PODPOWIEDZI:

5 Rzeczy, Dzięki Którym Twoja Wymarzona Randka Stanie Się Rzeczywistością

5 Rzeczy, Dzięki Którym Twoja Wymarzona Randka Stanie Się Rzeczywistością

Każda z nas ma dokładne wyobrażenie o swojej idealnej randce i marzy, by ją przeżyć. Jak wiadomo, marzenia są po to by je realizować, ale nic nie przychodzi samo. Do każdej randki powinnyśmy się dobrze przygotować, aby czuć się pewnie, kobieco i wyjątkowo. Dlatego przygotowaliśmy poradnik z 5 rzeczami, które z pewnością pomogą urzeczywistnić wymarzoną randkę.

1. Odtwarzacz blu-ray

Przed wymarzoną randką warto obejrzeć film miłosny. Z pewnością wprawi nas w romantyczny nastrój i może odnajdziemy w nim jakieś wskazówki albo pomysły, które będzie można wcielić w życie. Coraz bardziej popularne stają się filmy w formacie blu-ray i to nie bez przyczyny. Dzieła kinematografii, które są oglądane za pomocą odtwarzacza blu-ray są w doskonałej jakości HD, dzięki czemu obraz jest niezwykle wyraźny i rzeczywisty. Możemy poczuć się, jak byśmy byli w samym centrum wydarzeń. Redakcja videotesty.pl poleca obejrzeć  przed idealną randką film "Pamiętnik" albo "500 dni miłości"

2. Sprzęt muzyczny 

Po obejrzeniu filmu warto podtrzymać romantyczny nastrój odpowiednią muzyką. Umili nam, to również czas, kiedy będziemy przygotowywać się na spotkanie. Dobry sprzęt muzyczny potrafi wydobyć każdy nawet najmniejszy dźwięk i podkreślić emocje zawarte w piosenkach. Na rynku od jakiegoś czasu są dostępne stacje dokujące z głośnikami. Mimo, że ich głównym zadaniem jest naładowanie telefonu to trzeba przyznać, że głośniki emituje muzykę. Mając takie urządzenie, z którego wydobywają się np. piosenki miłosne  Adele czas do randki upłynie w romantycznej, miłej otoczce dźwiękowej.

3.Depilator

Nie od dziś wiadomo, że mała czarna to najlepszy wybór sukienki na randkę. Jest jednocześnie elegancka, niezwykle kobieca i zabójczo seksowna. Żaden facet nie przejdzie obojętnie obok kobiety ubranej w taką kreację. Musimy pamiętać, że mała czarna to nie wszystko. Trzeba jeszcze zadbać o odpowiednią pielęgnację ciała w szczególności o depilację. Urządzeń do depilacji na rynku jest wiele, my z własnego doświadczenia polecamy depilatory laserowe. Sprzęty tego typu pozbędą się niechcianego owłosienia skutecznie, ale jednocześnie bezinwazyjnie i delikatnie. 

4. Suszarko-lokówka

Piękne i zadbane włosy to wizytówka kobiety. Na idealną randkę warto wyczarować z włosów bujne loki. Nie bez przyczyny wszystkie modelki Victoria's Secret na wybiegu mają skręcone włosy. Warto wziąć z nich przykład, bo nie znam faceta, który nie był, by nimi oczarowany. Efekt bujnej czupryny możemy uzyskać za pomocą lokówki, prostownicy oraz suszarko lokówki. My polecamy użyć trzecie urządzenie, gdyż najmniej niszczy włosy, a efekt jest równie spektakularny jak po użyciu lokówki czy prostownicy.

Ranking suszarko-lokówek

5. Soniczna szczotka do twarzy 

Na sam koniec, gdy już zadbamy o ciało, strój i włosy trzeba zająć się pielęgnacją twarzy. Piękną i promienną cerę nie uzyskamy tylko dzięki makijażowi. Trzeba zadbać o odpowiednie oczyszczenie twarzy. Soniczna szczotka oczyści nam dogłębnie skórę i usunie wszelkie zanieczyszczenia. Pozostawi ją  gładszą, a problemy z przetłuszczającą się cerą pójdą w zapomnienie. Dodatkowo urządzenie przyczynia się do lepszego wchłaniania kosmetyków. Wystarczy potraktować cerę soniczną szczotką, nawilżyć ją, wykonać makijaż i jesteśmy gotowe do przeżycia wymarzonej randki.

blog comments powered by Disqus
5 Rzeczy, Dzięki Którym Twoja Wymarzona Randka Stanie Się Rzeczywistością