PODPOWIEDZI:

Sieciowa golarka do ubrań | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Deerma MQ600Deerma MQ60064 zł
2Raven EGU001Raven EGU00169 zł
3Camry CR 9606Camry CR 960659 zł
4Verk Group 01043Verk Group 0104321 zł
5Sun Solon HLJ 8590Sun Solon HLJ 859031 zł
Sieciowa golarka do ubrań | TOP 5 |

Przed Tobą klasyfikacja TOP 5 sieciowych golarek do odzieży, które z pewnych względów są chętnie wybierane. Przekonaj się, co mają do zaoferowania golarki do ubrań zasilane sieciowo. Zapraszam!

Sieciowa golarka do ubrań nada dawny wygląd ubraniom, znacznie zwiększy ich estetyczność, wygładzi, a przede wszystkim nie przerwie swojej pracy.

Szersze opisy każdej dzisiejszej bohaterki znajdziesz w bazie golarek do odzieży.

Sieciowa golarka do odzieży – Opinie

1. Deerma MQ600

akumulatorowo-sieciowa golarka do ubrań Deerma MQ600
Rodzaj zasilaniaAkumulatorowo-sieciowe
Wyjmowany pojemnikb/d
Czas pracy45 min.
Czas ładowania2 h
CenaDeerma MQ600 oferta w Ceneo

Deerma MQ600 to golarka do odzieży o zasilaniu akumulatorowo-sieciowym. Działa na akumulatorze do 45 minut. Równie dobrze może być podłączona do źródła zasilania. Chwalona za silnik pracujący z prędkością 7000 obrotów na minutę, porządne wykonanie (ABS, PC, stal nierdzewna), a także ochronę w razie błędnego montażu.

Praktycznym, dodatkowym rozwiązaniem jest szczotka usuwająca sierść z ubrań. Ktoś, kto ma pupila w domu, bardzo to doceni. Golarka ma ergonomiczną konstrukcję i waży tylko 160 g, więc bez problemu weźmiesz ją ze sobą na wyjazd. Kolejnym atutem jest cicha praca.

2. Raven EGU001

akumulatorowo-sieciowa golarka do odzieży Raven EGU001
Rodzaj zasilaniaAkumulatorowo-sieciowe
Wyjmowany pojemnikTak
Czas pracy45 min.
Czas ładowaniaDo 8 h
CenaRaven EGU001 oferta w RTV EURO AGD

Akumulatorowo-sieciowa golarka do ubrań o mocy 5 W Raven EGU001 oferuje potrójne ostrza ze stali szlachetnej, dzięki którym skutecznie usunie kłaczki. W razie konieczności bezprzewodowej pracy zadziała przez 45 minut. Została wyposażona w bardzo wygodny uchwyt, wyjmowany pojemnik, sygnalizację ładowania i duży przycisk włączający/wyłączający. W komplecie otrzymasz przewód zasilający i szczoteczkę do czyszczenia.

3. Camry CR 9606

bateryjno-sieciowa golarka do ubrań Camry CR 9606
Rodzaj zasilaniaBateryjno-sieciowa
Wyjmowany pojemnikTak
Czas pracyNie dotyczy
Czas ładowaniaNie dotyczy
CenaCamry CR 9606 oferta w Ceneo

Maszynka do strzyżenia ubrańCamry CR 9606 ma nie tylko bateryjne zasilanie, ale również sieciowe. Golarka elektryczna Camry cechuje się ergonomicznym uchwytem, wyjmowanym pojemnikiem na kłaczki, osłoną ostrzy, a także dokładnym działaniem. Dobrze radzi sobie z wszelkimi zmechaceniami na tkaninach, ubraniach, tapicerkach, a nawet dywanach, Wyróżnia się sporą powierzchnią golenia.

4. Verk Group 01043

sieciowa golarka do ubrań Verk Group 01043
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Wyjmowany pojemnikTak
Czas pracyNie dotyczy
Czas ładowaniaNie dotyczy
CenaVerk Group 01043 oferta w Ceneo

Typowo sieciowa golarka do ubrańVerk Group 01043 jest do kupienia w niewiarygodnie niskiej cenie. Charakteryzuje się trzema ostrzami wraz z osłoną przeciwko uszkodzeniom tkanin, poręcznym uchwytem oraz przewodem zasilającym o długości 140 cm. Usuwa zmechacenia z różnych materiałów. Pojemnik na kłaczki jest wysuwany i prosty w opróżnianiu.

Jej główna obsługa ogranicza się do podłączenia do sieci elektrycznej, a następnie użycia włącznika. Niektórym wydaje się dosyć prosta z wyglądu, ale niech Cię to nie zmyli. Wydajność w tej cenie jest zadowalająca.

5. Sun Solon HLJ 8590

sieciowa golarka do odzieży Sun Solon HLJ 8590
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Wyjmowany pojemnikTak
Czas pracyNie dotyczy
Czas ładowaniaNie dotyczy
CenaSun Solon HLJ 8590 oferta w Ceneo

Zestawienie sieciowych golarek do ubrań zamyka Sun Solon HLJ 8590 o dosyć przyjemnym designie. Uchwyt jest wygodny, siatka chroni przed skaleczeniem bądź uszkodzeniem materiału, z kolei przewód ma długość 130 cm, więc ruchy powinny być swobodne. Na uwagę zasługuje przystępna cena, 3 ostrza tnące i zbiornik na zmechacenia. Duża powierzchnia golenia zmniejszy ilość koniecznych do wykonania ruchów. Po każdym użyciu tej sieciowej golarki do ubrań skorzystaj z dołączonej szczoteczki do czyszczenia.

O czym należy pamiętać przed zakupem sieciowej golarki do ubrań?

Trzeba od razu zaznaczyć, że typowa golarka sieciowa do ubrań wymaga dostępu do energii elektrycznej, natomiast zużywa tego prądu niewiele i nigdy się nie rozładuje. Kabel nie ogranicza swobody ruchów i ułatwia manewrowanie, jeżeli ma odpowiednią długość. Sprzęt od samego początku osiąga sporą moc roboczą i jest ona stała.

Golarki sieciowe świetnie sprawdzą się do użytku w domu, gdyż są to stacjonarne urządzenia o ciągłym czasie pracy. Ich ceny bywają niezwykle niskie. Warto wspomnieć o konkretnej zalecie, a mianowicie nie produkujesz odpadów w postaci zużytych baterii, więc jest to ekologiczne rozwiązanie.

Ciekawą alternatywą są golarki do odzieży o zasilaniu akumulatorowo-sieciowym bądź bateryjno-sieciowym, które również znajdziesz w dziale ranking golarek do odzieży. Łączą w sobie zalety obydwóch rozwiązań. Zawsze w momencie rozładowania można taki sprzęt podłączyć do prądu, z kolei w trakcie użytkowania jej poza domem nie ogranicza Cię przewód (jeżeli ją wcześniej naładujesz).

W przypadku sieciowych golarek do ubrań zwracaj uwagę, czy nie doszło do uszkodzenia kabla i czy masz suche ręce. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania. Oczywiście pamiętaj o regularnym czyszczeniu golarki do odzieży.

Podsumowanie

Sieciowa golarka do ubrań z powodzeniem pomoże Ci pozbyć się zmechaceń na czapkach, szalikach, swetrach, płaszczach i innych ubraniach. Dzisiejsza lista składa się z dwóch golarek sieciowych, jednej o zasilaniu bateryjno-sieciowym i dwóch akumulatorowo-sieciowych.

Masz do czynienia z takimi markami, jak Deerma, Raven, Camry, Verk Group i Sun Solon. Niemal wszystkie mają wyjmowane zbiorniki na kłaczki, ergonomiczne rączki, precyzyjne ostrza oraz osłony ostrzy. Pracują wydajnie, a ich głośność nie powinna drażnić.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Sieciowa golarka do ubrań | TOP 5 |