PODPOWIEDZI:

Windows Phone - czy się do czegoś nadaje?

Windows Phone - czy się do czegoś nadaje?

Mieć narzędzie, a nie umieć z niego skorzystać, to tak jakby nie mieć go wcale. Czy ta prawda odnosi się również do współczesnych smartfonów?

Windows Phone to obecnie najmłodszy system operacyjny dla urządzeń mobilnych. Obecnie najpopularniejszy w wersji 8 nadal ma wielu przeciwników, których jednym z zarzutów jest stwierdzenie: "na nim nie da się nic zrobić". Jako posiadacz najtańszego telefonu z Windows Phone 8 postanowiłem nie sprawdzać tej tezy, ale pokazać jak korzystam ze smartfona na co dzień. Na koniec sami odpowiecie na pytanie, czy faktycznie na Windows Phone nie można nic zrobić?

W tym "vlogu" z jednego dnia z Windows Phone pomijam praktycznie wszystkie kwestie za i przeciw temu systemowi (tak, on ma wady jak każdy inny) oraz nie mówię nic o personalizacji. Dlaczego? Dla mnie telefon jest narzędziem pracy i rozrywki. Jego posiadanie nie jest celem samym w sobie. Nie bawi mnie zmiana tapety czy zabawy w rootowanie systemu (które w przypadku WP są nie możliwe). Nie jestem pasjonatem technologi mobilnych, ale ich zwykłym użytkownikiem. Czy dla "Kowalskiego" ten system może więc być przydatny? Sprawdźmy:

blog comments powered by Disqus
Windows Phone - czy się do czegoś nadaje?