PODPOWIEDZI:

TOP 5 Selfie Stick – Rób Najlepsze Selfie

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Huawei AF14Huawei AF1451 zł
2Media-Tech MT5508KMedia-Tech MT5508K19 zł
3Huawei AF11Huawei AF1144 zł
4Vakoss Selfie Stick Różowy (ST1615P)Vakoss Selfie Stick Różowy (ST1615P)14 zł
5Forever MP-400Forever MP-40015 zł
TOP 5 Selfie Stick – Rób Najlepsze Selfie

Chcesz by Twoje selfie zyskało uznanie wśród znajomych? Pomoże w tym dobry kijek do selfie. Przygotowaliśmy dla Was listę pięciu solidnych i niedrogich urządzeń. Selfie stick, który da radę i dobrze spełni swoją funkcję? Z pewnością tu go znajdziesz - sprawdźcie ranking kijków do selfie od Videotestów!

Przydatny gadżet, który może pomóc w zrobieniu niezapomnianej fotografii. Prezentujemy pięć niedrogich, a do tego bardzo funkcjonalnych kijków do robienia selfie. Taki monopod przyda się nie tylko w przypadku robienia autoportretu, ale również w wielu innych sytuacjach. Jeśli zastanawiacie się co kupić, to sprawdźcie najnowszy ranking Videotestów – TOP 5 Selfie Stick.

Jak wybrać dobry kijek do selfie?

Wybierając odpowiedni monopod musimy przede wszystkim upewnić się, że będzie on kompatybilny z naszym smartfonem. Warto także zastanowić się czy chcemy wybrać opcję z łącznością przewodową, czy bezprzewodowy kijek do selfie bluetooth – który dodatkowo wymaga osobnego ładowania.

Sprawdźmy również długość i wagę selfie sticka. Jeśli zależy nam tym, by do uchwytu podłączyć np. kamerę sportową czy aparat cyfrowy, to zapewne będziemy musieli zdecydować się na jeszcze inny model. Więcej szczegółów przeczytacie w poradniku jak kupić dobry selfie stick.

Miejsce I - Huawei AF14

Na pierwszym miejscu usadowił się produkt, od jednego z liderów na rynku smartfonów. Huawei AF14, to bardzo solidnie wykonany, a do tego funkcjonalny kijek do selfie. Poza możliwością fotografowania „z ręki” mamy tu również funkcję statywu. Bardzo przydatne rozwiązanie, a jeśli dodamy do tego solidny uchwyt na telefon pozwalający na obrót o ok. 200 stopni, lekkość urządzenia przy równoczesnym trzymaniu poziomu oraz wytrzymały kabel, to dostajemy niemal perfekcyjny sprzęt dla miłośników selfie i nie tylko. Maksymalna długość wynosi 46,5 cm – w tym elemencie mogło być kilka centymetrów więcej. Koszt to około 50 złotych.

Huawei AF14

Huawet AF 14 plusy i minusy:

+ Funkcja statywu

+ Jakość wykonania

- Maksymalna długość poniżej 50cm

Miejsce II - Media-Tech MT5508K

Na drugim miejscu selfie stick Media-Tech MT5508K. Kolejny uniwersalny monopod, który współpracuje z telefonami działającymi na systemach iOS i Android. Minimalna długość (po złożeniu) wynosi 19,8 cm. Maksymalnie możemy wysunąć teleskopową część na 81 cm. Rączka wykonana z dobrze leżącego w dłoni materiału, a dodatkowo kijek wyposażono w pasek na rękę. W tym przypadku głowica obraca się nawet do 260 stopni, a więc możemy pozwolić sobie na spory kąt podczas robienia fotek. Solidny, przewodowy selfie stick. Koszt niewielki – około 20 złotych.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ - JAK ZROBIĆ DOBRE SELFIE?>>>

Media-Tech MT5598K

Media-Tech MT5508K plusy i minusy:

+ Duży kąt obrotowy uchwytu

+ Jakość wykonania

- Przeciętna jakość przewodu

Miejsce III - Huawei AF11

Drugi produkt firmy Huawei. W tym przypadku nadal jest bardzosolidnie jeśli chodzi o funkcjonalność i jakość wykonania. Co prawda nie możemy skorzystać z funkcji statywu, za to kijek Huawei AF11 jest nieco dłuższy – maksymalnie nawet do 66cm. Imponuje też zakres w jakim możemy obrócić uchwyt ze smartfonem. Wynosi on 270 stopni. Połączenie przewodowe, łatwy w konfiguracji. Cena? Niespełna 50 złotych.

Huawei AF11

Huawei AF11 plusy i minusy:

+ Bardzo duży kąt obrotowy uchwytu

+ Jakość wykonania

- Stosunek ceny do ilości funkcji

Miejsce IV - Vakoss Selfie Stick Różowy

Czwarta pozycja, to urządzenie bardziej trafiające w kobiecą część odbiorców. Delikatny, różowy selfie stick, który jednak ma dość istotny atut. Jego maksymalna długość wynosi aż 100 cm, a to stwarza duże pole do popisu przy wybieraniu odpowiedniego kadru. Kijek jest dość lekki, posiada wygodną rączkę oraz pasek na rękę. Regulacja uchwytu z telefonem również na swoim miejscu. Łączność przewodowa. Za kijek do selfie Vakoss zapłacimy mniej niż 20 złotych.

Vakoss Selfie Stick

Vakoss Selfie Stick plusy i minusy:

+ Maksymalna długość 100cm

+ Cena

- Może być mniej stabilny przy cięższych urządzeniach

Miejsce V - Forever MP-400

Na koniec kolejna niedroga i prosta propozycja.Forever MP-400, to niezwykle prosty teleskopowy kijek do selfie. Posiada łączność przewodową, solidne wykonanie i wysuwa się na maksymalną długość 100 cm – co jest bardzo dobrym rezultatem. Nie ma tu dodatkowych bajerów i fajerwerków. Jest za to tani, funkcjonalny i solidny selfie stick, który kosztuje ok. 20 złotych.

Forever MP-400

Forever MP-400 plusy i minusy:

+ Maksymalna długość 100cm

+ Jakość wykonania

+ Cena

- Problem z konfiguracją niektórych Androidów

Podsumowanie – ranking Selfie Stick

Wybraliśmy dla Was pięć niedrogich kijków do robienia selfie. Wśród nich na największe uznanie zasługuje duet od Huawei. Za naprawdę niewielkie pieniądze kupimy z kolei produkty firm Media-Tech, Vakoss czy Forever.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Selfie Stick – Rób Najlepsze Selfie