PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Samsung AI Control - Rozwiewamy mity o nowoczesnych suszarkach

Samsung AI Control - Rozwiewamy mity o nowoczesnych suszarkach

Wiele osób marzy o suszarce, ale nie każdy ma na nią miejsce. W końcu to wygoda, która kojarzy się raczej z potrzebą dodatkowej przestrzeni. Ten pogląd jest dość błędny, bo nowoczesne suszarki Samsung współpracują z pralkami tego producenta, również w zakresie modularnej budowy. Tak, urządzenia możesz postawić również na sobie, w formie wieży.

Korzystanie z suszarki Samsung nie musi sprowadzać się do rezygnacji z przestrzeni życiowej. Ustawiając ją na pralce, możesz cieszyć się najnowszymi oraz autorskimi technologiami nawet w mniejszej kawalerce. Stopa takiego zestawu dwóch urządzeń wynosi zaledwie 60 na 60 centymetrów (czyli tyle, ile jednej z maszyn). Nic więc nie tracisz, dobierając odpowiedni model suszarki do swojej pralki, a zyskujesz szybkie i wygodne suszenie ubrań!

Tu znajdziesz suszarki Samsung:

Samsung DV90T8240SX oferta w Ceneo

O co chodzi w AI Control? Suszarki Samsung

Panel AI Control to zdecydowanie coś, co wyróżnia suszarki Samsung na rynku. Rozwiązanie eleganckie i w praktyce bardzo funkcjonalne. Właściwie to przede wszystkim minimalistyczny panel sterowania, który pozwoli ci łatwo i po polsku wybrać oraz spersonalizować odpowiedni cykl suszenia. Szczególnie interesujące jest to, że najczęściej wybierane programy suszarka AI Control przesunie na przód listy, dla większej wygody.

Suszarka Samsung AI Control i jej drzwi

To jednak nie wszystko, co cechuje nowoczesne maszyny do suszenia ubrań marki Samsung. Suszarki AI Control bez problemu sparujesz z pralką. Po zakończonym cyklu prania suszarka automatycznie zaproponuje odpowiedni program, dostosowany do świeżo wypranych ubrań

Nie musisz kombinować. Taki duet to rozwiązanie nie tylko kompaktowe, ale i po prostu intuicyjne. W dodatku, o ile zdecydujesz się na skorzystanie w obu urządzeniach z programu Super szybkiego, ekstremalnie szybkie. W zaledwie dwie godziny wypierzesz i wysuszysz do 3 kilogramów ubrań. Przygotowywanie się do wyjścia na ostatnią chwilę już nigdy nie będzie dla ciebie stanowić problemu!

Suszarka Samsung AI Control program Super Szybki

Szczególnie ważnym elementem nowoczesnych suszarek Samsung jest też moduł Wi-Fi, a właściwie aplikacja SmartThings, z którą się dzięki niemu połączysz. To otworzy przed tobą szereg możliwości, od zdalnego włączania oraz optymalizowania programów pracy, aż po diagnozowanie urządzenia. Aplikacja to niezwykle pomocny dodatek nowoczesnej suszarki, gwarantujący wygodę używania przez lata.

Funkcje i technologie nowoczesnej suszarki

Jeżeli wydaje ci się, że suszarka musi zużywać bardzo dużo prądu, to musisz wiedzieć, że tak nie do końca jest. Wiele zależy od tego, jaki model wybierzesz. Na przykład Samsung DV90T8240SX to sprzęt charakteryzujący się wysoką klasą energetyczną na poziomie A+++. Według wyliczeń producenta w skali roku zużyje więc zaledwie do 194 kilowatogodzin prądu. Przeliczając to jednym z internetowych kalkulatorów prądowych - przy średniej cenie 77 groszy za kWh, to tylko 12,45 zł miesięcznie. Mniej niż lunch na mieście.

Suszarka Samsung AI Control  wnętrze

Niższe zużycie energii to zasługa między innymi zastosowanej pompy ciepła. Dzięki konstrukcji wykorzystującej czynnik chłodzący producentowi udało się zmniejszyć zapotrzebowanie na energię, a co za tym idzie, również długofalowy koszt korzystania z suszarki. Przy tym suszenie pozostaje nie tylko ekonomiczne, ale i delikatne. Suszarki Samsung nie uszkodzą twoich ubrań.

Zagwarantuje to również funkcja OptimalDry. Suszarkę wyposażono w trzy czujniki mierzące temperaturę, wilgotność i zabrudzenie filtra wymiennika ciepła. Urządzenie automatycznie dostosuje czas oraz temperaturę suszenia.

Suszarka Samsung AI Control filtr

To przekłada się na wydajniejsze, a co ważniejsze, bardzo bezpieczne dla tkanin osuszanie twoich ubrań. W dodatku, aby zachować sprawność całego układu na lata, suszarka Samsung przypomni ci automatycznie o tym, że trzeba wyczyścić wymiennik ciepła z nagromadzonych włókien lub kurzu.

Szczególnie ważne są też programy. Suszarki Samsung wyposażono w sporą paletę programów dopasowanych do wszystkich potrzeb. Jest kilka faktycznie szybkich, które pozwolą ci nieco mniejszy wsad osuszyć w skróconym czasie. 

Tryb pod prasowanie w suszarce Samsung AI Control

Na przykład wspomniany program Super szybki przygotuje 3 kilogramy mieszanych (bawełnianych i syntetycznych) ubrań w zaledwie 81 minut. Z kolei Suszenie 35’, jak sama nazwa wskazuje, wysuszy w zaledwie 35 minut około kilogram wsadu. Na przykład sukienkę lub koszulę tuż przed wyjściem.

Suszarki Samsung z AI Control są też w stanie zdezynfekować twoje ciuchy. Program Higiena usunie przy pomocy podgrzanego powietrza nawet do 99,9%12 bakterii, roztoczy oraz alergenów, zarówno w suchym, jak i mokrym wsadzie. Ulubiony miś twojego dziecka po prostu będzie w pełni dla niego bezpieczny, a pościel nie uczuli domowych alergików.

Suszarka Samsung AI Control - wyciąganie ubrań

Dla osób jeszcze bardziej dbających o higienę suszarki Samsung wyposażono w technologię Air Wash. To po prostu szybkie odświeżenie tkanin - na przykład płaszczy zleżałych w szafie przed sezonem - przy pomocy ciepłego powietrza. W efekcie nieprzyjemne zapachy, wynikające często z namnażających się bakterii, znikną.

Otrzymaj część pieniędzy z powrotem - Promocja na suszarki Samsung

Jeżeli zainteresowała cię paleta suszarek marki Samsung, na pewno zaciekawi cię też wyjątkowa akcja promocyjna. Producent zdecydował się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i… zwróci im część pieniędzy za zakup nowego urządzenia. Możesz uzyskać nawet do 500 złotych cashbacku (lub 1000 zł, jeżeli kupujesz zestaw sprzętów jednocześnie) wprost na konto.

Suszarka Samsung AI Control przy aplikacji Smart Things

Akcja promocyjna dotyczy wyłącznie wybranych pralek, suszarek i pralko-suszarek marki Samsung. Jest banalnie prosta, polega właściwie na zarejestrowaniu nowego urządzenia na stronie pralki.samsung.pl i wystawieniu opinii we wskazanym miejscu - na przykład Ceneo - wraz z hashtagiem #akcjalaczproduktydlawygody. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

1 Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

2 Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Materiał powstał przy współpracy z firmą Samsung.

blog comments powered by Disqus
Samsung AI Control - Rozwiewamy mity o nowoczesnych suszarkach