWIEDZI:

Philips SenseIQ - Inteligentna prostownica?

Philips SenseIQ - Inteligentna prostownica?

Philips SenseIQ BHS830 jest jedną z nowocześniejszych prostownic tego producenta. Jej głównym punktem sprzedażowym, jak sama nazwa wskazuje, jest system SenseIQ. To dzięki niemu ta prostownica dostosuje się do twoich włosów, dbając o ich pełne bezpieczeństwo podczas stylizacji. Chcesz poznać ten model bliżej? Zapraszam do artykułu!

Philips SenseIQ BHS830 to estetyczna i utrzymana w kolorystyce bieli oraz różowawego złota inteligentna prostownica. Po zakupie otrzymasz ją wraz z różowym pokrowcem z dwiema kieszonkami, nasadką termoizolacyjną i kartą uprawniającą do dodatkowego roku gwarancji na sprzęt.

Philips SenseIQ BHS830 w pokrowcu

Obsługuje się ją prosto (ma zaledwie kilka przycisków) i nie ma większego problemu z plączącym się kablem, bo jest obrotowy. Przy tym to kwestie poboczne. Ważniejsze są możliwości tej prostownicy. Jest bardzo zaawansowana.

Tu znajdziesz Philips SenseIQ BHS830:

Philips SenseIQ BHS830 w Ceneo

Bezpieczna dla włosów? Prostownica Philips SenseIQ BHS 830

To, co najważniejsze, zawarte jest już w samej nazwie. SenseIQ to technologia na różne sposoby wykorzystywana też w innych sprzętach Philipsa. Chodzi po prostu o wykorzystanie zbieranych przez czujniki danych do personalizowania działania urządzenia na bieżąco. W przypadku Philipsa SenseIQ BHS830 mówimy o do 20 tysięcy pomiarów temperatury twoich włosów na minutę. Nie bez powodu model ten trafił do naszego rankingu profesjonalnych prostownic.

Przygotowanie Philipsa SenseIQ BHS830 do pracy

Po co prostownicy te informacje? Po to, aby inteligentnie dostosować temperaturę pracy tak, aby przypadkiem nie przypalić twoich włosów. Zdaniem producenta przekłada się to na zachowanie nawet do 70% nawilżenia i do 93% siły włosia.

System Tetra Ionic w prostownicy Philips SenseIQ BHS830

Za jakość stylizacji w Philipsie SenseIQ BHS830 odpowiada jednak też parę innych rzeczy. Na przykład gładkie płytki, zaprojektowane tak, aby zapobiegać tarciu. Ułatwiają przesuwanie urządzenia wzdłuż włosów i uzyskanie prostej fryzury za jednym pociągnięciem. Dodatkowo jest tu też pielęgnacja jonowa.

Prostowanie włosów przy pomocy Philips SenseIQ BHS830

System Tetra Ionic uwalnia podczas pracy jony ujemne w czterech strumieniach wzdłuż włosów. To przekłada się przede wszystkim na zmniejszenie naelektryzowania włosów i nadanie im blasku. W praktyce to jest faktycznie widoczne po wystylizowaniu fryzury. Nawet przy bardziej deszczowym okresie nie masz się czego bać. Włosy nie powinny się elektryzować po korzystaniu z tej prostownicy.

Philips SenseIQ BHS 830 oferuje sporo kontroli nad stylizacją

Pomijając kwestie zastosowanych technologii i efekty stylizacji - samo urządzenie jest bardzo funkcjonalne. Producent twierdzi, że Philips SenseIQ BHS 830 nagrzewa się w kilka sekund. Nie kłamie. Ta prostownica jest wyjątkowo szybko gotowa do pracy, nie utrudniając ci rozpoczęcia dnia!

Zmiana trybów w Philips SenseIQ BHS830

W dodatku sama obsługa jest dość intuicyjna. Możesz wybrać spośród trzech predefiniowanych poziomów: szybkiego, normalnego i delikatnego. Instrukcja tłumaczy, jaki do czego służy. Jeżeli preferujesz pełną kontrolę - manualnie i dokładnie ustawisz temperaturę od 120 do 230 stopni Celsjusza.

Philips SenseIQ BHS830 w rękach

Nikt i bez poradnika nie będzie miał problemów ze skorzystaniem z Philipsa SenseIQ BHS 830. Pomaga w tym na pewno czytelny wyświetlacz i obecność tylko kilku przycisków, których piktogramy są dość jasno zrozumiałe. Tutaj nie ma z czym kombinować, prostownica jest bardzo łatwa w obsłudze.

Na pewno miłym dodatkiem jest wspomniany pokrowiec, który jest też odporny na temperaturę. Masz więc gdzie odłożyć w trakcie stylizacji rozgrzaną prostownicę i nie musisz się przejmować, gdy przyjdzie ci ją szybko spakować. Do tego producent dorzuca również termoizolacyjną nasadkę, utrzymującą urządzenie w bezpiecznej pozycji. Wszystko wykonane solidnie, czuć, że prędko się nie zepsuje.

Nasadka prostownicy Philips SenseIQ BHS830

Philips SenseIQ BHS830 - nowoczesna i intuicyjna

Jeżeli szukasz nowoczesnej prostownicy i wymagasz od niej intuicyjnej obsługi oraz bezpiecznego traktowania twoich włosów - Philips SenseIQ BHS830 będzie świetnym wyborem. Stworzona została po to, aby radzić sobie nie tylko z kręconymi długimi włosami, ale też i z delikatnymi oraz podatnymi na uszkodzenia. To model dla każdego. Cena jest spora, jasne, ale biorąc pod uwagę funkcjonalność, jest też jak najbardziej usprawiedliwiona.

Materiał powstał przy współpracy z Philipsem.

blog comments powered by Disqus
Philips SenseIQ - Inteligentna prostownica?