12 Najlepszych Aplikacji Kulinarnych Na Nasze Smartfony

12 Najlepszych Aplikacji Kulinarnych Na Nasze Smartfony

Mnóstwo osób szuka przepisów oraz porad kulinarnych w internecie. Coraz więcej pojawia się aplikacji dla wielbicieli gotowania i swoją popularnością doganiają strony internetowe, czy też fora poświęcone kucharzeniu. Wszystko na to wskazuje, że między innymi przez takie aplikacje jakie przedstawimy w artykule gotować będziemy z telefonem w ręce.

Allthecooks

Allthecooks to świetne połączenie serwisu społecznościowego i zbioru aż 150 tys. przepisów. Aplikacja Umożliwia zapisywanie ulubionych receptur, dzielenie się nimi. Po wypróbowaniu danej poprawy zainspirowanej przepisem z aplikacji, możemy ją oceniać. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

Link do aplikacji Allthecooks.

 

Jak Nie Wydać Fortuny Na Zakupach?! Wyłaniamy Triki Stosowane W Sklepach

 

Big Oven

Big Oven to kolejna aplikacja, która posiada mnóstwo pomysłów na potrawy. Big Owen ma ponad 250 tysięcy przepisów do wypróbowania. Kolejnym plusem aplikacji jest fakt, iż jest za darmo i w wersji pro można skanować spisane odręcznie przepisy, które system skonwertuje i zapisze na naszym koncie. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

Link do aplikacji Big Oven.

Chefs Feed

Super aplikacja, która niestety dotyczy tylko amerykańskich miast. Przedstawimy ją jednak, gdyż pomysł jest fajny i mamy nadzieję, że niedługo coś podobnego pojawi się w Polsce.Dzięki tej aplikacji nie musisz szukać najlepszych knajp oraz dań z karty w przewodnikach i na blogach. Chefs Feed pokazuje, gdzie jadają sami szefowie kuchni. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS.

Link do aplikacji Chefs Feed.

Cooklet

Cooklet to aplikacja kulinarno-społecznościowa, która działa podobnie jak Allthecooks. Z racji tego, że jest to Polska aplikacja, która dostała międzynarodową nagrodę Gourmand World Cookbook Awards w kategorii książek cyfrowych, warto ściągnąć ją na swój Android.

Link do aplikacji Cooklet.

Evernote Food

Ta aplikacja działa jak notatnik, w którym możemy zapisać swoje ulubione przepisy, restauracje i produkty. Dodatkową zaletą Evernote Foof jest możliwość przechowywania zdjęć potraw, które zjedliśmy w restauracjach. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS.

Link do aplikacji Evernote Food.

Epicurious

Epicurious to odnóżka strony o tej samej nazwie, która posiada zbiór ponad 30 tysięcy przepisów. Aplikacja ma czytelny podział na kategorie oraz dla wszystkich, którzy nie lubią robić zakupów jest czytelna lista potrzebnych produktów. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

Link do aplikacji Epicurious.

Gastronauci

Gastronauci to wersja mobilna jednej z najbardziej popularnej polskiej strony. W aplikacji możemy oceniać restauracje do których się udaliśmy.  Wszystko to sprawia, że tworzymy niezawodny przewodnik po lokalach gastronomicznych. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

Link do aplikacji Gastronauci.

Gojee

Gojee to świetna aplikacja w której znajdują się zdjęcia i przepisy najlepszych autorów i blogerów. To właśnie dzięki tej aplikacji możemy znaleźć potrawę, zaznaczając, jakie produkty mamy w domu. Super sprawa dostępna dla posiadaczy iOS.

Link do aplikacji Gojee.

Look & Cook

Aplikacja posiada piękną grafikę, duże zdjęcia produktów i potraw,  dokładny opisy jak postępować, pomocne filmiki, plus sugestie, jakie gadżety kuchenne się nam przydadzą. Czego chcieć więcej od aplikacji kulinarnej?! Aplikacja jest dostępna na Android, iOS.

Link do aplikacji Look & Cook.

Pepperplate

Chyba, każdy chciał stworzyć swoją książkę. Dzięki aplikacji Pepperplate mamy możliwość zrobić coś podobnego. Aplikacja pozwala na importowanie wybranych przepisów z ulubionych stron i stworzenie własnej cyfrowej książki kucharskiej. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

Link do aplikacji Pepperplate.

Swizzle

Przyszła pora na coś dla zwolenników pysznych trunków alkoholowych. Swizzle to zarówno ładna jak i czytelna aplikacja złożona z ponad 16 tys. przepisów na drinki. Jeśli szykuje się nam impreza jest to super rozwiązanie. Aplikacja jest dostępna niestety tylko na Android.

Link do aplikacji Swizzle.

Vivino Wine Scanner

Drinki mają swoją aplikacje, to i wino ma! Nie ma już potrzeby odklejania etykiet z butelek, by zapamiętać, które wino jest dobre. Aplikacja pozwala na trzymanie wszystkich fotek i ocenianie wina. Zapewniamy, że można się poczuć jak sommelier. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

Link do aplikacji Vivino Wine Scanner.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more