PODPOWIEDZI:
PODPOWIEDZI:

Ranking Dzbanków filtrujących | Najlepsze polecane Dzbanki filtrujące 2024

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 3.0, Głosów: 3

W tym dziale przygotowaliśmy najnowsze rankingi dzbanków filtrujących. Stworzone zostały przez naszych redaktorów i mogą pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. Pod listą aktualnych zestawień możesz też przeczytać wartościowe porady zakupowe. Dzięki nim poznasz najważniejsze cechy i parametry sprzętu z tej kategorii. Połączenie polecanych produktów z przewodnikiem „jak kupić” będzie dla Ciebie gwarancją dobrze wydanych pieniędzy.

Dzbanki filtrujące to zdrowsza, oszczędniejsza i bardziej ekologiczna alternatywa dla wody butelkowej. Woda jest skutecznie oczyszczana, a osadzanie się kamienia w czajnikach zostaje zminimalizowane (filtry zmiękczają wodę). Smak wody z dzbanka filtrującego jest o wiele lepszy. Przydatne rozwiązanie dla całej rodziny.

Polecane modele zobaczysz w rankingu dzbanków filtrujących i tym samym będziesz wiedział, jaki dzbanek filtrujący kupić. W gruncie rzeczy dzbanki mogą się różnić między sobą wieloma parametrami, stąd ważne jest poznanie ich głównej specyfikacji.

Poniższy poradnik zakupowy przedstawi Ci w skrócie czołowe elementy, na jakie koniecznie musisz zwrócić uwagę, chcąc wiedzieć, jak wybrać dzbanek filtrujący.

dzbanek filtrujący z filtrem

Jak tworzymy ranking dzbanków filtrujących?

Podczas układania klasyfikacji dzbanków filtrujących kierujemy się takimi atrybutami, jak:

 • Wykonanie - mówimy głównie o materiale, z jakiego wykonano zbiornik. Ma to ogromne znaczenie. Mniej dostępne, ale za to nie wpływające kompletnie na gorszy smak wody są szklane dzbanki filtrujące. Drugą grupą są te wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego wolnego od BPA, tritanu.
 • Pojemność całkowita i pojemność wody filtrowanej - należy wziąć pod uwagę, jakie są potrzeby danego gospodarstwa domowego. Na górze listy bez problemu znajdziesz najpojemniejsze dzbanki filtrujące dla dużej rodziny, które nie wymagają częstego napełniania. Jednorazowo przefiltrujesz więcej wody.
 • Rodzaj wkładu - zależy nam na wydajnych dzbankach filtrujących i tych najbardziej skutecznych, zatem polecamy modele z jak najlepszymi wkładami. Z powodzeniem poradzą sobie one z pozbyciem się metali ciężkich, chloru, pestycydów i innymi zanieczyszczeniami.
 • Wskaźnik zużycia wkładu - najlepiej jak jest elektroniczny. Powiadomi Cię, gdy będzie się zbliżał moment wymiany filtra na nowy. To jedno z najważniejszych zadań, gdyż tylko odpowiednia konserwacja zapewni właściwe działanie. Tutaj również trzeba pamiętać, żeby sprawdzić, jak wydajne są filtry, w jakiej cenie je kupisz i czy są łatwo dostępne.
 • Wygoda użytkowania - komfort gwarantuje ergonomiczna rączka, szczelny dzióbek, antypoślizgowa konstrukcja, uchylna klapka czy też możliwość mycia części w zmywarce.
 • Przydatne rozwiązania - tutaj można wymienić między innymi pokrywkę z mechanizmem automatycznego przelewu.
 • Cena - w rankingu dzbanków filtrujących znajdują się modele w różnorodnych cenach, innymi słowy na każdą kieszeń. Pomocna jest tabelka z cenami, bowiem link przekieruje Cię od razu do zaufanego sklepu.
 • Producent - na rynku od lat prym wiodą pewne marki i my o tym doskonale wiemy. Tylko ceniona firma jest w stanie zapewnić dokładną, żywotną i komfortową pracę urządzenia. Dodatkowo przykłada się do estetycznego wykonania przyjemnego dla oka. Polecanymi firmami są: Dafi, Hillmann, Aquaphor, Biocera, Philips, Tapp Water, Brita, Laica.

Inna grupa czynników, na jakiej bazujemy podczas wyboru dzbanka filtrującego

Tworząc zestawienia dzbanków filtrujących, bazujemy jeszcze na takich aspektach, jak:

 • Własne doświadczenia - spora część osób w redakcji bardzo dba o zdrowy styl życia, dlatego ze dzbankami filtrującymi jesteśmy za pan brat. W końcu nikt nie chce pić zanieczyszczonej wody lub nosić non stop zgrzewek wody do domu. Dzięki temu, że sami korzystamy ze sprzętu do filtrowania wody, możemy podpowiedzieć Ci, jak wybrać dzbanek filtrujący.
 • Wnikliwa analiza - dokładnie analizujemy każdy model dzbanka filtrującego, jaki ma się znaleźć w naszym rankingu dzbanków. Wyłaniamy zarówno ich najmocniejsze, jak i wspominamy o najsłabszych stronach. Patrzymy na główne możliwości i wydajność oczyszczania wody.
 • Opinie internautów - bardzo pomocne jest dla nas wasze zdanie, dlatego bierzemy pod uwagę każdą opinię na temat danego dzbanka filtrującego.

Ten skrócony poradnik zakupowy sprawi, że nie będziesz miał problemu z tym, jak kupić dzbanek filtrujący. Pamiętaj zarówno o przeglądaniu aktualnych rankingów dzbanków filtrujących, jak i o postawieniu sobie swoich wymagań co do sprzętu.

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 3.0, Głosów: 3
blog comments powered by Disqus