PODPOWIEDZI:

Najlepsze aplikacje dla iPhone [PORADA]

Najlepsze aplikacje dla iPhone [PORADA]

W App Storze znajduje się kilka tysięcy aplikacji. Jak w tym gąszczu wybrać te najciekawsze i przydatne programy? Niektóre z nich są uniwersalne i działają na iPhonie jak na iPadzie. Zapraszam na listę aplikacji, którą warto mieć w swoim smartfonie.

Google Maps

google

Mapy stworzone przez Google zostały zastąpione tymi Applowskimi. To nie znaczy jednak, że nie możemy korzystać z dwóch jednocześnie. Osobiście bardzo się przyzwyczaiłem do map Googla i często z nich korzystam. Aplikacja ma bardzo przejrzysty wygląd i moim zdaniem jest lepszy od tego przeglądarkowego odpowiednika. Możemy przemieszczać się po dużych miastach w technologii Street View. Do pobrania za darmo w App Store.

Pobierz Google Maps z App Store

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Facebook stworzył osobną aplikację na telefony aby pisać ze swoimi znajomymi. Program umożliwia nam czatowanie z grupą przyjaciół, przesyłanie notatek głosowych, zdjęć, naklejek i emotek. Jesteśmy informowani komunikatami push kiedy otrzymamy nową wiadomość. Na koniec możemy dołączyć naszą lokalizację. Znakomita opcja jeżeli cały czas jesteśmy w kontakcie z naszymi znajomymi. Do pobrania za darmo w App Store.

Pobierz Facebook Messenger z App Store

Flashlight+

Flashlight+

Warto mieć swoim telefonie funkcje latarki. Wystarczy pobrać tą aplikację a dioda led zacznie świecić. Flashlight+ ma kilka ciekawych funkcji jak np. nadawanie morsem. Bez problemu możemy zmienić częstotliwość świecenia czy włączyć sygnał alarmowy. Wszystko jest wykonane w bardzo dobry dla oka interfejsie. Do pobrania za darmo w App Store.

Pobierz Flashlight+ z App Store

YouTube

YouTube

Osobiście bardzo nie lubię wchodzić na YouTuba przez przeglądarkę. W takim wypadku zawsze korzystam z tej aplikacji dedykowanej. Możemy oglądać nasze ulubione kanały, subskrybować nowe, komentować, pisać wiadomości czy sprawdzać komentarze. Filmami możemy się dzielić na popularnych serwisach społecznościach jak i wysłać e-mailem. To co wyróżnia ten program to bardzo przejrzysty interfejs, wiele funkcji oraz dostępność. Do pobrania za darmo w App Store.

Pobierz YouTube z App Store

Phone Drive Free

Phone Drive Free

Menadżer plików w naszym iPhonie. Obsługuje bardzo dużo popularnych formatów. Czytanie i edytowanie dokumentów tekstowych nie będzie tutaj przeszkodą. Phone Drive ma zainstalowany także bardzo dobry odtwarzacz do multimediów jak i przeglądarkę. Dane możemy przesyłać także do popularnych chmur jak np. Dropbox. To co mi się spodobało najbardziej to przesyłanie plików z komputer do telefonu przez wi-fi. Nie musimy podłączać telefonu do komputera a jedynie wejść na odpowiedni adres w przeglądarce i przesłać pliki. Do pobrania za darmo w App Store.

Pobierz Phone Drive Free z App Store

AceMusic

AceMusic

Dla tych co szukają jakiegoś innego odtwarzacza muzyki od tego systemowego mam dobrą wiadomość. AceMusic to znakomity program słuchania ulubionych piosenek z telefonu. Odczytuje niemal wszystkie formaty muzyczne w tym pliki flac. Nie ma najmniejszych problemów z multimediami wideo i grafiką. Utwory możemy pobierać z internetu bądź przesyłać je przez komputer dzięki wi-fi. Jedynie kolorystyka programu może wydawać się dziwaczna. Pozostaje nam się jednak do niej przyzwyczaić. Do pobrania za darmo w App Store.

Pobierz AceMusic z App Store

Translate Voice Free

Translate Voice Free

Wystarczy powiedzieć coś w jednym języku a automatycznie jest to tłumaczone na drugi. Program posiada dość dużą bazę narodowości. Z przekładem radzi sobie wyśmienicie i jest to jedna z najbardziej używanych aplikacji zagranicą. Jedynie potrzebuje połączenia internetowego aby móc prawidłowo funkcjonować. Do pobrania za darmo w App Store.

Pobierz Translate Voice Free z App Store

Twitter

Twitter

Przesyłanie krótki wiadomości stało się popularne dzięki Twitterowi. To tutaj „ćwierkamy” wiadomości tekstowe do 150 znaków. Występuje tutaj bardzo wiele znanych osobistości jak i firm. Oprócz przesyłania wiadomości możemy przesyłać także zdjęcia. Serwis stał się niezwykle popularny za granicą i trochę ominął Polskę. Do pobrania za darmo w App Store.

Pobierz Twitter z App Store

blog comments powered by Disqus
Najlepsze aplikacje dla iPhone [PORADA]