PODPOWIEDZI:
PODPOWIEDZI:

Ranking Selfie sticków | Najlepsze polecane Selfie sticki 2023

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 3.8, Głosów: 6

W tym dziale przygotowaliśmy najnowsze rankingi selfie sticków. Stworzone zostały przez naszych redaktorów i mogą pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. Pod listą aktualnych zestawień możesz też przeczytać wartościowe porady zakupowe. Dzięki nim poznasz najważniejsze cechy i parametry sprzętu z tej kategorii. Połączenie polecanych produktów z przewodnikiem „jak kupić” będzie dla Ciebie gwarancją dobrze wydanych pieniędzy.

Selfie stick to z pozoru prosty wynalazek, jednak słabo wykonany model wcale nie ułatwi wykonywania nam zdjęć typu selfie. Ba, może nawet spowodować uszkodzenie naszego smartfona, a wtedy stracimy dużo więcej.

Postanowiliśmy Wam pomóc w tej kwestii. Prezentujemy bowiem ranking selfie sticków, który uwzględnia zazwyczaj tanie, ale solidnie wykonane kijki do selfie. Dzięki temu będziecie mogli wybrać model dla siebie i nie bać się, że wypadnie z niego telefon.

Jak zrobić zdjęcie za pomocą kijka do selfie?

Tu można zastosować pewien podział selfie sticków. Są bowiem najtańsze modele, których funkcjonalność ogranicza się wyłącznie do trzymania naszego smartfona. W takim przypadku musimy korzystać z samowyzwalacza.

Selfie stick z przyciskiem i modułem Bluetooth ułatwi już dużo bardziej pstryknięcie selfie. Udogodnieniem może być także pilot w zestawie. Jeżeli interesuje Was z kolei, jak wybrać dobry selfie stick, to zajrzyjcie do naszego poradnika na ten temat.

Jak zrobić efektowne selfie?

Smartfon z dobrym aparatem i solidny selfie stick to nie wszystko. Warto również poznać kilka zasad dotyczących robienia selfie. Pomoże w tym nasz kolejny poradnik. Omawiamy w nim np. perspektywę, oświetlenie, miejsce czy inne przydatne akcesoria do telefonu, które pomogą w robieniu imponujących zdjęć, które później możemy wrzucić na portale społecznościowe i wzbudzić zachwyt u naszych znajomych.

Jaki selfie stick możesz polecić?

Przy selekcji produktów do rankingu bierzemy też pod uwagę opinie internautów. Jeżeli więc masz jakieś doświadczenia z kijkami do selfie, to napisz nam o tym w komentarzu pod materiałem. Być może znasz jeszcze jakieś modele godne polecenia lub możesz coś ciekawego powiedzieć o kijku do selfie, który znalazł się w naszym zestawieniu.

Oceń Ranking VideoTestów:
Ocena: 3.8, Głosów: 6
blog comments powered by Disqus