PODPOWIEDZI:

6 Kontynuacji Gier Na Które Czekamy

6 Kontynuacji Gier Na Które Czekamy

Gry komputerowe zawierają w sobie pewną magię. Po ukończeniu danego tytułu mamy ochotę zagrać w kolejną część. Poznać dalsze losy bohaterów czy zobaczyć zupełnie nowe miejsca. Niestety czasami twórców nie interesują dalsze losy serii, szansa na kontynuacje zmniejsza się. Zapraszam na ranking gier, których nie mogę się doczekać!

Shadow Company: Left for Dead

Gry z serii Commandos niezbyt przypadły mi do gustu. Jagged Alliance bardziej mi się podobała, ale to Shadow Company opanował moje serce. W grze kierowaliśmy losami najemników, którzy to musieli wypełniać określone zadania. Poziom trudności jak na tamte czasy był dość wysoki, za sprawą sztucznej inteligencji przeciwników. Byli niezwykle sprytni, ale w żaden sposób nieupierdliwi. Zachowywali się dość naturalnie, ale nie trzeba było długo czekać aby aktywowali alarm. Niestety gra Shadow Company strasznie się zestarzała i są problemy aby ją uruchomić na nowszych komputerach. Od 1999 roku czekam na kolejną część z marnym skutkiem. Zadowoliłbym się nawet remakiem…

Shadow Company Wyśmienita Gra

Prince of Persia

Najlepsze czasy serii mamy już za sobą. Ubisoft skupia się głównie na Assassin's Creed, przygotowując kolejne gry. Książę Persji został zapomniany przez developerów. Trylogia Piasków Czasów była niezwykle udana. Teraz grając w Black Flaga, dochodzę do wniosku, że fajnie byłoby zagrać w nową odsłonę PoP. Co prawda, nowa część Księcia została zapowiedziana ale na silniku UbiArt Framework. Na tym samym co pojawiły się: dwa Raymany, Child of Light i Valiant Hearts: The Great War. Ja oczekuję jednak, pełnoprawnego produktu pokroju Assassyna.

Prince of Persia Książe Wróć!

Diablo

Diablo 3 hula na komputerach i konsolach w najlepsze. Ja osobiście oczekuje już informacji na temat nowej części. Świat Sanktuarium jest niezwykle bogaty w różnego rodzaju opisy jak i postacie. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiał czekać tak długo jak w przypadku trójki.

Diablo 3 Konsolowa Edycja

Mirror’s Edge

Prawdziwy rarytas dla fanów parkoura. Piękna grafika, bieganie po dachach budynków czy dobra fizyka. Niezwykle podobał mi się Mirror’s Edge i spodziewałem się szybko kontynuacji. Niestety firma DICE, była bardziej zainteresowana tworzeniem nowych Battlefieldów. Jest jednak światełko w tunelu. Na zeszłorocznych targach E3, została zapowiedziana gra Mirror's Edge. Niestety po dziś dzień, ciężko doszukiwać się jakiś bardziej interesujących informacji. Zostały pokazane arty jak i krótki gameplay z wczesnej wersji. Być może w przyszłym roku będziemy już w stanie zagrać?

Mirror's Edge Całe Życie Na Krawędzi

Rage

To kolejny interesujący mnie tytuł, na który czekam zapartym tchem. Końcówka Rage pozostawia pewien niedosyt. Wszystko wskazuje na to, że kontynuacja się pojawi ale kiedy? Wypuszczenie krótkiego DLC, który starczy na jakieś 3 godziny to stosunkowo za mało. W oczekiwaniu na zapowiedź zawsze mogę rozprawić się z mutantami w Bash TV.

RAGE Pozostawia Lekki Niedosyt

Gorky 17

Co prawda, ukazały się kolejne odsłony gry Gorky, ale to już nie było to samo. To pierwsza część miała niesamowity klimat i grywalność. Historia była dość interesująca i do tego ta turowa walka. Szanse na kontynuacje czy remake są chyba raczej zerowe. Adrian Chmielarz zajmuje się innym projektem, który ma trafić do graczy jeszcze tej jesień. Być może po Ethan Carter, The Astronauts zajmą się za serię Gorky?

Gorky 17 Cała Drużyna W Komplecie

blog comments powered by Disqus
6 Kontynuacji Gier Na Które Czekamy