PODPOWIEDZI:
PODPOWIEDZI:

Ranking Portfeli | Najlepsze polecane Portfele 2024

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 4.3, Głosów: 3

W tym dziale przygotowaliśmy najnowsze rankingi portfeli. Stworzone zostały przez naszych redaktorów i mogą pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. Pod listą aktualnych zestawień możesz też przeczytać wartościowe porady zakupowe. Dzięki nim poznasz najważniejsze cechy i parametry sprzętu z tej kategorii. Połączenie polecanych produktów z przewodnikiem „jak kupić” będzie dla Ciebie gwarancją dobrze wydanych pieniędzy.

Poz.ObrazekNazwaTu kupisz najtaniej
1Samsonite 149-664 RFID Samsonite 149-664 RFID Elegancki skórzany portfel firmy Samsonite. Model wyposażono w system zabezpieczeń RFID, który pozwala ochronić się przed niepożądanym odczytem danych np. z karty płatniczej. W portfelu znajdziemy sporo miejsca na dokumenty, karty i gotówkę. Kliknij aby się przekonać!
2Samsonite 13A-467 RFID Samsonite 13A-467 RFID Portfel firmy Samsonite, który wyposażony został w technologię zabezpieczającą przed niepożądanym odczytem danych poprzez system RFID. Produkt wykonano ze skóry naturalnej. Prezentuje się elegancko, a przy tym jest funkcjonalny. Sprawdź sam
3Samsonite 13A-282 RFID Samsonite 13A-282 RFID Portfel zabezpieczający przed niepożądanym odczytaniem danych za pomocą technologii RFID. Elegancki, wykonany ze skóry naturalnej model Samsonite 13A-282 RFID sprawdzi się dla wszystkich, którzy dbają o bezpieczeństwo kart płatniczych, elektronicznych dowodów i kart dostępu. Sprawdź sam
4Peterson Skórzany 382 Czarny RFID STOP Peterson Skórzany 382 Czarny RFID STOP Skórzany, elegancki portfel z systemem zabezpieczeń przed skimmingiem. Peterson 362 RFID STOP jest funkcjonalny i dobrze wykonany, a co najważniejsze gwarantuje bezpieczeństwo np. kart dostępu, kart płatniczych czy elektronicznych czytników danych. Sprawdź sam
5Samsonite DLX 01-145-275 RFID Samsonite DLX 01-145-275 RFID Skórzany portfel Samsonite DLX 01-145-275 RFID jest połączeniem elegancki i funkcjonalności. Produkt wyposażono w specjalną membranę mającą chronić przez niepowołanym odczytem danych z np. kart płatniczych z systemem RFID. Ten też ma niezłą cenę

Rankingi portfeli na Videotesty.pl stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo Waszych pieniędzy i danych. Dlatego właśnie, zdecydowaliśmy się na uwzględnienie portfeli z zabezpieczeniem RFID

Przeklikajcie ceny umieszczone w tabelce, by przekonać się gdzie najtaniej kupić portfel. Ceny kierują do atrakcyjnych ofert w renomowanych sklepach.

Bezpieczny portfel, czyli zabezpieczenie RFID

Czy zastanawialiście się kiedyś nad technologią, która umożliwia płatności zbliżeniowe? Jest to wykorzystująca fale radiowe technologia RFID. Niesie ona za sobą jednak pewne zagrożenia.

Czytniki i specjalne programy potrafią sczytać dane z naszej karty bankowej czy legitymacji. Skutki mogą być więc opłakane. Nasze dane mogą dostać się w niepowołane ręce, a pieniądze mogą nagle zniknąć z konta. 

Portfel RFID da Wam jednak gwarancję bezpieczeństwa. Umieszczone w nim kart i dokumenty nie będą już widoczne dla czytników sczytujących wszelkie informacje z nich. Na rynku możecie też dostać etui na karty, które również są wyposażone w zabezpieczenie RFID.

Stworzyliśmy dla Was także artykuł, w którym poruszamy zagadnienie - czy warto kupić portfel RFID. Wyjaśniamy w nim szczegóły dotyczące tej technologii i wskazujemy korzyści inwestycji w zabezpieczony portfel. Będzie to świetne dopełnienie naszego rankingu, dzięki któremu poszerzycie swoją wiedzę i w 100% zabezpieczycie swoje pieniądze w cyfrowej wersji.

Jaki portfel możesz polecić?

Jeżeli możesz polecić portfel RFID lub klasyczny, który Twoim zdaniem powinien znaleźć się w rankingu, to koniecznie napisz stosowny komentarz na ten temat. Opinie internautów są dla nas ważnym czynnikiem przy tworzeniu każdego zestawienia. Dzięki nim nasze rankingi są jeszcze bardziej wartościowe dla osób szukających najlepszych produktów w najkorzystniejszej cenie.

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 4.3, Głosów: 3
blog comments powered by Disqus