PODPOWIEDZI:

4 Rzeczy Z 2014 Roku, Które Zaciekawią Każdego Gadżeciarza

4 Rzeczy Z 2014 Roku, Które Zaciekawią Każdego Gadżeciarza

Nikogo już nie dziwi wprowadzenie nowych modeli tabletów, smartphonów czy innych urządzeń elektrycznych. Rynek jest przesycony sprzętem i niełatwo o wywołanie elementu zaskoczenia czy też wprowadzenie innowacji. My jednak znaleźliśmy parę rzeczy, które zostały wprowadzone w życie w 2014 roku i są na rynku czymś niebanalnym i wprowadzają powiew świeżości. Dodatkowo bardzo ułatwiają życie.

1.Mądra walizka - Bluesmart

Walizka Bluesmart jest niesamowitym wynalazkiem z 2014 roku. Co prawda pojawi się w sprzedaży dopiero w sierpniu tego roku to jednak warto uzbroić się w cierpliwość.Spośród innych walizek Bluesmart wyróżnia się tym, że dzięki synchronizacji za pomocą specjalnej aplikacji, możesz zablokować lub odblokować swoją walizkę z każdego miejsca na świecie. Dodatkowym plusem jest fakt, że za pomocą GPS-a możesz ją wszędzie zlokalizować. Mało tego wszystkiego - walizka pokazuje ile waży razem z zawartością. Walizka Bluesmart to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy często podróżują, bądź przewożą cenne rzeczy. Mamy, wrażenie, że jak walizka wejdzie do sprzedaży regularnej to zrobi niemałe zamieszanie, gdyż każdy będzie chciał ją mieć.

2.Dry Box

Chyba każdemu zdarzyło się, że urządzenie np. telefon przez przypadek wleciało do wody. Dry Box uratuje sprzęt w tej sytuacji. Urządzenie to bardzo inteligentny odkurzacz, który w ciągu zaledwie 25 minut jest w stanie zupełnie wysuszyć wnętrze twojej elektrycznej rzeczy. Eksperci twierdzą, że urządzenie trzeba poddać działaniu Dry Box`a w ciągu 36 godzin od wypadku. Wpierw jednak trzeba upewnić się, że telefon czy inne urządzenie zostały wyłączone, a także wyjąć baterię. Na świecie urządzenie można już zakupić. Kiedy pojawi się w Polsce? Nie wiadomo, ale nie możemy się doczekać.

3.Okulary, które można dostosować do każdej wady

Adlens - brytyjska firma stworzyła coś czego jeszcze nie było! Mianowicie model okularów, dzięki któremu samodzielnie możemy dopasować odpowiednie dla nas soczewki. Wystarczy przesuwać pokrętło, które pozwala na dostosowanie się do korekty krótkowzroczności, dalekowzroczności oraz presbiopii. Przy tej czynności wymagana jest pomoc wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. W Polsce, gdzie wizyta u okulisty jest powszechna okulary może nie zrobią furory, ale tam gdzie dostęp jest utrudniony będzie to z pewnością hit.

4.NAVDY

A teraz prawdziwa gratka dla wszystkich gadżeciarzy, którzy uwielbiają podróżować samochodem! O to mini projektor Navdy, który jest kwintesencją nowoczesnej technologi. Sprzęt po zsynchronizowaniu ze smartphonem wyświetla między innymi wskazówki nawigacyjne, wiadomości, a także przychodzące połączenia. Wszystko to jest wyświetlane bezpośrednio na przedniej szybie, dzięki czemu nie musisz spuszczać oczu z drogi i zmniejsza się ryzyko spowodowania wypadku.

blog comments powered by Disqus
4 Rzeczy Z 2014 Roku, Które Zaciekawią Każdego Gadżeciarza