PODPOWIEDZI:
PODPOWIEDZI:

Ranking Depilatorów | Najlepsze polecane Depilatory 2023

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 3.4, Głosów: 7

W tym dziale przygotowaliśmy najnowsze rankingi depilatorów. Stworzone zostały przez naszych redaktorów i mogą pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. Pod listą aktualnych zestawień możesz też przeczytać wartościowe porady zakupowe. Dzięki nim poznasz najważniejsze cechy i parametry sprzętu z tej kategorii. Połączenie polecanych produktów z przewodnikiem „jak kupić” będzie dla Ciebie gwarancją dobrze wydanych pieniędzy.

Z dobrym depilatorem szybko pozbędziesz się niechcianego owłosienia, a efekty będą cieszyły na dłużej. Depilacja nie musi wiązać się z dyskomfortem i żmudnym procesem, o ile będziesz wiedziała, jaki depilator kupić.

Powyższe zestawienia są przykładem na to, że na rynku jest wiele typów urządzeń do golenia, które różnią się nie tylko ceną, ale także funkcjami, głównymi cechami, wyglądem i przede wszystkim sposobem depilacji.

Za chwilę zaznajomisz się ze skróconym poradnikiem zakupowym, aby wiedzieć, w który depilator celować.

kobieta depilująca nogi depilatorem IPL

Jak tworzymy ranking depilatorów?

Patrzymy, aby dobierać najlepsze depilatory, które spełnią oczekiwania każdej kobiety. Przyjrzyj się takim parametrom ze specyfikacji, jak:

 • Rodzaj depilatora – dobraliśmy kilka typów urządzeń do golenia. Wśród nich znalazły się depilatory laserowe IPL (depilacja światłem), tradycyjne modele (z dyskami lub pęsetami), jak również elektryczne golarki (z foliami). Każdy ma swoje plusy i minusy, o czym przekonasz się, patrząc na konkretną klasyfikację depilatorów.
 • Zasilanie – wyróżnia się zasilanie sieciowe (ogranicza Cię przewód), akumulatorowe (duża swoboda, ale i konieczność ładowania), jak również bateryjne. W przypadku modeli bezprzewodowych przyjrzyj się, ile wynosi czas ładowania, a ile działania.
 • Użytkowanie – jaki depilator będzie komfortowy w użyciu? Na pewno taki, który umożliwia użytkowanie na mokro i na sucho. Depilacja w wannie bądź pod prysznicem jest przez wielu chwalona za łagodniejszy zabieg bez podrażnień skóry.
 • Liczba nasadek – chcieliśmy wyłowić wielofunkcyjne perełki, więc wiele przedstawionych depilatorów posiada pomocne nasadki. Umożliwiają one precyzyjną depilację zarówno w szerszych obszarach ciała, jak i strefach bardziej wrażliwych czy mniejszych.
 • Żywotność lampy – ten aspekt dotyczy tylko depilatorów laserowych. Na ogół są to bardzo żywotne urządzenia, niemniej różnice w żywotnością potrafią być spore. Najlepiej, aby depilator IPL cechował się żywotnością na poziomie około 450000 impulsów.
 • Liczba prędkości – elektryczne golarki damskie oferują zazwyczaj jedną prędkość, natomiast inaczej wygląda sprawa w przypadku tradycyjnych depilatorów. Tutaj do wyboru jest kilka ustawień i to bardzo dobre rozwiązanie. Dla początkujących zaleca się najsłabszy poziom.
 • Ilość ustawień intensywności światła – tutaj również mowa o depilatorach IPL. Im więcej poziomów natężenia światła, tym lepiej dana osoba dobierze je w stosunków do swojej skóry.
 • Liczba pęset/dysków – ta informacja jest zawarta przy tradycyjnych depilatorach. Im więcej pęset, tym skuteczniejsze pozbywanie się owłosienia.
 • Dodatkowe rozwiązania – bardzo przydatny jest filtr UV, który chroni przed promieniowaniem w trakcie depilacji laserowej, czujnik odcienia skóry, aplikacja mobilna z cennymi poradami, akcesoria w zestawie typu etui, wyświetlacz LCD, wskaźnik naładowania, antypoślizgowy uchwyt, możliwość mycia pod bieżącą wodą, system masażu, lampka podświetlająca, wskaźnik siły nacisku, ruchoma głowica.
 • Cena – jeżeli wchodziłaś już na jakiś ranking depilatorów, to z pewnością zauważyłaś jak zróżnicowane są ich ceny. Wszystko zależy od rodzaju i możliwości. Z naszej strony za każdym razem dobieramy sprzęt w różnych kwotach.

Czym jeszcze kierujemy się podczas wyboru depilatora?

W trakcie układania rankingu depilatorów posiłkujemy się takimi czynnikami, jak:

 • Wnikliwa analiza – dogłębnie analizujemy konkretny depilator, patrząc na jego stosunek jakości do ceny, najważniejsze wady i zalety oraz ogólne możliwości.
 • Własne doświadczenia – każdy z nas używa jakiegoś urządzenia do golenia i zna się na tej kategorii produktów. Ja natomiast z perspektywy kobiety mogłam osobiście podpowiedzieć, czemu się przyjrzeć, aby użytkowniczka była zadowolona.
 • Opinie internautów- niezwykle ważną kwestią są oceny kupujących. Bierzemy do serca każdą opinię, zarówno negatywną, jak i pozytywną. Liczymy się z wszelkimi uwagami, dlatego zawsze zachęcamy do komentowania.

Na pewno wiesz już, jak kupić depilator, aby uzyskać gładką skórę w błyskawicznym tempie. Wymienione cechy i funkcje mocno wpływają na użytkowanie produktu w domowym zaciszu, zatem warto nieraz dopłacić kilka złotych na lepszy model. Ranking depilatorów to miejsce, w którym wybierzesz swój własny typ na długie lata.

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 3.4, Głosów: 7
blog comments powered by Disqus