PODPOWIEDZI:

Drobne Prezenty Na Mikołajki Do 50 Zł!

Drobne Prezenty Na Mikołajki Do 50 Zł!

Już jutro obchodzimy mikołajki, które są świetną okazją do sprawienia bliskim radości za pomocą małych drobiazgów. Jest wiele niepozornych przedmiotów, które można podatować. My wybraliśmy te przedmioty, które zamkną się w sumie 50 zł i są zarówno ciekawe, użyteczne i z pewnością ucieszą każdego.

MPM Product Suszarko-lokówka obrotowa MLW-02/G wyczaruje nieziemski efekt na włosach każdej kobiety. Prezent ten z pewnością będzie doceniony przez każdą płeć piękną za dodanie objętości włosom. Urządzenie ma 2-stopniową regulacje nadmuchu gorącego powietrza, który pozwala na dostosowanie trybu pracy urządzenia do typu włosów oraz obrotowy przewód zasilający i specjalny uchwyt do zawieszania.

MPMsuszarka

PHILIPS Suszarka do włosów HP8103/00 jest uniwersalnym prezentem, ponieważ jest potrzebna każdemu. Urządzenie generuje strumień powietrza o optymalnym nadmuchu oraz delikatną moc suszenia. Suszarka jest lekka i łatwa w użyciu, a dodatkowo tak mała, że można ją przechowywać wszędzie.

PhilipsSusz

RAVENSBURGER RAVEN. Gra 3w1 Maniek Złota Rączka pozwoli na chwilę oderwać się od rzeczywistości i poczuć się jak beztroskie dziecko. Gra polega na tym, by zgromadzić najwięcej par kart w grze memory, wyłożeniu wszystkich karty domino, tworząc długiego węża oraz pokryciu całą planszę Lotto.

Graaa

Thumbs Up Smart Glove - Touch Glove for iPhone BLACK to świetna alternatywa dla skarpetek. Rękawiczki umożliwiają korzystanie z telefonu i tabletu na dworze, kiedy temperatura jest niska. Końcówki opuszków palców wykonane są z materiału przewodzącego dotyk.

Rękawiczki

PURO Uniwallet Bi-Color etui uniwersalne, obrotowe, XL to świetny prezent dla każdego maniaka smartphonów. Akcesorium chroni telefon oraz umożliwia schowanie kart kredytowych, banknoty czy wizytówki, w specjalnie do tego przeznaczonych dwóch kieszeniach. Poziome magnetyczne zamknięcie wykonanie jest z ekologicznej skóry. Etui Uniwallet Bi-Color oferuje również funkcję stand up, która pozwala na korzystanie ze smartfona w pionie i w poziomie, przez co możemy w wygodny sposób pisać na klawiaturze lub oglądać filmy.

Etui

EDNET Akumulator Power Bank na USB do Smartphonów, Tabletów 4400mAh to urządzenie przydatne, które spodoba się każdemu. Akumulator litowo-jonowy da duży zapas zasilania dla urządzeń mobilnych typu smartphone, tablet, odtwarzacz MP3 itp. To dodatkowe źródło energii znajdzie zastosowanie na co dzień jak i w trakcie podróży.

AAAkukmulator

ELDOM MŁYNEK DO PIEPRZU MP7 będzie bardzo eleganckim prezentem. Młynek elektryczny do pieprzu ma obudowę wykonaną ze stali szlachetnej. Akcesorium jest zasilane bateryjnie i uruchamiany za pomocą wygodnie umieszczonego przycisku.

Młynek

blog comments powered by Disqus
Drobne Prezenty Na Mikołajki Do 50 Zł!