PODPOWIEDZI:

Skąd Pobrać Darmowe Audiobooki?

Skąd Pobrać Darmowe Audiobooki?

Choć Audiobooki nie są tak mocno ugruntowane na rynku jak książki, to ich popularność cały czas rośnie. Żyjemy w czasach, w których nie mamy wiele wolnego czasu, a audiobooki są świetna propozycją dla zabieganych wielbicieli literatury, którzy mogą odsłuchiwać książkę i jednocześnie robić coś innego. Rynek z książkami mówionymi ciągle się rozwija, a co za tym idzie powstaje wiele stron, gdzie można za darmo pobrać audiobooki.

Najciekawsze strony z darmowymi audiobookami:

WOLNE LEKTURY

Wolne Lektury to biblioteka internetowa z dostępnymi m.in. audiobookami. Pobieranie dzieł jest całkowicie za darmo. W bibliotece znajduje się kilkaset audiobooków, czytanych przez takich aktorów jak: Danuta Stenka, Jan Peszek czy Andrzej Chyra. Można ich słuchać w formatach MP3 i Ogg Vorbis. Audiobooki są również dostępne w formacie DAISY dostosowanym do potrzeb osób słabowidzących, niewidomych oraz osób mających trudności z czytaniem.

VIRTUALO

VIRTUALO nie ma w zanadrzu tyle darmowych audiobooków co wyżej opisany portal. Mam, jednak nadzieję, że jako nowoczesna księgarnia internetowa, która oferuje bezpieczny i szeroki dostęp do książek w formie cyfrowej będzie coraz częściej raczyć bywalców strony darmowymi audiobookami.

NEXTO

Również NEXTO umożliwia darmowe ściąganie audiobooków. Przedstawiona firma jest największą w Polsce platformą zajmującą się sprzedażą książeki prasy w wersjach elektronicznych. W swoim katalogu posiada ponad 25 000 tytułów ebooków i audiobooków oraz prenumeraty ponad 250 gazet i czasopism.

Człowiek_Audiobook

Mam wrażenie, iż kwestią czasu jest zdetronizowanie książek przez audiobooki. Prowadzać samochód czy gotując obiad, nie jesteśmy w stanie czytać książki. Natomiast słuchać książki czytanej, owszem. Każda osoba, która miała już styczność z tym rozwiązaniem docenia jego zastosowanie. Warto przy tym zainwestować w dobre słuchawki, których zadaniem jest wykreować indywidualny odbiór dźwięku.

Audiobook

Słuchawki SHE3590 Philipsa do urządzeń audio, są wyposażone w małe, najwyższej jakości głośniki zapewniające głębokie brzmienie basów i krystalicznie czysty dźwięk. Wyjątkowa izolacja szumów zapewnia doskonały dźwięk przy niskiej głośności. Wyjątkowo miękkie, hybrydowe wkładki silikonowe zapewniają komfort użytkowania. Dzięki takim słuchawkom, możemy poczuć się jak by np. Jan Peszek specjalnie dla nas i tylko dla nas czytał książkę.

Fajną alternatywą tradycyjnych książek są również czytniki e-book. Oto kilka propozycji tego typu sprzętu:

1)Amazon Kindle 5

2)Amazon Kindle Paperwhite III

3)Onyx Boox C65 AfterGlow

blog comments powered by Disqus
Skąd Pobrać Darmowe Audiobooki?