PODPOWIEDZI:

Lista 10 Najbardziej Wciągających Gier

Lista 10 Najbardziej Wciągających Gier

Nie wiem jak Wy drodzy czytelnicy ale często zarywałem nocki na granie. Wszystko zaczynało się normalnie i niewinnie. Instalacja gry, odpalenie następnie granie w wybrany tytuł. Szybkie zerknięcie na zegarek aby sprawdzić godzinę. Później cierpiałem na syndrom ostatniej tury. Jeszcze tylko jeden poziom jeszcze jeden quest i idę spać. Sam nie wiem kiedy robiło się już jasno i za oknem było słychać ptaków śpiew. Zapraszam was na moją listę 10 najbardziej wciągających gier komputerowych.

10 Plants vs Zombies 2

Ten kolorowy i niesamowicie grywalny tytuł otwiera naszą listę. Może to się wydawać lekko śmieszne, że w ogóle ta gra się znalazła w zestawieniu. Zadaniem gracza jest odpieranie fal zombie. Sadzimy więc roślinki, które to mają różne właściwości. Rozgrywka jest prosta, ale niesamowicie wciągająca. Na pewno zostaniesz przy Plants vs Zombies na dłużej.

Plants Vs Zombies 2

9 Minecraft

Ogromny świat tworzony proceduralnie z masą możliwości zawsze brzmi świetnie. Budowanie niesamowitych konstrukcji czy wyprawy w poszukiwaniu surowców zawsze powodują szybsze bicie serca. Tak jak w prawdziwym życiu nie wiemy, na co natrafimy po drugiej stronie. Być może okaże się, że trafimy na żyłę złota, a niekiedy może to być nasza zguba. Po za tym bieganie z kilofem jest w modzie.

Minecraft

8 Pokemony

To także niesamowicie wciągająca gra. Najbardziej podobały mi się pierwsze trzy generacje, jednak to jest moje osobiste zdanie. Łapanie i szkolenie stworków to zajęcia, które wymagały dużo czasu. Do tego mieliśmy niezwykle długą kampanię fabularną. Dodajmy do tego masę mitów i zmyślonych historii, których gracze chcieli odkryć. Sam także ich oszukiwałem z mizernym jednak skutkiem.

Pokemon Red

7 Limbo

Nie jest to gra, która zagwarantuje nam długie godziny przed komputerem, ale na pewno warto dać jej szanse. Idealnie się w nią gra w nocy ze względu na ponury klimat panujący w tej grze. Jeżeli nie lubimy zarywać nocy, a lubimy grać o tej porze to pozycja niemal idealna. Można ją skończyć już za pierwszym razem.

Limbo

6 Doom 3

To kolejna gra, która starczy nam na zaledwie kilka godzin. Podobnie jak Limbo warto w nią grać w nocy dla lepszej atmosfery. Pamiętam jak chciałem tylko w nią chwile pograć, a okazało się, że wyłączyłem ją dopiero, gdy zobaczyłem napisy końcowe. Cała noc zleciała nawet nie wiedząc kiedy, a przy tym bawiłem się niezwykle dobrze. Były też niesamowicie straszne momenty, które teraz raczej mnie śmieszą. W 2004 roku jednak gry były zupełnie inne i podejście graczy do tytułów także. Lubisz horrory i nie możesz w nocy spać? Może warto sprawdzić tą produkcję?

Doom 3

5 The Elder Scrolls IV: Oblivion

To kolejna gra, w którą trzeba zagrać. Ogromny świat, masa misji do spełnienia, zdobywania przedmiotów, poznawanie świata jak i swoboda w działaniu powoduje, że Oblivion niesamowicie wciąga. Kiedy znudzą nam się misje fabularne zawsze możemy wstąpić do jakieś frakcji i to u nich pracować. Jak tylko ukończymy Obliviona warto sięgnąć od razu po dwa dodatki.

Oblivion

4 Battlefield 3

Tą część Battlefielda można kochać bądź nienawidzić. Ja ją wręcz ubóstwiam! Jest to moim zdaniem najlepsza odsłona pomimo już kilku lat na karku. Wygląda nadal niezwykle pięknie, na serwerach znajdziemy masę graczy i niezwykle wciąga. Chętnie do niej wracam w weekendy.

Battlefield 3

3 Diablo III

Najnowszy Diabełek ma swoje wady jak i zalety. To nie jest Diablo II i gracze muszą się z tym pogodzić. Wymaga stałego dostępu do Internetu, zbieranie przedmiotów jest bardzo ułatwione i samo drzewo rozwoju postaci jest mało rozbudowane. W każdym momencie możemy zmienić umiejętności naszego dzielnego bohatera. Jednak najnowszy Diablo nadal posiada ten sam wspólny mianownik jakim jest pochłonięcie gracza na długie godziny.

Diablo 3

2 Deluxe Ski Jump 2

Prawdziwy klasyk skoków narciarskich. Nie znam nikogo kto by nie grał w ten tytuł w czasach świetności. Wiele skoczni, rywalizacja z innymi i niesamowicie proste zasady. Możliwość grania ze znajomymi przy jednym komputerze. Puchar Świata szybko się kończył, ale nic nie stało na przeszkodzie, aby zagrać ponownie. Nie chcę nawet widzieć ile godzin przegrałem w tą część.

Deluxe Ski Jump 2

1 Heroes of Might and Magic III

Chyba nikt nie spodziewał się innej gry? Hereos 3 to prawdziwy król najbardziej wciągających gier wszech czasów. Masa map, bohaterów, umiejętności czy bardzo długie i rozbudowane kampanie. Ta gra miała wszystko to, aby pochłonąć gracza przed komputer na wiele tygodni zapominając o Bożym świecie. Zawsze można zarazić znajomych i grać z nimi wspólnie przy jednym komputerze.

Hereos 3

blog comments powered by Disqus
Lista 10 Najbardziej Wciągających Gier