PODPOWIEDZI:

Jaki tradycyjny depilator? | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Braun Silk-epil 9-720 Wet & DryBraun Silk-epil 9-720 Wet & Dry479 zł
2Braun Silk-epil 9 Flex MBSES9F Design EditionBraun Silk-epil 9 Flex MBSES9F Design Edition919 zł
3Braun Silk-epil 7-700 SensoSmartBraun Silk-epil 7-700 SensoSmart349 zł
4Philips BRE721/00Philips BRE721/00339 zł
5Braun 5-820 Silk-epil 5Braun 5-820 Silk-epil 5499 zł
6Panasonic ES-ED92RP503Panasonic ES-ED92RP503299 zł
7Philips BRE245/00Philips BRE245/00139 zł
Jaki tradycyjny depilator? | TOP 7 |

Dobry depilator skutecznie pomoże w walce z owłosieniem na ciele. Depilacja to żmudne zadanie i warto ułatwić sobie ten proces. Pomoże jeden z TOP 7 depilatorów tradycyjnych, które za moment poznasz. Zapraszam!

Depilator tradycyjny sprawi, że zabieg depilacji przyniesie oczekiwane efekty na dłużej. Poniżej kilka cennych informacji na temat takich urządzeń i oczywiście dzisiejsi bohaterowie wraz z przedstawieniem głównych cech.

Depilator tradycyjny - Opinie

Ranking depilatorów wskazuje skuteczne urządzenia o pozytywnym stosunku jakości do ceny.

1. Braun Silk-epil 9-720 Wet & Dry

bezprzewodowy depilator Braun Silk-epil 9-720 Wet & Dry
Sposób depilacjiPęsety
Liczba prędkości2
ZasilanieAkumulatorowe
Ładowanie/czas pracy60 min/50 min
Ilość pęset40
UżytkowanieNa mokro i na sucho
System masażuTak
CenaBraun Silk-epil 9-720 Wet & Dry oferta w Media Markt

Liderem jest wydajny depilator Braun Silk-epil 9-720 Wet & Dry o ergonomicznej konstrukcji, dzięki czemu pozwoli dotrzeć do wszystkich obszarów Twojego ciała. Możliwa depilacja pod prysznicem (produkt jest wodoodporny). W rączce znajduje się lampka Smartlight, która pomoże wychwycić najdrobniejsze owłosienie.

Na plus kilka praktycznych nasadek w zestawie (np. nasadka trymująca, do masażu), wskaźnik siły nacisku i technologia Micro-Grip (gwarantuje efekt gładkiej skóry przez długi czas). Głowica goląca przyda się do usuwania włosków z delikatnych okolic pach czy bikini (goli włoski, a nie usuwa z cebulkami).

2. Braun Silk-epil 9 Flex MBSES9F Design Edition

depilator z etui Braun Silk-epil 9 Flex MBSES9F Design Edition
Sposób depilacjiDyski
Liczba prędkości2
ZasilanieAkumulatorowe
Ładowanie/czas pracy60 min/50 min
Ilość pęset-
UżytkowanieNa mokro i na sucho
System masażuNie
CenaBraun Silk-epil 9 Flex MBSES9F Design Edition oferta w Media Expert

Drugie miejsce zajmuje depilator dla wymagającej kobiety Braun Silk-epil 9 Flex MBSES9F Design Edition. Technologia Micro-Grip gwarantuje doskonałe efekty przez kilka tygodni, z kolei technologia SensoSmart zadba o odpowiednią siłę nacisku (włączy się czerwona lampka w momencie zbyt dużej siły). Ten bezprzewodowy depilator poradzi sobie nawet z gęstszym owłosieniem, a to za sprawą licznych dysków.

Bardzo dobra jakość wykonania zapewnia dłuższą żywotność. Wodoodporny depilator Braun z ruchomą głowicą oznacza niezwykle skuteczną depilację (dokładnie wyrywa włoski z cebulkami). W zestawie otrzymasz również etui, nasadkę trymera (do przycinania włosków) i szczoteczkę do czyszczenia. Głowica goląca przekształci depilator w golarkę. Wygląda stylowo, natomiast dla niektórych osób jest za drogi.

3. Braun Silk-epil 7-700 SensoSmart

tradycyjny depilator Braun Silk-epil 7-700 SensoSmart
Sposób depilacjiPęsety
Liczba prędkości2
ZasilanieAkumulatorowe
Ładowanie/czas pracy120 min/50 min
Ilość pęset40
UżytkowanieNa mokro i na sucho
System masażuTak
CenaBraun Silk-epil 7-700 SensoSmart oferta w RTV EURO AGD

Na trzeciej pozycji znalazł się wodoodporny depilator Braun Silk-epil 7-700 SensoSmart z antypoślizgową rączką. Technologia SensoSmart odpowiada za właściwą siłę nacisku, aby usunąć wiele włosków jednocześnie, natomiast duża ilość pęset i technologia Close-Grip pozwala cieszyć się gładkością do 4 tygodni.

Głowica dopasuje się do ciała, tak aby dotrzeć w każde miejsce, zatem możesz liczyć na skuteczną depilację owłosienia z okolic pach, nóg czy bikini. Nasadka do masażu stymuluje skórę, a podświetlenie umożliwia usunięcie drobnych włosków. W zestawie praktyczna kosmetyczka do przechowywania akcesoriów i depilatora.

4. Philips BRE721/00

depilator z nasadkami Philips BRE721/00
Sposób depilacjiPęsety
Liczba prędkości2
ZasilanieAkumulatorowe
Ładowanie/czas pracy120 min/40 min
Ilość pęset32
UżytkowanieNa mokro i na sucho
System masażuNie
CenaPhilips BRE721/00 oferta w RTV EURO AGD

Kolejny polecany depilator tradycyjny to Philips BRE721/00 wyposażony w regulację prędkości, lampkę, szeroką głowicę (przekłada się na depilację większej powierzchni podczas jednego ruchu), a także dyski ceramiczne z pęsetami.

Osiąga maksymalnie 70000 ruchów na minutę. Depilator jest wygodny w użytkowaniu (wyprofilowany uchwyt), wodoodporny oraz zapewnia do 40 minut bezprzewodowego działania po pełnym naładowaniu. W zestawie duża ilość akcesoriów, co zwiększa możliwości urządzenia.

5. Braun 5-820 Silk-epil 5

depilator Braun 5-820 Silk-epil 5
Sposób depilacjiPęsety
Liczba prędkości2
ZasilanieAkumulatorowe
Ładowanie/czas pracy60 min/30 min
Ilość pęset28
UżytkowanieNa mokro i na sucho
System masażuTak
CenaBraun 5-820 Silk-epil 5 oferta w Ceneo

Tradycyjny depilator Braun 5-820 Silk-epil 5 jest doskonały dla początkujących osób. Nasadka do masażu zminimalizuje odczucie bólu, a 2 prędkości pozwolą dostosować ją do własnych potrzeb (tryb delikatny i tryb wydajny). Ponadto produkt jest wodoodporny i ma antypoślizgowy uchwyt. Cechuje się również wskaźnikiem naładowania, 30-minutową ciągłą pracą, diodą LED i estetycznym wyglądem.

6. Panasonic ES-ED92RP503

biało-różowy depilator Panasonic ES-ED92RP503
Sposób depilacjiPęsety
Liczba prędkości2
ZasilanieAkumulatorowe
Ładowanie/czas pracy60 min/30 min
Ilość pęset48
UżytkowanieNa mokro i na sucho
System masażuTak
CenaPanasonic ES-ED92RP503 oferta w Media Expert

Bezprzewodowy depilator Panasonic ES-ED92RP503 jest chwalony za podwójny dysk z dużą ilością pęset, przyjemny design, lampkę podświetlającą dany obszar ciała i tryb delikatny. Bezprzewodowa praca daje większą swobodę użytkowania i jest możliwe stosowanie podczas kąpieli, co zapewnia łagodniejszą depilację (zminimalizowany ból, ograniczenie podrażnienia skóry). W komplecie otrzymasz między innymi nasadkę złuszczającą, nasadkę do bikini i pach.

7. Philips BRE245/00

mały depilator tradycyjny Philips BRE245/00
Sposób depilacjiDyski
Liczba prędkości2
ZasilanieSieciowe
Ładowanie/czas pracyNie dotyczy
Ilość pęset-
UżytkowanieNa sucho
System masażuNie
CenaPhilips BRE245/00 oferta w Media Expert

Zestawienie tradycyjnych depilatorów zamyka Philips BRE245/00. To małe i niedrogie urządzenie o zaokrąglonym kształcie. Poradzi sobie z włoskami o długości nawet 0,5 mm. Głowicę depilującą da się zdemontować i umyć pod bieżącą wodą. Niższa cena jest podyktowana przede wszystkim zasilaniem sieciowym (co wiąże się z depilacją wyłącznie na sucho) i mniejszą ilością funkcji.

Kilka słów o tradycyjnych depilatorach

Depilator tradycyjny posiada charakterystyczne dyski lub pęsety.

  • Pęsety są polecane zwłaszcza dla początkujących osób lub kobiet, które mają wrażliwą skórę.
  • Depilator z dyskami jest z kolei nieco dokładniejszy.

Włoski są wyrywane z cebulkami, zatem jest to o wiele bardziej skuteczniejsza i bardziej ekonomiczna metoda w porównaniu do zwykłych maszynek. Efekt gładkiej skóry jest dłuższy. Są to poręczne urządzenia o ergonomicznym kształcie. Niektóre modele umożliwiają depilację zarówno na sucho, jak i na mokro. Wychwytują najdrobniejsze włoski. Często do zestawów są dołączane dodatkowe nakładki, które zwiększają możliwości.

Większość wymienionych dzisiaj depilatorów zalicza się do bezprzewodowych urządzeń, których nie ogranicza przewód zasilający. Z powodzeniem przyda się zarówno do domu, jak i na wakacjach.

Podsumowanie

Usuwanie owłosienia za pomocą tradycyjnego depilatora wymaga przyzwyczajenia i nabrania lekkiej wprawy, natomiast widoczne efekty to zrekompensują. Na liście pojawił się sprzęt takich firm, jak: Braun, Philips i Panasonic, który spotkasz także w porównywarce depilatorów. Zróżnicowane ceny sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybór jest uzależniony od Twoich oczekiwań. Modele różnią się między sobą mnogością technologii, sposobem depilacji (dyski lub pęsety), czasem bezprzewodowej pracy, nasadkami i wyglądem.

Sekcja komentarzy stoi otworem. Jak Ty radzisz sobie w walce z owłosieniem?

Zobacz również:

Depilator laserowy

Elektryczna golarka damska

blog comments powered by Disqus
Jaki tradycyjny depilator? | TOP 7 |