PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Doom Uruchomiony Na Drukarce? – To Możliwe!

Doom Uruchomiony Na Drukarce? – To Możliwe!

Teraz każdy z nas posiada smartfon o większej mocy obliczeniowej niż pierwszy na świecie komputer. Nie tylko telefony i komputery stają się coraz mocniejsze. Na drukarce Canon PIXMA, udało się uruchomić pierwszego Dooma! Zapraszam do przeczytania artykułu!

Chyba nie ma takiej osoby, co nie słyszałaby o grze Doom. To prawdziwy klasyk, który zrewolucjonizował gatunek pierwszoosobowych strzelanek. Doom miał wszystko to co powinna mieć dobra gra. Późniejsze gry, które się ukazywały były nazywane kopiami Dooma.

Zaskoczył mnie jednak fakt, że drukarki mogą służyć także do gier. Udało się to Michaelowi Jordonowi, specjaliście od zabezpieczeń. Przerobił on drukarkę Canon PIXMA, aby móc uruchomić pierwszego Dooma. Pomimo mało zaawansowanego ekranu udało się grę wyświetlić. Nie obyło się jednak bez problemów graficznych. Ekran nie wyświetla prawidłowo wszystkich kolorów co niezwykle utrudnia rozgrywkę. Liczy się jednak to, że udało się tego dokonać na drukarce.

Jak Uruchomić Tryb Awaryjny W Systemie Windows 8 i 8.1

Panu Michaelowi udało się uruchomić grę ale co by się stało jakby nasza drukarka padła łupem cyberprzestępców? Skoro jednej osobie udało się obejść zabezpieczenia, to także inni mogą zhakować drukarkę w podobny sposób. Firma Canon bada sprawę i już pracuje nad nową wersję sterowników.

Osoby bardziej zainteresowane odsyłam na ten adres.

blog comments powered by Disqus
Doom Uruchomiony Na Drukarce? – To Możliwe!