PODPOWIEDZI:
PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

➤ Ranking najlepszych Opiekaczy 2022

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 4.3, Głosów: 3

W tym dziale przygotowaliśmy najnowsze rankingi opiekaczy. Stworzone zostały przez naszych redaktorów i mogą pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. Pod listą aktualnych zestawień możesz też przeczytać wartościowe porady zakupowe. Dzięki nim poznasz najważniejsze cechy i parametry sprzętu z tej kategorii. Połączenie polecanych produktów z przewodnikiem „jak kupić” będzie dla Ciebie gwarancją dobrze wydanych pieniędzy.

Opiekacz do kanapek to przydatny sprzęt z segmentu drobnego AGD. Urządzenia te mogą urozmaicić nasze śniadania, a przy okazji nie kosztują zwykle zbyt dużo. Postanowiliśmy stworzyć dla Was ranking opiekaczy, który w przejrzysty sposób pokaże Wam, który opiekacz warto kupić.

Co kupić – opiekacz czy toster?

Opiekacz vs toster – wiele osób ma dylemat, które z tych urządzeń kupić. Jeżeli zamierzacie robić jedynie grzanki/tosty, to wybór jest raczej łatwy – postawcie na tani toster. Opiekacze mają jednak dużo większe zastosowanie, więc mogą okazać się lepszą inwestycją.

Na rynku znaleźć można masę modeli wielofunkcyjnych, które mogą także posłużyć jako gofrownica. Jeżeli mamy dzieci, które lubią gofry, to przygotowywanie ich z rodzicem we własnym domu będzie dobrą zabawą i dodatkową przekąską w ciągu dnia.

Pojedynek tosterów z opiekaczami to dużo szerszy temat niż może się wydawać. Jeśli chcecie poznać rozwinięcie tego tematu, to zajrzyjcie do naszego poradnika zakupowego – toster vs opiekacz.

Najważniejsze parametry opiekaczy

Wydaje się, że opiekacze są prostymi urządzeniami, które łatwo kupić. Trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka parametrów.

Na pierwszy plan wychodzi konstrukcja i jej wytrzymałość. Warto zainwestować kilka złotych więcej i kupić opiekacz z trwałą, odporną na wysokie temperatury obudową. Przyda się także teflonowa powłoka, dzięki której kanapki nie będą przywierać do płyt grzewczych.

Istotna oczywiście jest moc, gdyż wpływa na szybkość pracy opiekacza. Jeżeli chcemy wzbogacać nasze kanapki wieloma składnikami, to trzeba zwrócić uwagę na pojemność danego modelu, by zmieścił nieco wyższe kanapki.

Jak już wspominaliśmy, cenną funkcjonalnością jest możliwość przygotowywania gofrów. Urządzenie 2w1 może być więc optymalnym wyborem.

Jaki opiekacza możesz polecić?

Stosunek ceny do jakości, wytrzymała obudowa, moc, dodatkowe funkcje, jakość wykonania – są to główne czynniki, którymi kierujemy się tworząc nasze zestawienia.

Zwracamy też dużą uwagę na opinie internautów. Jeżeli miałeś styczność z którymś modelem z rankingu lub możesz polecić inny opiekacz godny uwagi, to koniecznie napisz o tym w komentarzu pod rankingiem. Pozwoli nam to przygotowywać jeszcze lepsze rankingi opiekaczy.

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 4.3, Głosów: 3
blog comments powered by Disqus