PODPOWIEDZI:
PODPOWIEDZI:

Ranking Golarek do odzieży | Najlepsze polecane Golarki do odzieży 2024

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 3.9, Głosów: 8

W tym dziale przygotowaliśmy najnowsze rankingi golarek do odzieży. Stworzone zostały przez naszych redaktorów i mogą pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. Pod listą aktualnych zestawień możesz też przeczytać wartościowe porady zakupowe. Dzięki nim poznasz najważniejsze cechy i parametry sprzętu z tej kategorii. Połączenie polecanych produktów z przewodnikiem „jak kupić” będzie dla Ciebie gwarancją dobrze wydanych pieniędzy.

Golarka do ubrań to świetna alternatywa dla odnowienia wyglądu ubrań. Zmechacona odzież i tym samym mało estetyczne kulki na swetrze to już przeszłość.

Czołowe modele poznasz w rankingu golarek do odzieży i tym samym dowiesz się, jak wybrać golarkę do ubrań. Te małe, niepozorne urządzenia do golenia odzieży są w gruncie rzeczy wyposażone w kilka elementów, których nie można pominąć.

W poniższym poradniku zakupowym znajduje się rąbek tajemnicy, a więc najistotniejsza specyfikacja, abyś wiedział, jaką golarkę do ubrań kupić.

Golarka do ubrań TESSA LR20

Jak tworzymy ranking golarek do ubrań?

W trakcie układania zestawienia golarek do odzieży kierujemy się takimi aspektami, jak:

 • Rodzaj zasilania - wyłożyliśmy na tacy każdy rodzaj golarek do ubrań, a więc te zasilanie bateriami, golarki sieciowe i akumulatorowe. Niekiedy pojawiają się golarki o zasilaniu akumulatorowo-sieciowym, a więc łączące w sobie cechy obu typów. Zalety i wady danego rodzaju poznasz w naszych rankingach golarek do ubrań.
 • Regulacja wysokości strzyżenia - uniwersalne golarki powinny poradzić sobie z każdym materiałem, zarówno tym najgrubszym, jak i najdelikatniejszym. Regulacja wysokości strzyżenia ma tutaj duże znaczenie.
 • Wyjmowany pojemnik - zbiorniczek na usunięte skosmacenia to przydatna opcja. W prosty i szybki sposób opróżnisz go. Jeżeli jest przezroczysty, to dodatkowy plus, bo od razu widzisz stan jego zapełnienia.
 • Czas pracy i czas ładowania - akumulatorowe golarki do ubrań zapewniają bezprzewodowe działanie, lecz sęk w tym, ile dadzą rady pracować na jednym naładowaniu. Dobrym wynikiem jest 45 minut lub 60 minut, przy czym im krótszy czas ładowania, tym oczywiście lepiej (2 do 3 godzin ładowania to niezła wartość).
 • Ilość obrotów na minutę - zależy nam na przedstawieniu najwydajniejszych i najskuteczniejszych golarek do ubrań, dlatego na listach goszczą modele z silnikiem osiągającym prędkość nawet do 9500 obrotów na minutę.
 • Wykonanie - chodzi przede wszystkim o materiał, z jakiego została wykonana obudowa oraz osłona i ostrza. Konstrukcja z tworzywa ABS i ostrza ze stali nierdzewnej to doskonałe połączenie. Przy okazji wspomnę, że równie ważna jest ergonomia, czyli wygodna rączka.
 • Dodatkowe udogodnienia - tutaj wymienia się między innymi sygnalizację ładowania, dużą powierzchnię golącą, długi kabel zasilający w przypadku sieciowych golarek, blokadę w momencie złego montażu, a nawet rolki do czyszczenia ubrań z sierści.
 • Cena - aktualny ranking golarek do odzieży przedstawia modele w różnej cenie i o odmiennym rodzaju zasilania. Znajdziesz zarówno te najtańsze golarki do strzyżenia ubrań, jak również niezawodne modele. Tabelka z cenami to szybszy sposób na przekierowanie do zaufanego sklepu, gdzie kupisz dany model.
 • Producent - wiemy, które marki zyskały od lat uznanie na rynku. Od takich można oczekiwać bezawaryjnej i wydajnej pracy. W przypadku golarek do odzieży postaw na takie firmy, jak: SteamOne, Deerma, Łucznik, MPM, Raven, Camry, Verk Group, Sun Solon, Philips, Teesa, Severin czy Sencor.

Na czym jeszcze bazujemy podczas wyboru golarki do ubrań?

W drugiej grupie czynników, jakimi kierujemy się podczas tworzenia klasyfikacji golarek do odzieży znalazły się:

 • Wnikliwa analiza - sami nigdy nie kupujemy kota w worku i nie chcemy, abyście wy nadziali się na jakąś minę. Z tego powodu wnikliwie sprawdzamy stosunek jakości do ceny danej golarki do ubrań, wyłaniamy ich zalety i nie ukrywamy wad. Dopiero później odpowiedni sprzęt znajduje się w naszym rankingu golarek do odzieży.
 • Własne doświadczenia - dbamy o swoje ulubione ubrania, nie chcemy się ich od razu pozbywać, więc korzystamy z tego typu urządzeń. Znamy ich możliwości i podpowiadamy, jak wybrać golarkę do ubrań.
 • Opinie internautów - liczymy się z waszym zdaniem, sprawdzamy opinie kupujących na temat konkretnej golarki do strzyżenia ubrań.

Podczas zakupu golarki do odzieży koniecznie zwróć uwagę na powyższe elementy, aby odpowiedź na pytanie, jak kupić golarkę do ubrań nie sprawiała najmniejszego problemu. Nie zapomnij przy tym o przeglądaniu aktualnego rankingu golarek do odzieży, a także postawienie sobie głównych oczekiwań wobec urządzenia.

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 3.9, Głosów: 8
blog comments powered by Disqus