PODPOWIEDZI:

5 Stron z Darmowymi Grafikami - Skąd Pobrać Zdjęcia

5 Stron z Darmowymi Grafikami - Skąd Pobrać Zdjęcia

Z grafiką mamy styczność na każdym kroku. Wchodząc na swoją ulubioną stronę internetową (mamy nadzieję, że jest to videotesty.pl) widzimy mnóstwo elementów graficznych, prowadząc bloga korzystamy z programów graficznych. Chcąc tworzyć swój własny album ze zdjęciami niejednokrotnie korzystamy z grafiki, by urozmaicić zdjęcia, tworząc prezentacje multimedialną potrzebna jest nam grafika. Patrząc na to jak duże znaczenie mają formy graficzne przygotowaliśmy artykuł z pięcioma najciekawszymi stronami, z których bezpłatnie będziesz mógł ściągnąć grafikę.

pixabay

Jeśli szukasz zdjęcia dobrej jakości za, którego nie zapłacisz ani grosza to właście ta domena jest dla Ciebie! W swoim zasobie ma 350 000 zdjęć, które przydadzą się podczas pisania bloga czy wpisów na facebooka, by wyrazić siebie. Dodatkowym atutem jest fakt, że strona obsługuje 20 języków, także bez problemu znajdziemy to czego szukamy.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną "pixabay"

Foter

Strona, która właśnie opisujemy jest niezwykle interesująca. Nie dość, że można z niej pobrać darmowe grafiki to również można zarządzać i uporządkować swoje. Zbiór możliwych do pobrania zdjęć wynosi 190 milionów obrazków. Wyszukiwanie i wstawianie zdjęć jest bardzo proste.  Wystarczy poszukać zdjęć za pomocą słów kluczowych i uzyskać kod i można je umieszczać na swoim blogu.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną. 

vecteezy 

Jeśli jesteś duszą artystyczną, która uwielbia działać na polu informatycznym to z pewnością powinieneś zaznajomić się z tą właśnie o to stroną. Wszyscy plastycy komputerowi będą mogli zwiększyć swoją kreatywność, a ich projekty nabiorą większego rozmachu. A to wszystko dzięki udostępnionych za darmo grafik vectorowych. 

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną. 

freeimages

To strona, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Na niej możesz zarówno przeglądać, dzielić się, jak i pobierać grafikę za darmo. Galeria zdjęć zawiera ponad 350 000 zdjęć wysokiej jakości, także, jeśli potrzebujesz tapety na pulpit lub ilustracji na bloga znajdziesz z pewnością coś odpowiedniego. Mamy wrażenie, że nawet nie mając weny ani pomysłu na odpowiednie zdjęcie ta strona Cię zainspiruje. 

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną. 

stockvault

Strona nie posiada imponującej liczby zdjęć. Ma ich w swoim zbiorze 40 000. Posiada, jednak imponujące grafiki, które zrobią na niejednym wrażenie. Nie jedną perełkę można odnaleźć. Serwis ma do zaoferowania zdjęcia na dwóch różnych licencjach: standardowej i rozszerzonej. 

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną. 

blog comments powered by Disqus
5 Stron z Darmowymi Grafikami - Skąd Pobrać Zdjęcia