PODPOWIEDZI:

Jailbreak iOS 7.1.2 W Kilku Prostych Krokach

Jailbreak iOS 7.1.2 W Kilku Prostych Krokach

Jesteś posiadaczem iUrządzenia i chcesz je odblokować? Posiadasz zainstalowany najnowszy system iOS 7.1.2 i nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam do przeczytania artykułu związanego z Jailbreakiem iOS!

CO DAJE NAM JAILBREAK?

Odblokowanie iUrządzenia daje nam bardzo dużo nowych możliwości. Otrzymujemy aplikację Cydie, w której znajdziemy bardzo dużo aplikacji. Z jakiś powodów nie trafiły one do App Stora i są dostępne tutaj. Występują także płatne jak i darmowe wersje programów.

TWORZYMY KOPIE ZAPASOWĄ

Przed modyfikowaniem naszego iUrządzenia będziemy musieli wykonać kopię zapasową. Warto sprawdzić czy mamy aktualną najnowszą wersję programu iTunes. Po podpięciu telefonu do komputera wykonajmy synchronizację. Po tym kroku tworzymy archiwizację wybierając nasze urządzenie i odpowiednią opcję.

Największa kolekcja gier sprzedana! Ciekaw jesteś za ile?

POBIERAMY OPROGRAMOWANIE

Warto sprawdzić jaką mamy zainstalowaną wersję iOS 7. W tym artykule pokaże wam jak prawidłowo wykonać odblokowanie iUrządzenia na wersji 7.1.2. Będziemy musieli udać się na stronę pangu.io i pobrać odpowiednią paczkę na system operacyjny. Program działa z wersjami iOS 7.1/7.1.1/7.1.2 i z takimi urządzeniami jak: iPhone 4/4S/5/5C/5S iPad 2/3/4/Air iPad mini/mini Retina iPod Touch 5G

Jailbreak iOS 7.1.2

ZACZYNAMY

Uruchamiamy program Pangu i podłączamy telefon do komputera. Będziemy musieli także ręcznie zmienić datę i godzinę w urządzeniu na: 02.06.2014 20:30. Naciskamy przycisk Jailbreak. Na ekranie urządzenia powinna się pojawić ikonka Pangu. Naciskamy na nią i czekamy, cała operacja może potrwać kilka minut. Po jakimś czasie naszym oczom powinna się pojawić aplikacja Cydia.

Pamiętajcie, że wszystkie czynności tutaj opisane robicie na własną odpowiedzialność! Nie odpowiadamy za ewentualne szkody związane z Jailbreakiem!

Nadchodzi obniżka cen kart graficznych - zobacz co kupić!

blog comments powered by Disqus
Jailbreak iOS 7.1.2 W Kilku Prostych Krokach