PODPOWIEDZI:

Myszka do CS:GO za 250 zł - Jaką Myszkę Kupić do Gier?

Myszka do CS:GO za 250 zł - Jaką Myszkę Kupić do Gier?

Mamy kolejny ciekawy materiał dla osób, które często grają w CS-a i poszukują myszki marzeń. Tym razem na celowniku Kubika znalazły się jednak nieco bardziej zaawansowane modele, które kupić można do 250 zł. Sprawdźcie te propozycje.

Zowie FK1

Zaczynamy od fenomenalnego modelu, którym jest Zowie FK1. Mamy tu do czynienia z niezwykle precyzyjnym gryzoniem symetrycznym, który posiada 4 dodatkowe przyciski - dwa po lewej stronie i dwa po prawej.

Są też cztery stopnie DPI - 400, 800, 1600 i 3200 DPI. Ważną sprawą jest też to, że nie potrzebujemy żadnych sterowników czy oprogramowania, by korzystać z omawianej myszki. Nie ma też rozpraszającego czasem podświetlenia. Dodam, że nie tylko KubiK korzysta na co dzień z tego modelu - sam posiadam ten sprzęt i jest po prostu znakomity do CS-a!

Kup Zowie FK1 za 249 zł

Zowie EC1-A

Zowie EC1-A to równie precyzyjne urządzenie, ale przeznaczone już dla osób praworęcznych, choć samo profilowanie jest dość subtelne. Zakres DPI jest taki sam jak w przypadku modelu FK1, czyli 400, 800, 1600, 3200 DPI. Za precyzję odpowiada sensor optyczny AVAGO.

Kolejnym podobieństwem jest brak sterowników czy oprogramowania. Podświetlanym elementem jest natomiast scroll. Jeżeli preferujecie profilowane myszki, to może być to optymalny wybór.

Kup Zowie EC1-A za 249 zł

Zalman ZM-GM4

Szukacie oryginalnej i innowacyjnej myszki do CS-a? Zwróćcie uwagę na model Zalman ZM-GM4. Wyróżnia się przede wszystkim możliwością zmiany swojego kształtu czy rozmiaru. Do dyspozycji jest czujnik laserowy Avago 9800 o rozdzielczości w zakresie 800–8200 DPI.

Plusem jest dodatkowy system zmiany wagi myszki - poprzez odważniki, które umieszczanym pod przeźroczystą pokrywą. Ze strony Zalmana możemy pobrać intuicyjne oprogramowanie do tworzenia makr czy ustawiania najważniejszych parametrów.

Ceny Zalman od 259 zł do 267 zł

Logitech G303

Jeden z czołowych gryzoni Logitecha ma prawie (przyciski tylko po lewej stronie) symetryczną budowę, precyzyjny sensor optyczny PMW3366, czy niezwykle szeroki zakres rozdzielczości - 200 – 12000 DPI (zmiana co 50 DPI!). Z lewej strony znajdziemy dwa dodatkowe przyciski, które ułatwią rozgrywkę i np. szybkie wybieranie ulubionych granatów.

Skorzystać możemy także z zaawansowanego oprogramowania Logitech Gaming Software. Ciekawie wyglądają boki urządzenia, na których zauważymy podświetlenie.

Ceny Logitech G303 od 247 zł do 269 zł

Zobacz także:

-> Rankingi myszek dla graczy

blog comments powered by Disqus
Myszka do CS:GO za 250 zł - Jaką Myszkę Kupić do Gier?