PODPOWIEDZI:

12 Najlepszych Aplikacji Kulinarnych Na Nasze Smartfony

12 Najlepszych Aplikacji Kulinarnych Na Nasze Smartfony

Mnóstwo osób szuka przepisów oraz porad kulinarnych w internecie. Coraz więcej pojawia się aplikacji dla wielbicieli gotowania i swoją popularnością doganiają strony internetowe, czy też fora poświęcone kucharzeniu. Wszystko na to wskazuje, że między innymi przez takie aplikacje jakie przedstawimy w artykule gotować będziemy z telefonem w ręce.

Allthecooks

Allthecooks to świetne połączenie serwisu społecznościowego i zbioru aż 150 tys. przepisów. Aplikacja Umożliwia zapisywanie ulubionych receptur, dzielenie się nimi. Po wypróbowaniu danej poprawy zainspirowanej przepisem z aplikacji, możemy ją oceniać. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

aplikacja Allthecooks

  Big Oven

  Big Oven to kolejna aplikacja, która posiada mnóstwo pomysłów na potrawy. Big Owen ma ponad 250 tysięcy przepisów do wypróbowania. Kolejnym plusem aplikacji jest fakt, iż jest za darmo i w wersji pro można skanować spisane odręcznie przepisy, które system skonwertuje i zapisze na naszym koncie. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

  Aplikacja Big Oven

  Chefs Feed

  Super aplikacja, która niestety dotyczy tylko amerykańskich miast. Przedstawimy ją jednak, gdyż pomysł jest fajny i mamy nadzieję, że niedługo coś podobnego pojawi się w Polsce. Dzięki tej aplikacji nie musisz szukać najlepszych knajp oraz dań z karty w przewodnikach i na blogach. Chefs Feed pokazuje, gdzie jadają sami szefowie kuchni. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS.

  Aplikacja Chefs Feed

  Cooklet

  Cooklet to aplikacja kulinarno-społecznościowa, która działa podobnie jak Allthecooks. Z racji tego, że jest to polska aplikacja, która dostała międzynarodową nagrodę Gourmand World Cookbook Awards w kategorii książek cyfrowych, warto ściągnąć ją na swój Android.

  Aplikacja Coocklet

  Evernote Food

  Ta aplikacja działa jak notatnik, w którym możemy zapisać swoje ulubione przepisy, restauracje i produkty. Dodatkową zaletą Evernote Food jest możliwość przechowywania zdjęć potraw, które zjedliśmy w restauracjach. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS.

  Aplikacja Evernote Food

  Epicurious

  Epicurious to odnóżka strony o tej samej nazwie, która posiada zbiór ponad 30 tysięcy przepisów. Aplikacja ma czytelny podział na kategorie oraz dla wszystkich, którzy nie lubią robić zakupów jest czytelna lista potrzebnych produktów. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

  Aplikacja Epicurious

  Gastronauci

  Gastronauci to wersja mobilna jednej z najbardziej popularnej polskiej strony. W aplikacji możemy oceniać restauracje do których się udaliśmy. Wszystko to sprawia, że tworzymy niezawodny przewodnik po lokalach gastronomicznych. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

  Aplikacja Gastronauci

  Gojee

  Gojee to świetna aplikacja w której znajdują się zdjęcia i przepisy najlepszych autorów i blogerów. To właśnie dzięki tej aplikacji możemy znaleźć potrawę, zaznaczając, jakie produkty mamy w domu. Super sprawa dostępna dla posiadaczy iOS.

  Aplikacja Gojee

  Look & Cook

  Aplikacja posiada piękną grafikę, duże zdjęcia produktów i potraw,  dokładny opisy jak postępować, pomocne filmiki, plus sugestie, jakie gadżety kuchenne się nam przydadzą. Czego chcieć więcej od aplikacji kulinarnej?! Aplikacja jest dostępna na Android, iOS.

  Aplikacja Look & Cook

  Pepperplate

  Chyba, każdy chciał stworzyć swoją książkę. Dzięki aplikacji Pepperplate mamy możliwość zrobić coś podobnego. Aplikacja pozwala na importowanie wybranych przepisów z ulubionych stron i stworzenie własnej cyfrowej książki kucharskiej. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

  Aplikacja Ppperplate

  Swizzle

  Przyszła pora na coś dla zwolenników pysznych trunków alkoholowych. Swizzle to zarówno ładna jak i czytelna aplikacja złożona z ponad 16 tys. przepisów na drinki. Jeśli szykuje się nam impreza jest to super rozwiązanie. Aplikacja jest dostępna niestety tylko na Android.

  Aplikacja Swizzle

  Vivino Wine Scanner

  Drinki mają swoją aplikacje, to i wino ma! Nie ma już potrzeby odklejania etykiet z butelek, by zapamiętać, które wino jest dobre. Aplikacja pozwala na trzymanie wszystkich fotek i ocenianie wina. Zapewniamy, że można się poczuć jak sommelier. Aplikacja jest dostępna na Android, iOS oraz Windows Phone.

  Aplikacja Vivno Wine Scanner

  blog comments powered by Disqus
  12 Najlepszych Aplikacji Kulinarnych Na Nasze Smartfony