PODPOWIEDZI:

Niezawodny dzbanek filtrujący | TOP 4 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Aquaphor J.Shmidt 500 (biały)Aquaphor J.Shmidt 500 (biały)186 zł
2Biocera AlkalineBiocera Alkaline355 zł
3Tapp Water PitcherProTapp Water PitcherPro159 zł
4Philips AWP2970/10 (biały)Philips AWP2970/10 (biały)113 zł
Niezawodny dzbanek filtrujący | TOP 4 |

Wyraźną zmianę jakości wody z pewnością poczujesz, nabywając niezawodny dzbanek filtrujący. Te zaawansowane urządzenia do filtrowania wody zaskoczą niejednego użytkownika. Poznaj TOP 4 zaawansowanych dzbanków filtrujących.

Dzisiejsi bohaterowie, czyli niezawodne dzbanki filtrujące znacznie różnią się od typowych dzbanków. Za chwilę przekonasz się, na czym polega ich fenomen.

Więcej o każdym modelu przeczytasz także w porównywarce dzbanków filtrujących.

Niezawodny dzbanek filtrujący – Opinie

1. Aquaphor J.Shmidt 500 (biały)

niezawodny dzbanek filtrujący Aquaphor J.Shmidt 500 (biały)
Pojemność całkowita2,8 l
Pojemność wody filtrowanej1,4 l
Wykonanie zbiornikaTritan
Rodzaj wkładuJS 500
Wskaźnik zużycia wkładuElektroniczny (LED)
CenaAquaphor J.Shmidt 500 (biały) oferta w Media Expert

Jednym z najlepszych dzbanków filtrujących jest Aquaphor J.Shmidt 500 w białym kolorze. To elektroniczny dzbanek filtrujący, który wyróżnia się ładowaniem poprzez uniwersalne gniazdo USB, wykonaniem z wytrzymałego tritanu wolnego od BPA i niezwykłą wydajnością 500 l. Dzbanek oferuje wskaźniki LED informujące o konieczności wymiany wkładu i stanie akumulatora. Filtracja wody przebiega bardzo szybko i przede wszystkim skutecznie.

Wystarczy nalać wodę i uruchomić urządzenie przyciskiem. Istotne, że dzbanek nie wymaga częstego ładowania, a jego kompaktowe wymiary pozwalają na zabranie go w niemal każde miejsce. To, co sprawia, że nie ma dla niego większych rywali, to fakt, że ma automatycznie sterowaną mikropompę. Tworzy niewiarygodną ochronę bakteryjną, a to za sprawą mikrofiltracyjnej membrany kapilarnej i wkładu filtrującego z jonowymiennym włóknem Aqualen.

Pory membrany są mniejsze od grubości włosa o około 800 razy, zatem można sobie wyobrazić, że bez trudu zatrzyma pyłki roślin, cząsteczki bakterii, pasożytów. Tym samym dzbanek filtrujący Aquaphor jest bezpieczny dla każdego. Zarówno dla dzieci, osób starszych, sportowców czy alergików. Nie trzeba przegotowywać wody kranowej, jeżeli przefiltrujesz ją w tym elektronicznym dzbanku. W zestawie otrzymasz dzbanek z akumulatorem, wymienny wkład filtrujący i kabel USB do ładowania.

2. Biocera Alkaline

zaawansowany dzbanek filtrujący Biocera Alkaline
Pojemność całkowita3,2 l
Pojemność wody filtrowanej1,5 l
Wykonanie zbiornikaTworzywo sztuczne
Rodzaj wkładuBiocera Atioxidant Alkaline Jug Filter
Wskaźnik zużycia wkładuTak
CenaBiocera Alkaline oferta w Ceneo

Niezawodny dzbanek filtrującyBiocera Alkaline jest najpojemniejszy z listy i kosztuje najwięcej. Cechuje się wskaźnikiem zużycia wkładu, uchylną klapką wlewu wody, wygodnym uchwytem. Dzbanek wytwarza wodę alkaliczną o dobroczynnych właściwościach dla organizmu i wykazuje działanie antyoksydacyjne. Tym samym nie tylko oczyszcza wodę, przeciwdziała namnażaniu bakterii, ale również neutralizuje wolne rodniki i podnosi pH wody. Jest ona łatwo przyswajalna dla organizmu.

Zostają wprowadzone jony takich pierwiastków, jak sód, wapń, magnez, potas. W filtrze znajdują się bezpieczne granulki ceramiczne z minerałami. Jeżeli chodzi o eksploatację filtra, to jest ona szacowana na około 3 miesiące przy założeniu picia 1,5 l wody dziennie. Kupując dzbanek Biocera, otrzymasz dwa wkłady filtrujące i jonizujące wodę.

3. Tapp Water PitcherPro

funkcjonalny dzbanek filtrujący Tapp Water PitcherPro
Pojemność całkowita1,45 l
Pojemność wody filtrowanejb/d
Wykonanie zbiornikaSzkło borokrzemowe
Rodzaj wkładuPitcherPro
Wskaźnik zużycia wkładuBrak
CenaTapp Water PitcherPro oferta w RTV EURO AGD

Zaawansowany dzbanek filtrujący do wodyTapp Water PitcherPro przypomina z wyglądu karafkę filtrującą. Na uwagę zasługuje wysoka jakość wykonania (zbiornik ze szkła borokrzemowego, pokrywka z tworzywa ABS, PC i dodatku silikonu) oraz szybkość filtracji od 1 do 2 l na minutę (woda jest filtrowana już w czasie nalewania).

Wkład składa się ze skorupy kokosowej i mineralnych kulek alkalizujących wodę. Jest w stanie oczyścić wodę z ponad 80 rodzajów zanieczyszczeń i ograniczyć wytrącanie się kamienia o 80%. Woda alkaliczna ma szereg właściwości poprawiających zdrowie. Mowa między innymi o odkwaszaniu organizmu, odpowiednim nawadnianiu. Wystarczy, że będziesz wymieniać wkład PitcherPro co 3 miesiące (przefiltrowanie 400 l - 600 l wody). Dzbanek w kształcie karafki (bez wkładu) możesz myć w zmywarce.

4. Philips AWP2970/10 (biały)

niezawodny dzbanek filtrujący Philips AWP2970/10 (biały)
Pojemność całkowitab/d
Pojemność wody filtrowanej1,5 l
Wykonanie zbiornikaTworzywo sztuczne
Rodzaj wkładuAWP260, AWP261
Wskaźnik zużycia wkładuElektroniczny
CenaPhilips AWP2970/10 (biały) oferta w Media Expert

Zestawienie niezawodnych dzbanków filtrujących zamyka Philips AWP2970/10 (biały). To dzbanek filtrujący, który skutecznie usuwa chlor, bakterie i inne drobne cząsteczki, aby w szklance nie było żadnego osadu. Wielostopniowy system ultrafiltrujący jest złożony z włókniny, granulowanego węgla aktywnego (GAC) i membrany z włókna syntetycznego.

Prezentuje się estetycznie, a jego rączka jest ergonomiczna (łatwo się go przenosi bądź trzyma). Komfort użytkowania zwiększa uchylna klapka wlewu wody. Licznik cyfrowy wskaże moment wymiany filtra na nowy. Dzbanek został również wyposażony w 1,5-litrowy zbiornik na przefiltrowaną wodę oraz szczelny dzióbek (do otworu nie dostanie się kurz). Przepustowość wynosi 0,15 l/min.

Czego oczekiwać po niezawodnym dzbanku filtrującym?

W dziale ranking dzbanków filtrujących znajdziesz wiele modeli o różnej pojemności czy materiale wykonania, z jakiego są wykonane, natomiast zaawansowane dzbanki filtrujące to wyjątkowy sprzęt do kuchni.

Co oferują? Zobacz.

  • Zaawansowana filtracja – to właściwie podstawa i główny element, jakim te modele wyróżniają się na tle innych. Zastosowane wkłady filtrujące tworzą swego rodzaju tarczę obronną przed bakteriami i wszelkimi zanieczyszczeniami typu chlor, metale ciężkie. Woda pitna jest zatem smaczna, zdrowa i zachowuje dobroczynne minerały.
  • Jakość wykonanianajlepszy dzbanek filtrujący jest wykonany z materiałów odpornych na stłuczenia i inne uszkodzenia mechaniczne, jak również bezpiecznych dla zdrowia, czyli pozbawionych szkodliwych bisfenoli (BPA free). Mam tu na myśli na przykład tritan czy szkło borokrzemowe.
  • Wydajność – filtracja w niezawodnych dzbankach jest szybka i wydajna. Szybkość wynosi nawet 1 l wody na minutę. Wkład potrafi wystarczyć na 3 miesiące.
  • Dodatkowe elementy - większość z nich oferuje elementy wpływające na komfort użytkowania i ogólną funkcjonalność. Wśród nich wymienia się przydatne wskaźniki zużycia wkładu, uchylne klapki wlewu wody, ergonomiczne uchwyty, pojemne zbiorniki na wodę.

Podsumowanie

Powyższe dzbanki filtrujące zapewniają zaawansowaną filtrację, aby uzyskać krystalicznie czystą wodę bez obecności toksycznych związków. Smak kawy, herbaty czy innych potraw ma bezpośredni związek z zastosowaniem wolnej od zanieczyszczeń wody, zatem taka inwestycja wyjdzie tylko na zdrowie!

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Niezawodny dzbanek filtrujący | TOP 4 |