PODPOWIEDZI:
PODPOWIEDZI:

Ranking Myszek dla gracza | Najlepsze polecane Myszki dla gracza 2024

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 4.8, Głosów: 6

W tym dziale przygotowaliśmy najnowsze rankingi myszek dla gracza. Stworzone zostały przez naszych redaktorów i mogą pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. Pod listą aktualnych zestawień możesz też przeczytać wartościowe porady zakupowe. Dzięki nim poznasz najważniejsze cechy i parametry sprzętu z tej kategorii. Połączenie polecanych produktów z przewodnikiem „jak kupić” będzie dla Ciebie gwarancją dobrze wydanych pieniędzy.

Myszki komputerowe do gier to temat rzeka. Na rynku znajdziemy bowiem masę zróżnicowanych modeli z różnych segmentów cenowych i o zróżnicowanej charakterystyce. By jak najlepiej pomóc Wam w udanym zakupie, przygotowaliśmy serię rankingów myszek do gier.

Uwzględniamy tu graczy lubiących różne gatunki. Dlatego też powstał ranking myszek do CS:GO, zestawienie gryzoni dedykowanych grom MOBA czy nieco ogólniejsze klasyfikacje. Bierzemy pod uwagę różne przedziały cenowe – najpopularniejsze to np. myszki do 150 zł czy do 250 zł.

Linki z tabelek rankingów kierują do zaufanych sklepów, które często robią promocje. Tanie i dobre myszki do gier będą więc na wyciągnięcie ręki.

Jak kupić dobrą myszkę do gier?

Warto poznać również kilka najważniejszych parametrów myszek komputerowych. W grach liczy się przede wszystkim precyzja. Kluczowy jest więc zastosowany sensor, jego rozdzielczość DPI, parametr LOD czy częstotliwość próbkowania.

Drugą fundamentalną sprawą jest komfort użytkowania. Mysz musi dobrze leżeć w dłoni. W naszych rankingach myszek bierzemy pod uwagę jakość wykonania, kształt, dodatkowe przyciski, długość kabla czy jakość i powierzchnię ślizgaczy. Jeżeli są wśród Was osoby leworęczne, które zastanawiają się jaka myszka jest najlepsza dla leworęcznych, to również znajdziecie kilka ciekawych propozycji, choć mowa tu głównie o myszkach symetrycznych.

Nie bez znaczenia jest także oprogramowanie i dodatkowe funkcjonalności. Wiele osób lubi też, gdy myszka ma fajny design lub podświetlenie. Jest to dla nas nieco mniej istotny czynnik, ale jeżeli dany model pod tym względem się wyróżnia, to na pewno o tym napiszemy.

Tak jak już wspominaliśmy, lubimy tworzyć rankingi pod dane gatunki gier, a nawet konkretne tytuły. Analizujemy na bieżąco rynek i dzięki temu nasze klasyfikacje mogą odpowiadać na pytania jaka myszka do CS-a będzie najlepsza czy jaka sprawdzi się w grach MOBA/MMO. Jest nawet możliwość abyśmy pod Twoje preferencje/budżet stworzyli nowe zestawienie! Wystarczy, że napiszesz nam o tym w sekcji komentarzy pod danym rankingiem.

Jeżeli chcesz jeszcze więcej dowiedzieć się na temat wyboru najlepszej myszki, to odwiedź nasz poradnik zakupowy - jak kupić myszkę.

Rankingi podkładek pod myszkę

Dobra i precyzyjna myszka do gier to nie wszystko. Musi ona dobrze współgrać z naszą podkładką. Jeżeli posiadany przez Was model jest już słabej jakości, to mamy coś jeszcze. Są to rankingi najlepszych podkładek pod myszkę, które niejednokrotnie idealnie działają z wysokiej klasy myszką gamingową.

Jaką myszkę możesz polecić?

Zwracamy też uwagę na opinie internautów, które niejednokrotnie są bardzo wartościowe. Testy myszek gamingowych zarówno redakcyjne, jak i użytkowników naszego portalu, rozjaśniają wiele kwestii.

Jeśli miałeś do czynienia z jakąś myszką z rankingu lub możesz zaproponować równie ciekawy model, to koniecznie napisz nam o tym w sekcji opinii o myszce, a także w komentarzach pod materiałem. Portal VideoTesty oferuje także możliwość porównywania myszek - ich wyglądu, specyfikacji czy cen.

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 4.8, Głosów: 6
blog comments powered by Disqus