PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

➤ Ranking najlepszych Termowentylatorów 2018

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 5.0, Głosów: 2

Zobacz najlepsze i najczęściej wybierane produkty z kategorii termowentylatory. Sprawdź gdzie można kupić je przez internet i zapłacić najmniej. Poznaj ich największe zalety, obejrzyj galerię zdjęć i porównaj dane techniczne. Zostaw swoją opinię lub komentarz, jeżeli któryś z produktów jest Ci znany lub masz do zaproponowania coś innego.

Ranking termowentylatorów, zwanymi potocznie farelkami, przedstawia najwydajniejsze i najprzydatniejsze modele. Mimo dość prostego przeznaczenia, niełatwo wybrać optymalną farelkę do danego pomieszczenia. Musi ona mieć wystarczającą moc z opcją regulacji, odpowiednie zabezpieczenia czy kilka trybów pracy – np. tryb ochładzania powietrza, dzięki któremu nasz termowentylator sprawdzi się także podczas upałów.

Farelka do łazienki

Bardzo często myślimy o zakupie termowentylatora do naszej łazienki. Trzeba jednak wtedy wiedzieć, że dany model musi być do tego przystosowany i posiadać dobre zabezpieczenia, np. przed ochlapaniem. Istotna jest także możliwość pracy przy większej wilgotności powietrza. Jeżeli farelka nie jest przystosowana do zwiększonej wilgotności, to po pewnym czasie po prostu się zepsuje.

Do jak dużej powierzchni?

Termowentylatory są zazwyczaj bardzo kompaktowe. Potrafią skutecznie i przede wszystkim szybko ogrzać dane pomieszczenie. Musimy jednak wiedzieć, że farelki przeznaczone są głównie do mniejszych metrażów. Jeżeli pomieszczenie, które chcemy w ten sposób ogrzać ma większą powierzchnię niż dwadzieścia metrów kwadratowych, to powinniśmy zdecydować się na inne rozwiązanie.

Termowentylator czy grzejnik olejowy?

Mocniejszą alternatywą jest właśnie grzejnik olejowy. Wybór pomiędzy tymi dwoma typami urządzeń sprowadza się do wspomnianego już wcześniej metrażu pomieszczenia. Grzejnik zajmie oczywiście więcej miejsca i będzie droższy, ale efektywnie ogrzeje większe pokoje czy łazienki. Zaletą farelek jest z kolei szybkość nagrzewania – niemal natychmiastowa.

Jaką farelkę możesz polecić?

Jeżeli użytkujecie aktualnie termowentylator, to koniecznie podzielcie się o nim swoją opinią. W naszych rankingach znajdują się polecane i najbardziej opłacalne farelki, ale jednym z kryteriów są także opinie internautów. Dzięki nim możemy tworzyć najlepsze rankingi termowentylatorów w sieci.

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 5.0, Głosów: 2
blog comments powered by Disqus