PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

TOP 3 Termowentylatorów - Funkcjonalność Przez Cały Rok!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Esperanza Gobi EHH001Esperanza Gobi EHH00133 zł
2Eldom HL8CEldom HL8C52 zł
3Adler AD 7702Adler AD 770253 zł
TOP 3 Termowentylatorów - Funkcjonalność Przez Cały Rok!

Termowentylatory to urządzenia przydatne przez cały rok. W chłodne dni dostarczą nam ciepłego nawiewu, z kolei w gorące dni, ochłodzą pomieszczenie. Są bezpieczne i nie zajmują wiele miejsca. Przedstawiamy TOP 3 najchętniej wybieranych termowentylatorów.

Miejsce I - Esperanza Gobi EHH001

Esperanza Gobi EHH001 to najtańszy termowentylator w naszym rankingu. Jest prostym urządzeniem z dwoma stopniami mocy: 1000 W i 2000 W. Ponadto, znajdziemy termostat, przewód o długości 1,3 m, uchwyt do przenoszenia i wygodne pokrętła.

Esperanza Gobi EHH001Zastosowano lampkę kontrolną, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz 3-stopniową regulację nawiewu (nawiew chłodny, ciepły i gorący). Waży zaledwie kilogram! Sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach typu łazienka, a nawet na działce.

Miejsce II - Eldom HL8C

Eldom HL8C cechuje się nowoczesnym wyglądem, 2-stopniowym zakresem mocy i lampką kontrolną. Urządzenie posiada termostat z regulacją temperatury, wygodny uchwyt oraz metalową kratkę.

Eldom HL8CMoże pracować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Turbina nawiewu jest sporych rozmiarów. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: czarny i szary.

Miejsce III - Adler AD 7702

Adler AD 7702 charakteryzuje się ceramiczną grzałką (bardzo trwała), lampką kontrolną i dwoma stopniami mocy: 750 W i 1500 W. Dodatkowo ważne jest zabezpieczenie przed przegrzaniem i wyłącznik bezpieczeństwa, w sytuacji na przykład przewrócenia się produktu.

Adler AD 7702Wbudowany termostat umożliwi nam regulację temperatury według naszych potrzeb. Jest wydajny i przystępny cenowo.

Podsumowanie

W zestawieniu znalazło się trzech producentów: Esperanza, Eldom i Adler. Zwycięski model wyróżnia się niską ceną, 2-stopniową regulacją mocy i niewielką wagą. Miejsce drugie zajmuje nowoczesny termowentylator z termostatem i uchwytem do przenoszenia. Ranking zamyka wydajne urządzenie posiadające ceramiczną grzałkę i wyłącznik bezpieczeństwa.

blog comments powered by Disqus
TOP 3 Termowentylatorów - Funkcjonalność Przez Cały Rok!