PODPOWIEDZI:

10 Rzeczy Które Ułatwią Świąteczne Porządki

10 Rzeczy Które Ułatwią Świąteczne Porządki

Czy ktoś oprócz Perfekcyjnej Pani Domu lubi przedświąteczne porządki?! Zapewne, nie. Z tego powodu przygotowaliśmy artykuł specjalnie dla tych, którzy nie lubią i nie wiedzą jak ułatwić sobie sprzątanie. Znajdziecie tu 10 rzeczy dzięki, którym uporasz się z porządkami świątecznymi szybko, łatwo i przede wszystkim efektywnie.

1.Odkurzacz

Zadaniem urządzenia jest oczyszczanie przedmiotów, powierzchni i powietrza z kurzu i innych zanieczyszczeń. Jak z opisu wynika, odkurzacz to idealny sprzęt do domowych porządków, przed świętami w szczególności. Fajnym rozwiązaniem, które z pewnością ułatwia sprzątanie jest odkurzacz automatyczny, który wykona za nas całą ciężką pracę. Tego typu odkurzacz podejmuje decyzje w czasie pracy, omija przeszkody, odkurza pod meblami. Efektywnie sprząta podłogę, przejeżdżając przez każdy jej punkt.

OdkurzaczA

2. Generator pary

Przed świętami trzeba wyprasować firanki, obrusy oraz wizytowe rzeczy. Generator pary to świetna alternatywa dla zwykłego żelazka. Nie ma potrzeby prasowania firanek na małej powierzchni deski do prasowania. Generator pozwala na prasowanie rzeczy, które np wiszą. Jest to szczególnie przydatne do prasowania firanek, obrusów czy trudnych do prasowania koszul. Zawieszone firanki wystarczy potraktować generatorem pary i już mamy gładki materiał.

Geenerator

3.Zmywarka

Zmywarka to urządzenie, które używamy na co dzień. W święta przyda się jeszcze bardziej. Świąteczną zastawę oraz sztućce warto odświeżyć. Także przed wieczerzą wigilijną wystarczy wsadzić naczynia do zmywarki i za pare chwil mamy błyszczące, czyste naczynia. W trakcie Bożego Narodzenia, również to urządzenie ułatwi nam życie. Po posiłku wsadzamy brudne naczynia i sztućce do zmywarki i o nic nie musimy się już martwić.

Zmywarkaa

4.Pralka

Pralka to kolejne urządzenie z którego korzystamy na co dzień. Przed świtami z pewnością będziemy ją częściej używać, choć by po to, by wyprać rzeczy, które odświeżamy od święta. Dobra pralka pozwoli nam na wypranie w bardzo krótkim czasie rzeczy.

Pralkaa

5.Suszarka

Suszarka do rzeczy to kolejny super produkt na święta. Dzięki niej nie trzeba czekać wiele czasu by po praniu rzeczy wyschły. Dodatkowym plusem urządzenia jest fakt, że rzeczy, które są potraktowane urządzeniem często nie trzeba prasować, bądź prasowanie jest o wiele łatwiejsze, gdyż rzeczy nie są tak pogniecione.

Suuszarka

6, Parownica

Dzięki parownicom sprzątanie może obyć się bez myjących środków chemicznych. Takie rozwiązanie jest przyjazne zarówno środowisku jak i domownikom. Czyszczenie za pomocą tego urządzenia jest efektowne i pozwala między innymi na czyszczenie tapicerek, kominka, umywalek, prysznica czy płyt grzewczych.

Paarownica

7.Myjki do okien

Mycie okien nie należy do przyjemnych czynności, ale jest to obowiązkowa czynność świątecznych porządków. Na całe szczęście jest coś takiego jak myjki do okien. Dzięki temu urządzeniu wystarczy spryskać powierzchnię szyby środkiem czyszczącym i przetrzeć padem z mikrofibry, a następnie odessać całą wilgoć razem z rozpuszczonym brudem. Umyte okna myjką są bez smug oraz bez zacieków na parapetach, a czyszczenie zajmuje nam bardzo mało czasu.

Myjka

8.Golarki do ubrań

Golarka do ubrań to bardzo niepozorne urządzenie, ale jakże potrzebne. Każdy w święta chce wyglądać schludnie, elegancko. Niestety ubrania szybko się mechacą i wyglądają nieestetycznie. Urządzenie strzyże supełki, wygładza materiał i usuwa jego zmechacenie, dzięki czemu ubrania wyglądają jak nowe. Urządzenie nie jest przeznaczone tylko do ubrań. Golarki z dużą mocą nadadzą się świetnie do tapicerek materiałowych, koców a nawet dywanów.

Golarka

9.Oczyszczacz powietrza

Utrzymywanie czystego powietrza nie jest wcale taką łatwą sprawą. Oczyszczacz powietrza skutecznie poradzi sobie z roztoczami, kurzem, nieprzyjemnym zapachem czy też szkodliwą elektro statycznością. Działanie oczyszczacza powietrza jest świetnym dopełnieniem świątecznych prac porządkowych.

Oczyszczacz

10.System muzyczny

A na koniec coś dla uprzyjemnienia świątecznych porządków. Badania pokazują, że słuchanie muzyki podczas uprawiania sportu sprzyja lepszym wynikom. Tą tezę można bez problemu przełożyć na sprzątanie. Zainwestujmy zatem w dobry sprzęt muzyczny i podczas porządków rozpieszczajmy nasze uszy muzyką, która nas wprawi w wyśmienity nastrój.

SprzatanieM

blog comments powered by Disqus
10 Rzeczy Które Ułatwią Świąteczne Porządki